866 Shares 2271 views

Przeznaczenie: Co to jest? Nieuchronność czy świadomy wybór?

Ile ludzkości, więc nie ma pytania o tym, kim jesteśmy; skąd; los – to jest; czy możliwe jest, aby wpływać na swoje przeznaczenie.

Istnieje wiele poglądów na temat istnienia. Niektórzy ludzie uważają, że los postanowił, że nie możemy nic zmienić. Podczas gdy inni postrzegają tym stwierdzeniem ofensywę i wierzyć, że los człowieka jest w jego własnych rękach. Jest jeszcze inny widok. Jest to rzeczywiście przypadek czy jakiś majątek. Ludzie są przekonani, że życie jest szczęście. Ktoś się uśmiecha, a od ktoś odwraca się i przeznaczenie zależy od przypadku, który osoba może wykorzystać lub pominięcia.

fatum

Znaczenie tego słowa ma swoje korzenie w starożytności, a także w dosłownym tłumaczeniu z łaciny oznacza „kamień”, „los”.

Istnieje wiele książek i rozpraw próbują filozofować na ten temat, ale jednoznacznej odpowiedzi nie została odnaleziona. Co to jest naprawdę – każdy definiuje się. Jedyną rzeczą, naukowcy i filozofowie solidarność – to jest to, co życie jest znacznie bardziej tajemnicze i bardziej nieprzewidywalne, niż możemy sobie wyobrazić. Pomimo naszej chęci podporządkowania wszystkich do siebie i uzyskać odpowiedzi na pytania, życie nie może być programowane i dać konkretne rozwiązania. Jest to bardzo skomplikowane i niejednoznaczne.

Losy zaczyna się w chwili narodzin

Człowiek przychodzi na ten świat, nie wybrać czas i miejsce jego urodzenia. A także rodziców i własnym piętrze, które bez wątpienia stawia pewne piętno na jego los.

Wszystkie nasze umiejętności (talenty) podano po urodzeniu. Nie jest zaskakujące, że niektórzy ludzie, jak mając doskonały słuch, można osiągnąć wielki sukces w muzyce, podczas gdy inne, nie ważne jak trudne, po prostu skazane na niepowodzenie. Im mówi popularny mądrości, uchu niedźwiedzia przyjść.

Nasz los, przeznaczenie, los w dużej mierze zależy od okoliczności zewnętrznych: warunków, w jakich żyjemy, z którymi się komunikujemy i co interesuje. Wpływa to nie tylko przyszłość, ale przede wszystkim tworzy nasze „ja” (pewne wartości, podejście do życia i moralnym paradygmatem). Oczywiście, życie tubylców lub czarnych zasadniczo różni się od Europejczyków, lub, na przykład, być kapłanem w klasztorze – istnienie oligarchy, a to może być odzwierciedlone w tworzeniu człowieka jako jednostki i jego losu.

Jednak człowiek – nie tylko żyje, ale także myśleć i myśli stworzenie, więc nasz los jest całkowicie w naszych rękach, i w którym my sami stworzyć w głowie.

Mogę zmienić przeznaczenie?

Wielu przez całe życie stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, „Fate – co to jest?”. Niektóre znajdują się odpowiedź, podczas gdy dla innych pozostaje tajemnicą.

Osoba musi zrozumieć, aby być w stanie zmienić swoje przeznaczenie. Każdym dniem pozostawia swój ślad na naszym losem. Wszystkie nasze myśli, działania, orzeczeń i pragnień jakoś trzeba odzwierciedlenie nie tylko w naszym własnym losem, ale także życie naszych przyjaciół i krewnych.

Aby zmienić los, trzeba mieć bardzo dużą siłą woli, wielką chęć i starannością. Nie można na drugi przystanek na drodze do celu i walki do końca. Tylko wtedy, gdy dana osoba będzie w stanie odwrócić swój zwykły sposób życia, aby fundamentalnie zmienić swój sposób myślenia, będzie mógł zmienić swoją karmę i znaleźć odpowiedź na pytanie „Fate – co to jest?” Dla niego.

wniosek

Mam nadzieję, że każdy będzie w stanie dotrzeć do tych wysokościach, który naprawdę zasługuje. Tylko będąc całkowicie uczciwym wobec siebie, można znaleźć szczęście i zrozumieć prawdziwy sens życia. Zmienić los jest naprawdę, trzeba tylko chcieć, a zobaczysz, co los – to nie jest mitem, lecz rzeczywistością!