627 Shares 3736 views

„Superman Returns”: aktorzy z filmu

W 2006 roku większość ekranów kinowych po raz pierwszy pokazuje Picture Motion Bryan Singera „Superman: Powrót”. Ten film był arcydzieło światowego kina, ale nadal zajął jego miejsce w historii światowej kultury i kinokomiks w szczególności.

Kto jest Superman?

Film opowiada o najbardziej znanym w świecie komiksów bohaterów książki – Superman. To był jego sposób wielu dzieci i dorosłych może oznaczać słowo „superhero”. I nie jest to zaskakujące, ponieważ nazwa Supermana mówi sama za siebie. Obraz powstał z powrotem w 1938 roku, pisarz i ilustrator Dzherri Sigelom Dzho Shusterom.

Wiele lat później postać przeszła wiele zmian i ponownie uruchamia swoją historię, ale film z 2006 roku zachował główną część, dla której w ciągu Superman żart. A powodem tego – na powierzchni, które mają być dokładne, Superman nosi bieliznę na spodniach. Ale jeśli abstrahować od tego faktu i starać się krytycznie zrobić zdjęcie, staje się jasne, że film jest nieco nudny i dokręcone. Ale zagorzali fani Supermana na pewno nie zaszkodzi zapoznać się z filmu „Superman: Powrót”. Aktor zawarte główną rolę – Brandon Routh, odegrała bardzo godny i odpowiedni ogólnie do roli superbohatera.

Jakiś czas później grał inny charakter DC Comics, którego nazwa jest Atom. Że sama była seria niskobudżetowych na kanale telewizji amerykańskiej „C Dablyu” zamiast filmów pełnometrażowych.

Aktorzy filmu „Superman. Powrót”

Jak już wspomniano, Brandon Routh został wybrany do głównej roli w filmie „Superman: Powrót”. Jego antagonista Lex Luthor talent zawarte na ekranie Kevin Speysi. Łącznikiem między obiema stronami był ukochany Superman – Lois Leyn. Odegrała popularną gwiazdą filmową Keyt Bosuort, dla których obraz nie zadebiutuje bo zaczęła działając polnometrazhki długo przed filmem „Superman: Powrót”.

Aktor Dzheyms Marsden rywal grał Supermana w planie Love – Richarda Uayta. W filmie Richard – męża Lois Leyn, więc jego istnienie nie jest bardzo zadowolony z Clark Kent, ale ponieważ superbohatera, a potem walczyć o serce ukochanej uczciwych metod.

Aktor drugoplanowy w filmie „Superman: Powrót”

W filmie Superman jego wizerunek bardziej niż kiedyś doświadczył śmierci i powrotu. aktorzy Superman grał zupełnie inaczej – każdy z własnym charakterem i charyzmą, ale jedna rzecz pozostała niezmienna – jego istotę superbohatera, który pokazuje nam przykład do naśladowania. Lepiej przyczynić się do ujawnienia istoty Superman wspieranie znaki, które pojawiają się w odpowiednim momencie w filmie, a jeśli pomaga nakreślić jaśniej zdjęć głównych bohaterów. Znaki te są następujące:

  • Kitty Kowalski, Lex Luthor podwładnego, który grał Parker Pouzi.
  • Perri Uayt – szef redakcji gazety „Daily Planet”. W niniejszym opracowaniu pracy Lois i Clark. Perri Uayta grał FRENK Landzhella.
  • Dzhimmi Olsena – kolejny Superman, grany przez Sama Huntingtona.
  • Matka Clark Kent grał Eva Marie Saint
  • Facet o nazwie Stanford w filmie „Superman Returns” – aktor Kal Penn.
  • Clark i Lois syn grał jednocześnie młody Tristan Leyk Lieb.
  • Lex Luthor wspólnikiem nazwany Brutus grał devid Fabritsio.

W Rosji film "Superman Returns" duplikat Alexey Myasnikov, Ludmiła Szuwałow, Sergei Bystrytsky, Aleksandr Nowikow i Marianne Schultz.

Jak ocenić środowisku filmowym?

Film został oceniony 7.6 z dziesięciu krytyków filmowych, ale Internet Movie Databeys „strona użytkowników został oceniony film w punkcie szóstym i jedną dziesiątą wynik na skali, która jest nieco przeciętne oceny.

Po filmie, wielu fanów Supermana, DC Comics, w szczególności, skarżył się, że firma po raz kolejny zagrali swoje uczucia miłości do charakteru, jak również jego popularność, zamiast lepiej pracować na samym filmie.