511 Shares 8046 views

Wiszące lampy LED. Odmiany, cechy, zalety

Dobry energooszczędne i urządzenie vysokouniversalnym do oświetlania poszczególnych pomieszczeń jest lampa wisząca LED. Jego zastosowanie pozwala na wszechstronny i skuteczny projekt oświetlenia, aby rozwiązać problemy. Obszar zastosowania opraw dane są ogromne, począwszy od mieszkań i kamienic, a kończąc na powierzchni handlowych, sklepów, biur, magazynów, etc.


Główne zalety

Wiszące lampy LED jest wszechstronny i wielofunkcyjne. Wysokie tempo wydajności i niskim zużyciu energii sprawiają, że jest idealnym sposobem oświetlenia, umożliwiając znaczne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.

Ten rodzaj oświetlenia daje oko bezpieczny, blisko do światła dziennego. Dodatkowo, lampa LED zawieszka jest całkowicie bezpieczny, odporny na ogień i nie wpływa na działanie wysokich temperatur. Charakterystyczną cechą tego typu oświetlenia jest długa żywotność. Po prawidłowym podłączeniu i właściwa instalacja urządzenia oświetlającego będzie działać bez przerwy od ponad trzydziestu tysięcy godzin.

gatunek

LED Downlight sufit wisiorek można rozlewać, w zależności od miejsca ich instalacji. Rozróżniać uliczny, biurowych i przemysłowych.

na wolnym powietrzu

Opcje na świeżym powietrzu są najczęściej stosowane do oświetlania alejek parkowych i placów. Są one instalowane w domach kraju w pobliżu altanką, grill, taras lub werandę. Mogą one być również z powodzeniem montowane na fasadach budynków. Wszystkie z nich wyposażone są w trwałym obudowie, która może wytrzymać duże wahania temperatury i różne wpływy atmosferyczne.

urząd

oświetlenie biurowe mogą być również wykorzystywane w domu. Jest to uniwersalny rodzaj oświetlenia, który ma dość szeroki zakres wariantów. Wśród różnorodności reprezentowanych na rynku można znaleźć przytulną wiszącą lampę LED do kuchni lub salonie. I można znaleźć stylowe i eleganckie opcję, która inteligentnie podkreślić biznes wnętrze przestrzeni biurowej.

Dla przedsiębiorstw przemysłowych

przykłady przemysłowe posiadają szeroki zakres zastosowań, różniące się obecnością większej ochrony przed wilgocią i pyłem. Aplikacje wykonane różne magazyny i budynki lotnisk, stacji paliw i stacji kolejowych, parkingów i linii produkcyjnej. Lista jest bardzo obszerna.

Wśród oświetlenia przemysłowego terminarz spotkań i specjalistycznych opcji, nawet wyposażone w obudowie przeciwwybuchowej. Takie zawieszone liniowe LED Oprawy są z powodzeniem stosowane w laboratoriach technicznych i przemysłowych, w zamkniętych terenów wojskowych i stacji benzynowych.

Zdaniem ekspertów, lampy LED zapewniają oświetlenie, które są jak najbardziej zbliżone do światła słonecznego. Dla biur i przedsiębiorstw – jest idealnym rozwiązaniem. Ludzie muszą pracować długie godziny. Od opony tradycyjne żarówki oczy szybko i ostatecznie „upadek” wizji. Liczne badania wykazały, że takie problemy z oczami na zdrowie pracowników biurowych nie są przestrzegane, jeśli pokój i prawidłowo wybrany Złożone LED lampa wisząca.