241 Shares 4957 views

Wyroby z pianki – kreatywność w ogrodzie

Ostatnio, wyroby z pianki, które znajdują się na działkach, są bardzo popularne. Z tego materiału budowlanego ze swoimi rękami, można dokonać dowolną postać, która może przekształcić się zwierząt, ludzi, innych bohaterów. Te akcesoria ogrodnicze, a także możliwe podkreślić indywidualność każdego miejsca, nadając mu swój niepowtarzalny kolor i styl. Ważną rolę odgrywa fakt, że takie rzeczy są wykonane własnymi rękami, dlatego są zawsze obecne część duszy tego, kto je popełnia.

Aby zrozumieć, jak zrobić rzemiosła z pianki do dekoracji powierzchni, aby pomóc przyjść „Samodelkin w kraju.” Każda postać ma swoje własne instrukcje, jak również wykaz materiałów, które mogą być potrzebne. I nic mądrego nie istnieje – większość z tych rzeźb wykonane są z improwizowanych środków, które można znaleźć w każdym domu. Najważniejsze – aby mieć wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie, a następnie siekać każdy może mieć unikalny i bardzo atrakcyjny wygląd.

Aby wyroby z pianki uzyskuje się nie tylko piękne, ale również serwowane przez bardzo długi czas, wskazane jest użycie wysokiej jakości materiałów budowlanych. Ponadto, nie skąpić na piance – gęstsze rzeźba, tym dłużej będzie w stanie utrzymać swoje właściwości, dlatego „na żywo” w ogrodzie ze wszystkimi zjawiskami atmosferycznymi, ale również będzie mógł bardzo długo.

Typowo, rzeźby ogrodowe pianki mają swoją podstawę, na której są one przechowywane. rzemiosła rama może być wykonana z drutu o grubości, metalu lub drewna. Część podstawie artykułów z pianki należy powtórzyć swoją przyszłą formę, ale należy postępować z faktu, że ostateczna kwota zostanie zwiększona o kilka razy. Jest idealny wygląd podobny sztuki wynalazek kupuje tylko po tym spienienia i zestalenia się całkowicie. Dlatego „dmuchanie” rzeźbę szkielet pianki, musimy pamiętać, że w wyniku to nieco zmienić swój kształt.

Po wyrobów wykonanych z pianki utwardzanej, muszą malować. Najczęściej, aby wygląd kolorowe rzeźby używane farby olejne, ale mogą one zostać zastąpione przez akrylu lub każda inna. Najważniejsze – do malowania może wytrzymać wiatr i wilgoć i nie zepsute przez inne bodźce zewnętrzne. W jakościowej szczotkowania, pianki pokryte dodatkową warstwą ochronną, dzięki czemu utrzymuje jego jakości w długim okresie czasu.

Rzeźby, które są produkowane w ogrodzie z własnych rąk, może być najbardziej nieoczekiwane formy. To może być kolumn antycznych bogów i mitycznych bohaterów psevdostatui, ale te rzeczy sprawiają, że trudne. Proste i przystępne dla wszystkich wyrobów wykonanych z pianki – biedronki, karłów i skrzynie kwiatów. Ogród może być ozdobione sztucznymi grzybami różnych rozmiarach. Oryginalny decyzja będzie naprzemiennie rzeźb ogrodowych: w lecie obszar może być ułożone kwiaty i owoce pianki, jesienią – Grzyby i żółtych liści zimą – płatki śniegu i wiosny – małe ptaki.