211 Shares 9014 views

Pistolet pneumatyczny Crosman C31: Power, opis i opinie

Wielu wierzy, że broń pneumatyczna jest niezbędne do samoobrony. Jest to jednak zupełnie błędne. W celu ochrony przed intruzami jest znacznie bardziej odpowiedni zbiornik gazu lub jeśli mieszkasz w bardzo niebezpiecznej dzielnicy i boją się o swoje życie, prawdziwą broń palną. Dlaczego tak? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule.


Pneumatyczny Dlaczego nie nadaje się do samoobrony?

Być może głównym powodem, pistolety powietrzne całkiem zła przejawia się w samoobronie – moc. Pocisk zwolniony z pneumatyczna może przeniknąć nawet grube ubrania. A jeśli strzelać w otwartych obszarach ciała (na przykład, rąk, twarzy i tak dalej. D.), Kula właśnie zatrzymany w tkanki tłuszczowej, a napastnik uciekł z siniakami i palącego bólu. Jeśli atakujący był w stanie narkotyków lub alkoholu, a potem nie czuje rannych. Tzn pneumatyczny nie przestanie atakować, ale gniew może być dobrze. I w tym przypadku, nesdobrovat.

Wiele polegać na tak zwany efekt psychologiczny – napastnik widzi broń i decyduje, że lepiej się wycofać, jest już za późno. Jednak ta liczba również nie będą działać. Po tym wszystkim, pistolety pneumatyczne jest dość łatwe do odróżnienia od walk. Dlatego też, jeśli osoba atakująca raz w życiu posiadaną broń w dłoniach, zrozumie, że to blef.

Również broń pneumatyczna ma dość specyficzną konstrukcję. Strzelać wymaga cylinder CO2 (dwutlenku węgla). Ale jak wiadomo, sprężony gaz jest tam zawsze. ciśnienie w cylindrze stopniowo maleje, a więc powinno być zmieniane co 2-3 dni. Warto również zauważyć, że zimno zmniejsza ciśnienie w cylindrze. Oznacza to, że siła wystrzału będzie znacznie mniej.

Więc co trzeba karabinów lotniczych, jeśli nie do samoobrony? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć poniżej.

Dlaczego potrzeba pneumatyczne?

W pierwszej kolejności, pneumatyczny używany do szkolenia. Początkujących, którzy nigdy w życiu nie nie posiadał broń, trudno jest pracować z broni palnej. pistolet powietrze jest pod tym względem znacznie lepiej. Po pierwsze, ma wysoką niezawodność, a tym samym nie wymaga specjalnej opieki. Po drugie, koszt amunicji do pneumatycznych dość niska. Jeden strzał z pistoletu pneumatycznego jest 10 razy tańsze niż z walk. Ponadto, ze względu na niską moc pneumatyczne mogą być używane w ograniczonej, zamkniętej przestrzeni. Dzięki specjalnej kuli-pułapki, można doskonalić swoje umiejętności fotografowania bez wychodzenia z domu.

Strzelanie z Pneumatic na tarczy z odległości 10 metrów – to jest sport olimpijski. Co jest najbardziej interesujące, dyscyplina czasowo niedostępna. Pistolet nie wymaga dodatkowych wydatków na naprawy i konserwacji, a pociski są dość tanie. Co do zasady, cena jednej powłoki waha się od 10 do 50 centów (najlepiej kule do pneumatycznych na świecie istnieje około 1 rubel).

I, być może, najbardziej powszechne zastosowanie pneumatyki – strzelania rekreacyjnego. Strzelanie butelek i puszek, można usunąć nagromadzony stres i uzyskać wiele pozytywnych emocji. Spacer w lesie z pneumatycznym po prostu nie może być nudny.

Wiatrówki

Obecnie rynek jest nasycony różnymi modelami. Nowe typy pistoletów powietrznych są często, więc najlepszym wyborem jest trudne. Na tle swoich konkurentów jakościowo wybitny pistolet Crosman C31. Jakie są jego cechy? Pistolety powietrzne Crosman C31 są lepsze od innych? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można znaleźć w tym artykule.

Crosman C31

Crosman – jest to jedna z największych firm w USA, która produkuje broń pneumatyczną. Jakość produktu nie jest gorsza od producentów europejskich, podczas gdy towary są w przystępnej cenie. Zachęca również wygląd broni. Nawet najbardziej wymagający miłośnicy pneumatyki zostanie uderzony podobieństwem z replik broni wojskowej.

Pistolet pneumatyczny Crosman C31 – jeden z najbardziej popularnych modeli, które przynosi firmom lwią dochodu. Co jest przyczyną takiej popularności wśród klientów? Pierwszy Pistolet pneumatyczny Crosman C31 ma moc prawie rekordowy. Prędkość początkowa około 150 metrów na sekundę. Po drugie, w sklepie z bronią jest dość pojemny. Zawiera aż 18 kulek (wykonanych ze stali nierdzewnej 4,5 mm gauge). Dodatkowo tylna część ruchomej rękojeści pozwala szybko i łatwo przeprowadzić wymianę wkładu. Kolejną zaletą jest to, że gaz podczas wypalania spędził bardzo ekonomicznie. Jeden wkład będzie trwać więcej niż 100 strzałów.

Zabytki w tym modelu prezentuje specjalny pasek i muszki. Crosman C31 posiada również lekki wątki prowadzących. To pozwala na fotografowanie nawet w przypadku złej widoczności. Jeśli jest to pożądane, pistolet powietrza można zwiększyć przez instalację 22 milimetrów bar celownika. Można również umieścić latarkę lub laser oznacznik.

Crosman C31 cena

Ponadto trzeba też mówić o kosztach broni. Czasami producenci zawyżać ceny za ich broni, nawet jeśli wyraźnie nie warto. Na szczęście, firma Crosman ta choroba nie cierpią. Cena Crosman C31 jest mały i dość łatwo dostępne. W celu uzyskania broń, będzie musiał zapłacić około 4000 rubli (1400 ukraiński hrywien). Dla porównania, należy rozważyć inne popularne modele. Na przykład, Umarex Walther P38 z firmy Umarex o wartości 7000 rubli (około 2500 hrywien). Znany na Beretta M 92 FS z tej samej firmy będzie musiał zapłacić ponad 11 000 rubli (około 4000 hrywien).

wynik

Crosman C31 ma masę zalet. Należą ergonomii stosunkowo wysokiej mocy, niski ciężar pistoletu dużego sklepu i bardzo oszczędne zużycie gazu podczas wypalania. Ponadto, warto Crosman C31 jest o wiele tańszy niż pneumatyczne w tej samej klasie. Oznacza to, że możemy powiedzieć z pewnością, że stosunek jakość-cena jest jednym z najlepszych w jednym – Crosman C31. Opinie na temat tej broni są bardziej pozytywne. Być może jedyną wadą tego modelu – precyzja. Dokładność trafień z Crosman C31, niestety, jest daleki od ideału. Dlatego nie zaleca się stosowania tego modelu do rywalizacji w strzelaniu sportowym. Ale powietrze pistolet Crosman C31 będzie pasować idealnie do fotografowania rekreacyjnych i szkoleniowych przybyszów.