500 Shares 9127 views

Szalik z igłami dziewiarskimi: schemat ze szczegółowym opisem

Najpopularniejszą rzeczą dla modystów i modów jest chudnięcie, jarzmo, transformator lub szalik trąbka. Słupki lub szydełko mogą być połączone dosłownie przez kilka dni. Dla tego produktu każdy wątek: wełna, wełna, akryl, bawełna, trawa, angora. Wszystko to jest możliwe dzięki różnym smakom, które mogą być zarówno delikatne, jak i gęste i delikatne.

Co to jest szalik?

Igły dziewiarskie to 15, 30, 40, 60 cm szerokości i 30, 40, 75, 85 cm długości. Takie dekoracyjne szaliki są długie i szerokie. Można je nosić z pętlą, rzuconą na ramiona jak poncho, zakrywającą głowę jak kaptur. Częstsze szarpnięcia przebijają się nie rozgrzewają, ale wykonują dekoracyjną funkcję.

W zimnym sezonie krótkie rury są połączone w celu ochrony szyi. W tym celu wybierz duży wzór (romby, warkocze, elastyczność, stożki), ponieważ w tym przypadku spód produktu nie będzie widoczny. Jeśli chichot owinię szyję kilka razy, a następnie podnieś taki rysunek, abyś nie widział, gdzie przednia, a gdzie zła strona. Na przykład zwróć uwagę na chustkę, wiążącą ryż lub gumę.

Szalik może być noszony przy użyciu jakichkolwiek ubrań iw różnych odmianach. Najczęściej chrapanie jest noszone z długą pętlą, jak kaptur, lub owinięte wokół szyi w dwóch lub trzech obrotach. Za jego pomocą można nadać niepowtarzalny wygląd otwartej sukience, rzucając ją na ramiona w bluzie z rękawami w dół lub kołnierzyk. Niektóre młode kobiety są używane jako spódnica.

Jak przymocować szalik z rurkami igłującymi: wzory pasków gumowych

Wybierz rozmiar produktu. Najczęściej zajmują standardową wielkość 40 x 60 cm. Zrób zdjęcie i zrób próbkę, zgodnie z którą obliczysz liczbę pętli i rzędów. Snood można wytwarzać na igłach okrągłych jako pojedynczy produkt gotowy lub z dwóch płócien, które trzeba zaszyć.

Jaki wzorzec wybrać dla snitch? Produkt wygląda świetnie z wzorem wolumetrycznym, ale nietypowa guma również przekształci szalik. Zastanówmy się nad prostymi programami dla początkujących.

Wzorzec 1

Gumka wykonana z ozdób. Liczba pętli musi być wielokrotnością 5 (w gwiazdkach jest wyświetlana część relacji, którą należy powtórzyć na końcu wiersza).

 • Wszystkie nieparzyste rzędy są dzianiny: * 2 pętelki (IP), a następnie 1 twarz (LP), usuń następną pętlę nieprzerwaną jako twarz (NPL) *.
 • Wszystkie parzyste liczby zaczynają się od * 3 PI, a następnie 2 LP *.

Wzór 2

Indyjska skręcona kolumna. Liczba pętli jest wielokrotnością 4 z dodatkową pętlą.

 • Nieparzyste rzędy zaczynają się od 1 LP *, a następnie łączą się z trzema adresami IP, a następnie nie usuwasz pętli, ale zszyjesz ją przednim, a następnie z niewłaściwym, 1 LP *.
 • Nawet rzędy są szyte przez purl.

Schemat pończocha z warkoczami

Pluj wszelkie produkty dołączone do bogactwa, splendoru. Więc, w jaki sposób szalik dopasowuje się do igieł dziewiarskich? Opis jest prosty:

 • W szaliku wybieramy 126 pętli i okrąż ich w okrąg.
 • Snood będzie zawierać dwa wzory: chusteczka na 9 pętli i warkoczy 33 pętli. Z tego obliczenia szyjesz wszystkie pętle szalików, począwszy od wzoru chusteczek. Trzykrotnie powtórzenie obrazu.
 • W 14 wierszu trzeba pościsnąć 2 PI razem w środku chusteczki, a następnie otrzymasz 123 pętle na igiełkach. Takie zmniejszenie powinno nastąpić w kręgach 108th, 112th, 116th i 118th w celu nadania produktowi pożądanego kształtu.
 • Po 63 centymetrach (120. wiersz) na szprychach, które chcesz zamknąć, powinny znajdować się 108 pętli.

Wzór chustki na kolistych igłach dziewiarskich łączy się z przemianą przednich i tylnych rzędów. Aby utworzyć plecionkę, pracuj tylko 6 pętli, z których pierwsze trzy są przenoszone na pomocnicze rozmawiane przed lub po pracy, przymocuj je do spoczynku i robią to samo z pętlami na szprychach pomocniczych.

Opis dzianiny szalikiem z sznurkiem

W przypadku produktu należy wziąć 300 g przędzy z 50% wełny i taką samą ilość poliakrylu, w metrach w 100 g wynosi około 60 m. Dla takiego nici potrzebujesz grubych, kołowych igieł dziewiarskich N 12-15. Jeśli jeszcze nie pracowaliście z tymi igłami dziewiarskimi, ćwiczcie. Dzianina nie powinna być szczelna ani luźna. W 10-centymetrowej próbce będzie tylko 7 pętli i 10 rzędów.

Jest to najłatwiejsza dzianina dziewiarska. Szalik (transformator) całkowicie pasuje do gładkości twarzy i tylko w niektórych miejscach otwory są wykonywane przy pomocy napids.

 • Pętli typu 47 i dzianiny tylko 30 rzędów na okrągłych igłach dziewiarskich.
 • Co dziesiąte rzędy są związane: * 2 pętle razem twarzą, 2 nakida (H), usuń pętlę jako przód, przymocuj 1 LP i rozciągnij ją przez pierwsze zdjęcie (SLP), 2 LP *.

Pamiętaj, że nakrycia są połączone w kolejnym rzędzie zwykłym twarzą. Po 30 cm zamknij wszystkie zawiasy. Kord jest wykonany z 4 pętli o długości 1,3 m i rozciąga go przez serwetkę. Się ręce do końców przewodu.

Eleganckie snood

W tym modelu lepiej brać jasne, soczyste kolory: 200 g akrylu z dodatkiem metanitu (w 100 g około 400 m) i tyle przędzy fantazyjnej (100% poliester). W kręceniu kręconego materiału wątek będzie mniejszy – 80 mw 200 g. Do dziania szalików pasują do siebie okrągłe 4-milimetrowe szprychy.

Najpierw przygotuj wzór produktu. Narysuj prostokąt o długości 75 cm i szerokości 37 cm. Dzianina rozpoczyna się od długości szalika ze zwykłym wzorem magazynu (lub pętlami twarzy lub purl). Ze względu na jasność koloru i kombinację przędzy o różnych gęstościach uzyskuje się elegancką szalikę (igły dziewiarskie).

Schemat przemienności serii:

 • 23 rzędy akrylu;
 • Jeden rząd w kształcie nici.

Po 70 cm alternatywnym rzędzie od przędzy ukształtowanej i akrylowej. Po 5 cm (to jest 6 rzędów), zamknij pętlę. Taka chusta może być noszona na klasycznym płaszczu jak poncho lub noszona jak kaptur.

Przekąska z przekąsek

Dla delikatnego wzoru, drobna przędza lepiej nadaje się, gdzie moher ma 56%, poliamid 30% i wełna 14% i 3,5-mililitr okrągłe igły dziewiarskie. To zajmie tylko 100 g (w 50 g 280 m). Szalik ma wysokość 40 cm i okrąg 90 cm. Zobaczmy, jak lekka ryba z siatką dopasowuje się do igieł dziewiarskich. Przy opisie schematu pracuj ostrożnie, jak w parzystej liczbie zmian w strukturze.

Pętle typu 180 i dzianiny 4 rzędy ściegu podwiązania. W piątym kręgu wszystkie pętle będą twarzowe. Tutaj, równomiernie zmniejszyć 4 pętle. Następnie przejdź do głównego wzoru:

 • 1 rząd: 2 N (w następnym wierszu usuwana jest pierwsza nasadka), 2 N, SLP, 5 LP;
 • Drugi rząd: 3 LP, przód poprzeczny (2 LPs związany za tylną ścianą), 4 LP;
 • 3 rzędy: 2 H, 2 H, 2 LP, SLP, 3 LP;
 • 4 serie: 5 LP, przekręcone, 2 LP;
 • 5 rzędów: 2 H, 4 LP, SLP, 2 N;
 • 6 rzędów: 6 LP, przekreślone, 1 LP;
 • 7 serii: 5 LP, 2 razem (2 VLP), 2 N, 2 N;
 • 8 rzędów: 4 LP, 2 LPG, 3 LP;
 • Seria 9: 3 LP, 2 LPP, 2 LP, 2 N, 2 N;
 • Seria 10: 2 LP, 2 LPG, 5 LP;
 • Serie 11: 2 H, 2 VLP, 4 LP, 2H;
 • Seria 12: 1 LP, 2 LPG, 6 LP.

Głównym wzorem jest dzianina 39 cm. Następna jest seria pętli twarzy, w której równomiernie obniża się 22 pętle (około 7 i 8 pętli). Na szprychach powinny pozostać 154 pętle, które w ciągu następnych 4 wierszy muszą być powiązane wzorem tablicy i zamknąć.