435 Shares 5084 views

Top-10 rankingu elektronicznych papierosów

Elektroniczny papieros stał się teraz prawie niezbędny dla tych, którzy chcą rzucić, ale nie można porzucić nałóg. Jest to o wiele mniej szkodliwe substytutem tradycyjnych papierosów, zarówno dla palacza i dla tych wokół niego. W tym artykule nie będziemy rozmawiać tylko o e-papierosach. Ranking najlepszych modeli – to jest tematem tego artykułu. Będziemy rozważać modele zarówno jednorazowe i wielokrotnego użytku. I wymienia ich główne cechy. Po przeczytaniu tego artykułu, będzie o wiele łatwiejsze do czynienia z tym, co dzieje się na rynku elektronicznych papierosów dzisiaj.


Ocena Elektroniczny Papieros: Top 10

Obecnie rynek oferuje szeroki wachlarz opcji od różnych producentów. I uporządkować ten strumień jest bardzo trudne, zwłaszcza jeśli papieros elektroniczny jest kupowana po raz pierwszy. Jednak mały przewodnik w formie naszym rankingu pomoże Ci zorientować się, co jest co, i znacznie ułatwić wybór. Zaczynajmy.

JustFog Maxi 1453

Jest na szczycie listy elektronicznych papierosów tego modelu. Zestaw tego wspaniałego urządzenia jest w blistrze na baterię 900 mAh. Sama struktura jest zamknięty w obudowie metalowej, o średnicy 14 mm, wyposażony w długie kliromayscherom montażu w fabryce, która zapobiega wyciekowi płynu palenia. Ponadto, model jest wyposażony w specjalny aktywacji przycisku papierosów z piątym prasowaniem. Ten mechanizm zabezpieczający chroni urządzenie przed przypadkowym włączeniem, a tym samym zaoszczędzić energię baterii.

E-smart 320 mAh

Kontynuuje ocenę elektronicznych papierosów i jest to drugi model z słynnego producenta Kanger. Papierosy obudowy wykonane w klasycznie z przycisków aktywację metali i przezroczystych clearomizers, która wynosi 1,3 mm. Model ten będzie dobrze wyglądać zarówno u mężczyzn jak i kobiet ręce. Kompaktowy akumulator 320 mAh pozwoli urządzenie do pracy przez cały dzień bez opłat.

EVOD BCC 1100 mAh

Oznaczenie modelu znajduje się na trzecim miejscu. Urządzenie jest wykonane z metalu, co zapewnia odporność na uszkodzenia zewnętrznej i wycieków. Przycisk zasilania posiada podświetlenie proste. Główną zaletą modelu – pojemnościowy, który akumulator jest w stanie utrzymać działanie urządzenia przez dwa dni. Dla tych, którzy nie mają czasu, często ładować papieros elektroniczny, to model – jest to idealne miejsce.

ego-t 1100 CE5

Z pewnością jest to czwarty model. Ona również, podobnie jak poprzedni Urządzenie jest wyposażone w potężny akumulator, który może dostarczyć papierosy pracy przez długi czas, a także przejrzystą Wyczyść atomizera. Istotną wadą tego urządzenia – 14 mm – nieznacznie średnicę obudowy w powiększeniu. Jednak to nie przeszkadza wygodne korzystania z urządzenia. Przycisk zasilania posiada blokadę pięciokrotny, który będzie znacznie zaoszczędzić czas pracy baterii, zwłaszcza tych, którzy są przyzwyczajeni do noszenia elektronicznego papierosa w kieszeni.

Evod Mega 1900 mAh

Co jeszcze możemy nazwać najlepszy elektroniczny papieros? Ranking przybył na piątym miejscu, co daje kolejny model z Evod. Twórcy urządzenia mają zwrócić szczególną uwagę na ochronę baterii, chroni przed przegrzaniem i zwarciem. Ponadto, model wyposażony jest w blokadę umożliwiają przyciski przed przypadkowym naciśnięciu. Główną zaletą tego modelu – High clearomizers – 2,5 ml. Takie urządzenie jest odpowiedni dla nałogowych palaczy, którzy są przyzwyczajeni do zniszczenia pakiet 1-2 dni.

Joyetech eGo ONE Mega 2600 mAh

6 model reprezentacji. Jest uniwersalnym elektroniczny papieros producent poprzez Joyetech. Clearomizers tego modelu w porównaniu z poprzednimi objętość prawie dwukrotnie i 4 ml. Jest również możliwe, do ręcznej regulacji przepływu powietrza, co ma wpływ na ilość pary. Model ten produkowany szereg dodatkowych elementów, które mogą być łatwo instalowane.

Evod Twist II 1600 mAh

Siódme miejsce zajmuje nadal oceniane papieros elektroniczny urządzenie. Model wyposażony w obudowie odpornej na uderzenia, średnica 16,5 mm, wykonany w kolorze czarnym. Przycisk na białym, harmonijnie zbudowany w ciało, wyposażona w pięciokrotnym zamka. Bateria 1600 mAh pozwala na urządzenie będzie pracować bez ładowania przez kilka dni.

Joyetech EVIC-VT VW

W ósmym miejscu Topa jest urządzeniem cud. Model ten jest bardzo oszczędny. Urządzenie posiada imponujące ciało, które jest kompensowane przez baterię 5000 mAh, wyposażonego w różnego rodzaju zabezpieczenia. Papieros zawiera wyświetlacz, który odzwierciedla napięcie, naładowania baterii i inne przydatne informacje. Pakiet podstawowy zawiera specjalną obudowę do przechowywania papierosów.

Kanger SUBOX MINI 50W

Dziewiąte miejsce zajął ugruntowanym modelu firmy Kanger, wydany w 2015 roku. Podstawowy zestaw zawiera wydarzenia bokserskie i clearomizers. Jeśli potrzebujesz kompaktowego urządzenia rozmiarze z jasnym wyświetlaczem i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, to właśnie dla Ciebie. Ponadto, będzie można dostosować przepływ powietrza i moc. Urządzenie może być wykorzystywane również podczas ładowania. Jeśli spędzasz dużo czasu na komputerze lub w biurze, model będzie Ci idealnie.

E-turbo 1100 ego CE4

Model ten uzupełnia ocenę elektronicznego papierosa. Obudowa jest wykonana z przezroczystego materiału wytrzymałego matową ze zintegrowanym clearomizers, których objętość wynosi 1,6 ml. Bateria 1100 mAh pozwala na korzystanie z urządzenia przez dłuższy czas. Ten model – to doskonały wybór dla początkujących. Ponadto, z wszystkich możliwości prezentowanych tutaj, jest to najtańsze. Jednak, jeśli chodzi o jakość nie jest gorsza od reszty modelu.

Należy również zauważyć, że moda na papierosy elektroniczne zwykle nabywane oddzielnie. Mówimy o trybach specjalnych akumulatorów, które są rodzajem akumulatora, wyposażone w dodatkowe funkcje do sterowania pracą elektronicznego papierosa. Standardowe funkcje nie są wliczone w cenę.

Jednorazowy elektroniczny papieros: Ranking

Ten typ e-papierosa nie wymaga baterii i ładowanie, clearomizers i zakupić specjalne płyny do nich. Urządzenia te są tanie i nie wymagają żadnej konserwacji. W tym przypadku, jeden z takich papieros zastępuje 2 opakowania wyrobów tytoniowych. Ponadto jednorazowe papierosy zaoferować nabywcy ogromny wybór smaków i siły. Jedyną wadą – tak szybko, jak podaż wypełniacz w papierosie jest gotowy, będzie musiał wyrzucić. Z drugiej strony, w cenie tych modeli elektronicznych dziesięciokrotnie tańsze wielokrotnego użytku.

Wśród znawców dawna pierwsze miejsce w rankingu zajęło trzech producentów jednorazowych elektronicznych papierosów:

  1. NOQO.
  2. Smokoff.
  3. Eko-dym.

Teraz masz wszystkie niezbędne informacje w celu zorientowania na rynek i wybrać papieros elektroniczny, który jest odpowiedni dla Ciebie.