241 Shares 1879 views

„Nienawistnej osiem”. Aktorzy Następny projekt Tarantino

„Nienawistnej osiem” – film w reżyserii wybitnego współczesnego Quentina Tarantino, fundament, który jest połączeniem klasycznego kinoshtampov gatunek obdarzony niepowtarzalnym stylu.


Na wzorców westernów

Według oceny wybitnych krytycy film „nienawistne ośmiu” (podmioty pierwszego planu K. Russell, S.L. Dzhekson T. Roth, M. Madsen, D. Lee, W. Goggins D. Bishir) utworzone na wzorcach kanonicznych westernów okres środkowych 60-tych XX wieku. Obraz wyróżnia się z całej bogatej filmografia kontrowersyjnego reżysera za jego atmosferę, styl, bardziej umiarkowanym tempem rozwoju sceny akcji, przypominając wszystkim od poprzedniego dyrektora projektu. Oprócz wyjątkowej oryginalności, w krótkim Tarantino dialogu i żałosne groteskowej rozlewu krwi, film ma inną charakterystykę cech Tarantino: podział działki w oddzielnym odcinków głowicy, obecność przekleństw, musującego czarnego humoru, dużą ilością zbliżeń i inne charakterystyczne dotykał pracy aparatu.

historia

Akcja filmu rozgrywa się kilka lat po zakończeniu wojny secesyjnej w Stanach Zjednoczonych, w stanie Wyoming. Reckless łowca Hangman (Kurt Russell) był w stanie uchwycić podejrzanego w sprawie zabójstwa Daisy Domergue (Jennifer Dzheyson Li). Teraz idzie do Redrok, w celu przekazania uciekiniera sprawiedliwości. Po drodze spotyka zbieranina firmę: były oficer wspieranie Północą, teraz rufa najemnik Marquis Warren (Samuel L. Jackson) i przedstawił się jako nowy szeryf Redroka, renegaci południowcy obserwujący Chris Mannix (Walton Goggins). Z powodu szalejącej śnieżycy losowe towarzysze są zmuszeni do szukania schronienia w najbliższym struktury, położone na obrzeżach. Minnie, sklepy gospodyni brakuje, ale zamiast gospodarzem cztery podejrzane osoby. Atmosferę podgrzewa się, być może będzie zobaczyć świt, nie wszystkich gości.

Jedną z zalet filmu

W trakcie rozwoju fabuły opowieści działania, które tworzą mozaikę historii przyjść do logicznego kulminacji. Film wyraźnie widoczne dwa ulubione przedmioty Tarantino: bezlitosna krytyka seksizmu i rasizmu i poszukiwaniu sprawiedliwości, nawet jeśli jest to dość osobliwe. Wady poszczególnych obrazów krytyków uplasowali brak pojedynczych opowiadań jasnego scenariusza wnioski, ale i wszystkim korzyści wymienione jako wielkiej obsady filmu „nienawistnej ośmiu.” Aktorzy, reżyser zaprosił do udziału w produkcji taśmy, większość z nich ma już doświadczenie w pracy z Tarantino. Doskonale poradził sobie z reżyserem wszystkie gwiazdy filmowe, ale przede wszystkim dobry był Samuel L. Jackson i Kurt Russell, grał zdesperowany, osoby starsze, ale wciąż śmiertelnie łowcy nagród.

Veterans zwierzaki

Samuel L. Jackson i Tim Roth poznał na planie kanonicznej „Pulp Fiction”. Tim i Madsen wystąpił w nieubłaganym „Wściekłe psy”, Madsen i Jackson estetycznie gangu sagi „Kill Bill 2”. W ogóle, Samuel L. Jackson wystąpił w 5 projektów, Quentin Tarantino, a Madsen i ust – w trzech. Ten gwiezdny trio z ulubionych aktorów jest uważany za reżysera, ale pierwszy film, w którym wszyscy grają razem, stały zespół „Nienawistna ósemka”. Aktorzy, długo przyzwyczajeni do stylu Tarantino, wykonane wspaniały twórczy tandem. Ale nie byli w stanie „pociągnąć koc”, przysłania innych artystów.

"Captive" Daisy Domergue

Do roli Daisy, która wystąpiła w wyniku Jennifer Dzheyson Li, Tarantino pierwotnie zaproszony Keti Sakhoff. Aktorka uczestniczyła w kilku próbach i prawie został zatwierdzony do tej roli, ale w ostatniej chwili dyrektor słuchał producentów, którzy zdecydowali, że jest zbyt młody i nie można wiarygodnie ukazać wizerunek jednej z kluczowych postaci. Więc reinkarnacji jako Domergue się do Jennifer, który ponownie spotkał się na planie z Russell po duet „odwrotnej naporu”.

Lee jest znany jako wykonawca ról wrażliwych, czasami nieadekwatne psychiczne, emocjonalne i skomplikowane kobiety. Jej filmografia obejmuje ponad 70 filmów, z których najbardziej znaczące są:. „Autostopowicz”, „Spawn”, „Jacket”, „Amityville” i „nienawistny osiem” Aktorzy, która zagrała w filmie razem z Lee, była zachwycona, gdy ją z roli Daisy została nominowana do „Oscara”. Ostatnia taśma, która jest obecnie zagrała aktorka, jest obraz „Morgan” w 2016 roku.

"Hangman" Dzhon Rut (Kurt Russell)

„Nienawistnej osiem” stracił znaczną część swego uroku, jeżeli jego stworzenie nie uczestniczą gwiazdę filmową pierwszej wielkości Kurt Rassel. Aktor, który był u szczytu swojej popularności w latach 80. – na początku lat 90., znany ogółowi publiczności na licznych bojowników i fantastycznych filmów. Najbardziej znaczące obrazy w filmografii filmów Russella są uważane za „Bone Tomahawk”, „Coś”, „Death Proof”, „Ucieczka z Nowego Jorku” i „Nienawistna ósemka”.

"Szeryf" Kris Menniks i "Mexican" Bob

Amerykański aktor i producent Walton Goggins próbował obraz „Szeryf”. Jest to najpopularniejszy wykonawca film telewizyjny „The Shield”. Wśród jego najważniejszych obrazów emitować „Predator” oraz krótki film „księgowy”. Goggins był wielokrotnie nominowany do nagrody filmowej „Emmy” dla najlepszego aktora drugoplanowego.

Demián Bichir, który grał w „Eight” Bob, meksykański aktor telewizyjny i filmowy, został nominowany do „Oscara” za udział w dramacie „A Better Life”. Według Bishira, spróbować się w filmie to zainspirował film „Lot nad kukułczym gniazdem” z Jackiem Nicholsonem. Do najbardziej udanych zespołów w filmografii aktora to „Seks, wstyd i łzy”, „mnie nie kusić”, „ciepło”, „Maczeta zabija”.