868 Shares 5080 views

Pie przepis dla wszystkich sprawach Życia

Wielu nie wie, co Kulebyaka jak gotować i wszelkich produktów. Kulebiak – ciasto, które mogą być z różnymi nadzieniami: mięso, kapusta i jaj, ryżu i łososia, dżemy … W ogóle, wypełnienie zależy od Twojej wyobraźni. Przygotowanie tortu – proces ten jest ciekawy, w końcu, można zadowolić siebie i swoich bliskich pyszne ciasto. Dałem wam kilka receptur, w zależności od nadzienia i sposobu przygotowania. Konieczne jest jedynie, aby wybrać pie przepis i dostać się do gotowania.

Przepis ciasto z kapustą i jajkiem

Składniki: pół kilo mąki, szklanka ciepłego mleka, 4 świeże jajka, 3 jajka ugotowane na twardo, kilogram kapusty, 50 g masła, 3 tabeli. łyżki olej roślinny, 6 g drożdży suchych, 3 tabeli. łyżki cukru, 1,5 łyżeczki. łyżki soli.

Przygotowanie:

Mąkę przesiewa się przez sito, a następnie wymieszać z suchych drożdży. Następnie ubij, beat 3 jajka z 3 łyżki cukru, dodać mąkę i wlać w ciepłym mleku. Dokładnie wymieszać. Stopić masło, dajemy do ostygnięcia lekko, a następnie dodanie do ciasta, sól i wymieszać. Pokrywa ciasto z ręcznikiem płóciennym, a następnie usunąć z ciepłym miejscu. Kiedy ciasto wzrosła w 2 razy konieczne jest obmyat i dać trochę stoiska. Następnie przystąpić do przygotowania nadzienia. Drobno posiekanej kapusty, sól i narybku w naczyniu. Jajka drobno posiekać i wymieszać z kapustą.

Ciasto jest ponownie uderzył i zaoszczędzić trochę udekorować ciasto. Inne ciasto wałkuje się wałkiem na grubość około jednego centymetra. Położyć farsz w centrum ciasto i ciasnych pułapek brzegi ciasta. Skręć piekarnika i gdy jest ogrzewany, pan smaru z olejem roślinnym, a następnie ustanowić pie szew. Ciasto, które zostało przełożone na ozdoby sprawiają, że wici, które zdobią pie. Po tym, smarować go na szczycie świeże jajka trzepaczką. Zastrzegamy ciasto przez 15 minut, a następnie zrobić to z nakłuć nożem.

Ciasto wstawić do piekarnika i piec w temperaturze 190 stopni przez około 45 minut. Kiedy Kulebyaka jest gotowy, będzie musiała rozłożyć i położyć ręcznik na 15-20 minut.

Receptura z mielonego mięsa pie

Składniki: pół kg mąki, 700 g mięsa mielonego, 2 jaj, 30 g margaryny 15 g drożdży, 200 g wody, herbata. Łyżeczkę cukru, 5 g soli.

Przygotowanie:

Mąka dodając cukier, sól, jajka, i drożdże rozcieńczono ciepłą wodą. Wszystko dokładnie wymieszać. Roztopić margarynę i dodać ją do ciasta. Mesim aż będzie gładkie. Następnie wyjąć ciasto w ciepłym miejscu, że nadszedł. Kiedy ciasto jest odpowiedni musi być obmyat i pozostawić na pewien czas.

Po tym rozwałkować ciasto wałkiem tak, że szerokość wynosiła 20 cm, a jego grubość około centymetra. Położyć farsz w środku i zaciśnięta krawędź. Pie został następnie umieszczony na natłuszczonej szwem oleju słonecznikowego pieczenia w dół. Zastrzegamy ciasto przez 15 minut, a następnie smarować go z ubitym jajkiem, Pierce w kilku miejscach nożem i umieścić w piekarniku. Piec w temperaturze 200 ° C. Kulebiak z nadzieniem jest gotowy.

Pie przepis z ryżu i łososia

Skład: 500 g filetów z łososia, 75g ryżu długie włókna, 500g ciasto francuskie, jaj i 400g pomidor, cebula, belki pietruszki, tarty skórka i sok z cytryny, 80 g masła, pieprz, sól.

Przygotowanie:

Fig wrzenia w słonej wodzie przez 14 minut. W garnku stopienia 80g. masło i dodać posiekaną cebulę. Smażyć aż cebula jest miękka. Dodać posiekane pomidory. Po upływie około 15 minut, miesza z cebuli ryż i pomidory. Następnie trzeba dodać sól i pieprz. Dodać pokrojone filety z łososia na twardo, drobno posiekaną pietruszkę, skórkę z cytryny i sok. Walcowania stykowe rozwałkować ciasto francuskie (około 430 g) oraz w prostokąt o wymiarach 28 o 40 cm. W środku prostokąta rozkładowi farsz, pozostawiając około 7 cm od krawędzi. smaruje krawędziowe ubite jajko, a następnie zagina je. Na górze robią drobne szczeliny. Pozostałego ciasta zrobić paski, które są wplecione w warkocz i rozłożone na ciasto. Smaruje pobity jaj piany. Następnie kładziemy na patelni ciasto i umieścić w rozgrzanym piekarniku. Piec w temperaturze 200 ° w ciągu około 45 minut.