450 Shares 5620 views

Jeśli z gardła ból ucha, jak traktować taki ból?

Ci, którzy nigdy nie miałem ból w uszach, można tylko pozazdrościć, ponieważ ten ból, a czasem nie jest to możliwe, aby utrzymać pokój. Zwłaszcza w przypadku gorzej wieczorem, kiedy chcę, aby spędzić trochę czasu w ciszy, ale nie mogę tego zrobić, bo to rani moje ucho jako uczta bez preparatov- aptece bez pojęcia.


Choroby uszu są niebezpieczne, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że częściowe lub całkowite zatkanie uszu nie będzie działać, ale raczej iść do głuchoty. Takie choroby są wrodzone lub nabyte. Wrodzone choroby uszu są trudne do leczenia, często tylko z pomocą chirurgii, ale duży procent rachunków i nieuleczalną głuchoty lub innych chorób uszu. Z nabyciem chorób w tym sensie łatwiej jest walczyć, ich przyczynami są choroby zakaźne, szybkie chłodzenie, uraz fizyczny lub w postaci ciężkich ładunków na aparacie słuchowym.

Istnieją sposoby, aby rozwiązać problemy, takie jak ból ucha, jak leczyć, jak radzić sobie z tym bólem, jeśli w tym czasie choroba nie jest możliwe, aby dostać się na spotkanie z lekarzem, a nie jest to potrzebne – to teraz.

Jeśli bóle strzelanie w uchu nie jest związane z przeziębieniem, pomoże to taki środek zaradczy: 7 niedojrzałe głowy maku zagotować pół szklanki mleka co najmniej 40 minut, następnie ochłodzić do ciepłego państwa, a za pomocą strzykawki do wymycia ucha ten rosół.

Również w bólu ucha jest dobrze oczyszczone i posiekane gotowane buraki w miodzie. Ten okład powinien być dołączony do ucha pacjenta i przytrzymać przez co najmniej pół godziny. szczaw bulionowa korzenie dobrze usuwa strzelanie ból w uchu.

Jeśli ból staje się nieznośny, przychodzi ataków i ma charakter wiercenie, traktować taką potrzebę bólu z użyciem kalcynowanego w ogień korzenia Oman. Jest mielone i mieszane z tłuszczem baraniny, to maść posmarowana wewnątrz ból ucha. Przyczyną takiego bólu mogą być zapalenie krtani, a także chorób związanych z nerwu słuchowego, tak szybko, jak to możliwe, jest konieczna kontrola lekarza.

Jeśli z bólem gardła ucha leczyć taki ból? Sam zabieg gardła nie spowoduje ból w uchu, w takim przypadku trzeba kompleksowe leczenie. Czyli równolegle do leczenia bólu gardła, konieczne jest, aby angażować pacjenta i leczenie chorób uszu, gardła lub przez długi czas minie, a specjalny reszta ucho nie będzie.

Dlatego, jeśli ból ucha vsledstvii ból gardła, można użyć tej metody: a ogrzewa się aż do ciepłego oleju roślinnego (słonecznika, migdałów, etc.), kroplówka do chorego ucha do ucha i krawat wełniany szalik lub chustę. Podczas tej obróbki muszą być zgodne z leżenia w łóżku, najmniejszy projekt może wywołać dużą zimno.

Straszne swędzenie w bólu uszy, ucho, jak leczyć swędzenie? Sposoby radzenia sobie z tym uciążliwości można znaleźć i skutecznie z nich korzystać. świąd i ból ucha pochodnej można zneutralizować za pomocą propolis nalewki nalewki i orzechów włoskich. Wlewy te miesza się i otrzymany roztwór wkrapla się do uszu lub wprowadzać płyny.

Jeśli ból ucha z uderzeniem, a także wszystko, od ucha zaczął krwawić, a nie tracił czas niezbędny do zamknięcia ucha wacikiem zamoczonym w roztworze kwasu borowego. Ucho powinno angażować, włącz pacjenta na uszkodzenia bocznej, umieścić na czele lodu lub zimnej opakowania i skontaktować się z lekarzem.

Jest to problem, nazywa utrata słuchu, prowokuje zapalenie ucha środkowego w ostrym stadium rozwoju, a przyczyną może być migdałki, przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa i szkarlatyna. Często jest tak, ponieważ kanał słuchowy jest zablokowany przez zatyczkę siarki.

Aby skutecznie radzić sobie z problemem opisanym służy słony sok z kruszonym chrzanu, to zaszczepił w dotkniętym uchu. W celu poprawy słuchu, a także jeść ćwiartkę cytryny ze skórką na co dzień, po pewnym czasie, wynik będzie już widoczny.