93 Shares 8507 views

Jak stworzyć plasteliny animowane bajki?

Sztuka jest bardzo różnorodny. Tak wielka, że może to być poważny i rozrywki. Nie tylko dzieci, ale również dorośli ładne oglądać bajki. Szczególne miejsce wśród nich zajmują komiksy z plasteliny. Malowane nie dziwi nikogo, grafiki komputerowej, także stają się nudne, ale ta opcja jest zawsze morze rozkoszy.

Dlaczego tak? Prawdopodobnie dlatego, plasteliny animowanych wymaga dużo cierpliwości i czasu na budowę, ale dlatego, że są podejmowane dla realizacji tych artystów i miłośników biznesu.

Co jest potrzebne, aby je usunąć? Fani twórczych, a nawet profesjonalnych filmowców twierdzą, że stworzony plasteliny animowanych każdą osobę w gospodarstwie domowym. Będzie to wymagać:

  • plasteliny o różnych kolorach;
  • Aparat na statywie;
  • Specjalne oprogramowanie komputerowe (Sony Vegas, na przykład);
  • inspiracja i chęć tworzenia.

Na początek można zrobić mini-projekt, aby zobaczyć, co się dzieje w końcu, i że konieczne jest, aby wziąć pod uwagę następnym razem. BLIND prosty rysunek, zamontować aparat na statywie (lub stosu książek, jeśli nie ma nikogo) i rozpocząć fotografowanie. Do plasteliny kreskówki uzyskać jak wyższej jakości, robić zdjęcia tak często, jak to możliwe. Na przykład, jeśli jesteś ślepy postać ludzką, a następnie „przebicie ręki” powinno zająć około 10 klatek. To naprawdę jest bardzo pracochłonny proces, tak aby usunąć cecha plastelina animacji, może trwać od kilku miesięcy do kilku lat.

Po dokonaniu wszystkich niezbędnych strzały, trzeba przenieść je do komputera. Programy do obróbki wideo, co do zasady, mieć jasny, intuicyjny interfejs, a więc poskładać wszystkie obrazy, dostosować prędkość i dodać dźwięk, nikt nie będzie trudne.

Zanim jednak tworzyć własne dzieła, aby lepiej zapoznać się z tym, co już zostało stworzone przez profesjonalistów. Ponad kreskówek pracy przez zespół: jest również reżyserem i scenarzystą i operatorem, a artysta … Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest tutaj jak na planie tradycyjnego filmu. Aktorzy też są zaangażowane, nie są one usuwane, a jedynie wyrażanie plasteliny postacie.

uznane arcydzieła

  • Kreskówki „plastelina Crow”. Wydany przez radzieckie ekrany w 1981 roku, od razu podbił publiczność. To opowieść o niezwykłych przygodach prostego chłopa rosyjskiego.
  • Seria o Wallace i Gromit. Istnieją 3 najsłynniejszy uwolnienie pół godzina (z których pierwszy – to „Picnic on the Moon” w 1989 roku), 10 krótkich scen, a także film fabularny. Te plasteliny animowanych powiedzieć nam o życiu i przygodach wynalazcy Wallace'a i jego cichym ale inteligentnym psem Grommite.
  • „Koralina”. Ten rysunek pojawił się na telebimach całkiem niedawno, w 2008 roku, ale historia dziewczyny uwięzionej w równoległym świecie, pozornie drobnych, a drugi – pełen niebezpieczeństw, udało się wygrać miłość ludzi na całym świecie.

Oczywiście istnieje jeszcze wiele glinianych arcydzieł, oraz, oczywiście, każdy z nich wypełniony specjalnym uroku.