440 Shares 2114 views

Jak ręce stonowanych samochód? pomocnych wskazówek

W tej chwili coraz więcej kierowców krajowych, w tym młodych ludzi, często zastanawiać tonowanie znajomego żelaza. I w tym jest niezaprzeczalnym atutem. Po pierwsze, to strojenie pozwala chronić szkło przed zarysowaniem na przejażdżkę. Po drugie, proces ten ma pozytywny wpływ na bezpieczeństwo – kierowcę i pasażerów w razie wypadku nie będzie cierpieć z fragmentów. I wreszcie, barwienia samochodu z rękami – to piękny wygląd samochodu i chroni jego wnętrze przed wzrokiem ciekawskich. Rzeczywiście robi takie strojenie samochodu w ogóle nie odważą, bo za takie usługi od ciebie wziąć przyzwoitą kwotę pieniędzy. Więc jedyne wyjście – to strojenie ręcznie. Ponadto, proces ten nie wymaga specjalnych umiejętności, narzędzi i wiedzy. Jednak tutaj trzeba rozważyć pewne niuanse, które będziemy rozmawiać dzisiaj.

Jak ręce stonowanych samochód? Wybór filmów jakości

Pierwszym krokiem jest wybór wysokiej jakości odcień. Do tej pory samochód przechowuje bogaty asortyment takich towarów, co stwarza pewne trudności kierowcom w wyborze. W ogóle, wybrać film wysokiej jakości nie jest tak trudne. Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – to jest koszt. Ważne jest, aby tonowania nie stosuje się do niskiej kategorii cenowej, ponieważ materiały te będą służyć Ci nie więcej niż miesiąc. Najlepiej jest wybrać produkty z tak zwanego „złotego środka”. Drugim aspektem, na których można wyostrzyć swoją uwagę, jest poziom transmisji światła. Ostatnio Rosja przyjęła projekt ustawy o zakazie odcienie, które nie spełniają wymagań GOST. Dlatego przy wyborze zwrócić się do sprzedawcy, czy konkretnego produktu z tymi wymaganiami.

Przygotowanie samochodu

Przed jego własne ręce stonowanych samochód, sprawdzić szkła do wiórów i pęknięć. Jeżeli takie wady są powierzchnie na komputerze, to najlepiej do powstrzymania się od takiego tuningu. W przypadku, gdy szyba nie ma takich „niespodzianek”, można bezpiecznie dostać się do pracy. Aby rozpocząć, należy umyć i oczyścić szybę. Po wykryciu tłustych plam i rozwodów koniecznie traktować ich wycieraczkę lub alkoholu. Podczas czyszczenia szkła zaleca się stosowanie szpachelki gumowej.

Pierwsze kroki

Na pytanie, gdzie stonowanych samochodu, otwartą odpowiedź. To strojenie można zrobić w garażu i na ulicy. Najważniejsze, że kierowca był przyjazny. Przed jego własne ręce stonowanych samochód, należy przygotować definitywna rozwiązanie do filmu jest dobrze wypoczęty na szybie. Aby to zrobić, należy wziąć pojemnik z wodą i dodać do swojego szamponu. Trzymać proporcji 1 litr wody powinna być dodane około czterech kropli tego narzędzia. Następnie odkleić folię przezroczystą przyciemniane swoim kącie i stosując rozpylacz jednakowo stosują się do niego wynikające mydło w płynie. Następnie można bezpiecznie stosować na powierzchnię gotowego strojenia. W przypadku pęcherzyki, aby je wyeliminować szpatułki. Następnie gotowy szkło traktować suszarka do włosów oraz w ciągu tygodnia, nie wycierać go wodą. Po upływie tego okresu, można bezpiecznie myć film dla własnej przyjemności. Teraz na pewno nie będą się zastanawiać: „Jak ramiona stonowanych samochód”