473 Shares 3668 views

Skuteczna technika gry w tenisa stołowego

Tenis stołowy – to bardzo ekscytujące gry emocjonalne, które nie wymagają dużych obciążeń mięśni. To przyczynia się do rozwoju w ostrości wzroku, reakcji i uwagi, sprawności podejmowania decyzji, zdolność do koncentracji. tenis stołowy może wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, statusu finansowego i zawodu. Równie dobrze może obezwładnić ludzi z wadami słuchu, wzroku i różnych zaburzeń zdrowotnych. dla Zawód niekoniecznie jest specjalne mundury sportowych. Pasuje do każdego ubrania i buty, które nie będą utrudniać ruch.

Gdzie można grać w tenisa stołowego? Zaletą gry w ping-ponga (tenis stołowy drugie imię) jest to, że nie wymaga wyposażone pokoje i tereny. Dość odpowiednie mały pokój, przedpokoju lub korytarzu. Jest on bardzo przydatny do gry na świeżym powietrzu – w parku, kurortów, kraju, a nawet na ganku domu. Można grać przez cały rok i w dowolnym czasie i można trenować w kuchni lub stołem pokojowej, a na stoliku.

Aby gra odbyła się pomyślnie i spektakularne, trzeba nauczyć się kilku podstawowych technik. W początkowej fazie będzie wystarczające do opanowania zasad gry, aw przyszłości, jeśli istnieje potrzeba – aby zdobyć głębszą wiedzę.

Jeśli oglądasz profesjonalnych graczy, to będzie widoczne gołym okiem wysokiej techniki gry w tenisa stołowego. Jest to pełny zakres dźwięku i niezawodnych sposobów, aby uderzyć piłkę na drugą stronę. Przede wszystkim wynikiem udanej gry w dużej mierze zależy od prawidłowego chwytu rakiety i pozycji wyjściowej. Istnieją dwa sposoby trzyma rakietę w ręku:

  1. Europejski chwyt poziomy.
  2. Pionowe bystrość Azji.

Aktywne uczestnictwo w uścisku palców rakieta pomaga bardziej subtelnie czuć piłkę, gdy guzki na lewej i prawej.

Sprzęt do tenisa stołowego gra zapewnia naturalną pozycję ciała i podstawowego nastawienia. Na to nie potrzeba specjalnego napięcie mięśni, tuż przed rajd trzymać z dala od stołu na warunkach rynkowych z rakietą. Podczas odtwarzania poziomego uchwyt stoi na środku stołu, stopy rozstawione na szerokość ramion, nogi równolegle, kolana lekko ugięte. Kiedy pionowy uchwyt sportowiec wychodzi na lewej połowie tabeli, tułowia i nogi są rozmieszczone po prawej stronie, kolana lekko ugięte. Dozwolone intensywniejszej z jednej nogi na drugą przez chwilę początek ruchu.

Sprzęt do tenisa stołowego gra zależy od techniki uderzania rakieta piłkę. Najczęstszymi gracze strzał tenisowe – otkidkoy lewo lub w prawo. Jakość jego realizacji zależy od położenia na wstrząsy i potężnego wahaczu. Po opanowaniu prawidłowej realizacji tych podstawowych technik, mogą być używane w przycinania gule ochronne i guzki pośredni przycinania.

Sprzęt do gry w tenisa stołowego nóg zapewnia również, w szczególności – racjonalny ruch. Podstawową zasadą w tenisa – nogi w grze trzeba wyprzedzić ruchów ręki. Postęp praca nóg – specjalne, nietypowe odpowiedź dla sportowca, który jest produkowany przez uporczywego treningu w długim okresie czasu i jest kluczem do udanej gry.