331 Shares 6699 views

THH kasku – optymalne połączenie jakości i pięknego wyglądu

Dzisiaj, kask jest integralną częścią sportu jazda na motocyklu, dodatkowo, to uosabia bezpieczeństwo i wygodę użytkownika. THH kask jest uważany za przykładem polityki cenowej funkcjonalności i demokratyczny, w którym przedmiotem sprzętu sportowego zajmuje miejsce lidera w liczbie nabywców na rynku podobnych produktów.


Stosowanie kasków

 • Jazda motocykli sportowych na drodze.

 • Stosując jako przedmiot sprzętu sportowego podczas jazdy na ATV i UTV.

 • W obecności dodatkowego elektrycznego kasku grzewczego przyłbicy Th mogą być używane podczas prowadzenia skuter.

 • Korzystanie Motard w łyżwy, które jest przykładem wykonania gatunków motocykli miejskich i motocyklowe w jednym produkcie.

Zalety kaski

 • Lekki i bardzo wytrzymały kask, który jest wykonany z tworzywa ABS, a opływowy kształt aerodynamiczny.

 • Obecność osłony przeciwsłonecznej, która jest zamontowana w kasku THH. Z tego elementu eliminuje potrzebę stosowania okularów przeciwsłonecznych.

 • Budowa szybkiej daszek zapewnia prostotę i wystarczająco szybko, aby go wymienić, jeśli to konieczne.

 • Niesamowita wygoda dla użytkownika tworzy klip daszek, który ma trzy zasadnicze stanowiska. Dzięki możliwości przymocowania tej części kasku może naprawić wizjer w następujących pozycjach – całkowicie otwarte, zamknięte i częściowo otvorennoy.

 • Wygodne wentylacji wielopunkt, z przodu i z powrotem przez regulację zaworów.

 • Doskonałe amortyzująca okładzina, która jest wykonana z odpowiednio ścisłego materiału. Ze względu na takie właściwości w tkance jako zmienną miękkość ta osłona jest w stanie wytrzymać wszelkie ciśnienia.

 • Wyjmowana wkładka konstrukcja jest prosta jeden z klawiszy starannością.

 • Obecność DD mikrometryczny system mocowania, który bezpiecznie blokuje thh kask na głowie.

 • Zgodność ze wszystkimi wymogami norm europejskich.

Cechy i wygląd

Kask leżących po THH wykonana jest z bardzo wytrzymałego i niezawodnego poliwęglanu, który jest bardzo proste. Dzięki doskonałym produktom wydajności wentylacji, kask może być stosowany przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Przez dość niskich trybach temperatury są specjalne dodatki sezonowe jak deflektor oddechu i podgrzewaną wizjerem.

Warstwa wierzchnia powłoka kapelusz jest odporny na zarysowania i rozdrabniania. Wewnętrzna powłoka jest wykonana z materiału syntetycznego, a interesującym, który jest dwuwarstwowa. Dzięki idei technologicznej, materiał ten jest doskonale spełnia funkcję tłumienia podczas suwu lub upadku. Dodatkowe mocowanie kasku na głowie zapewnia mikrometryczna klamrę.

polityka cenowa

Kaski są ucieleśnieniem dostępności marki i demokracji, które są składnikami popularności produktu. Średnia cena tych produktów waha się od 5 000 do 10 300 rubli.

Kask THH: Opinie

Panuje przekonanie, że jest to doskonała jakość kask, który mimo swojej lekkości, radzi sobie z jego obowiązków. Miękkie przyciemniane daszek zapewnia doskonałą widoczność i widoczności o każdej porze dnia i we wszystkich warunkach pogodowych.

Użytkownicy zadowolony jakość i niezawodną kask i jego rozsądną cenę. Produkt posiada doskonałą wentylację i doskonale leży na głowie, dzięki dopracowanej konstrukcji, podszewka i wygodnym zapięciem.