658 Shares 4286 views

"Mercedes S63 AMG 2" (coupe): specyfikacje, opis, przegląd

"Mercedes S63 AMG" to samochód najsilniejszy i najbardziej dynamiczny wśród wszystkich samochodów klasy wykonawczej. Tworzy zupełnie nowe standardy w dziedzinie dynamiki, gospodarki i technologii. Ogólnie rzecz biorąc, samochód jest bardziej niż warty. Więc po prostu trzeba o nim opowiedzieć.


O projekcie

Wygląd takiego samochodu jako "Mercedes S63 AMG" sprawia, że niełatwe wrażenie. Wygląda dynamicznie, ekskluzywnie, wyśmienite, kosztowne. Jego wygląd jest pomyślnym połączeniem klasycznej architektury motoryzacyjnej, perfekcyjnie zweryfikowanymi gładkimi liniami i zmysłowymi formami, które są typowe dla samochodów produkowanych przez Mercedesa. Na tym zdjęciu specjaliści wykorzystywali wszystkie środki ekspresyjne, które są mocne i tradycyjne dla AMG.

Szczególne wrażenie wywierane jest na ogólną kratkę chłodnicy. Z tym przednim zderzakiem, wyposażonym w duże wloty powietrza, harmonijnie miesza się. Również nie można nie zauważyć błyszczących czarnych deflektorów, które nie tylko wyglądają dobrze, ale również zapewniają doskonałe chłodzenie modułów chłodzących. Jeśli spojrzymy na nich, widać, że są one wykonane w stylu sportowym.

Materiały i jakość

Specjaliści spoilera z przodu wykonali srebrno-chromowaną wersję oryginalną. To dość nieporęczne, a mimo to skutecznie redukuje siłę podnoszenia. Ze względu na ten sam projekt strony ciała wydaje się bardziej opłacalne i skuteczne.

Należy zwrócić uwagę na duże aluminiowe koła wykonane w korporacyjnym stylu studia tuningu. Dzięki nim można zobaczyć system hamulcowy, który jest uważany za doskonały. Również wzrok przyciąga etykietę V8 BITURBO, która jest wykonana w ulepszonym, zupełnie nowym wzornictwie. Oni bardzo skutecznie zdobią przednie skrzydła i są podpowiedź, że pod maską samochodu "Mercedes S63 AMG" znajduje się ośmiocylindrowy silnik flagowy.

Tył ciała wygląda bardzo sportowo, nawet agresywnie. I ten znak jest skutecznie podkreślany przez czarny dyfuzor z chromowane srebrzyste podszewki. Ponadto obraz uzupełnia para o chromowanych osprzętu podwójnego wylotu. Ogólnie rzecz biorąc ten samochód ma przyzwoity wygląd, z którego nie da się oderwać wzroku. Projektanci starali się zachwycać, a wynik można zobaczyć dzisiaj.

Projekt wnętrza

"Mercedes S63 AMG" ma nie tylko niesamowity fascynujący wygląd, ale także niezwykle stylowe wnętrze. Wnętrze zdobi oszałamiająco. Natychmiast poczuj charakter marki Mercedesa. Wewnątrz wszystko jest bogate, wysokiej jakości, luksusowe. Tutaj jest wyjątkowa atmosfera. Salon jest przestronny, panel przedni jest wygodny i ergonomiczny, a fotele są niezwykle wygodne, umiarkowanie miękkie.

Specjaliści opracowali zupełnie nową logikę zarządzania, dokonali poprawnych ergonomicznych akcentów, udoskonalonego sprzętu. Siedzenia sportowe zostały opracowane w nowy sposób i wyposażone w elektroniczną regulację z funkcją zapamiętania parametrów, podparcia bocznego i, oczywiście, ogrzewania. Wykończenie używa wysokiej jakości wyśmienitej skóry. Oczywiście wszystko w środku jest również ozdobione tablicami AMG. Na podłokietniku widać wytłoczoną herb. Wszystko to – niezwykle szlachetne detale, dzięki którym wnętrza są naprawdę luksusowe. A szczegółom uzupełniają szczegóły, takie jak analogowy zegar, wykonany w projekcie IWC.

Armatura wewnętrzna

"Mercedes S63 AMG" – samochód jest wyjątkowy. I tym samym ma ten sam sprzęt. Warto opublikować bardziej szczegółowo, co wnętrze tego samochodu może zadowolić potencjalnych nabywców. Kierownica sportowa, na przykład, cieszy się obwódkiem reliefowym i perforowaną skórą. Widoczne są też przełączniki łopatkowe z aluminium.

Uwaga również oznacza wyświetlacz TFT o doskonałej rozdzielczości, zarządzając tym, można dowiedzieć się więcej informacji, zaczynając od temperatury oleju silnikowego i kończąc na parametrach zawieszenia. Na górze, nawiasem mówiąc, wyświetlana jest transmisja, która jest zalecana kierowcy. A poniżej – ten, który jest obecnie włączony. Prędkościomierz, tachometr i inne tarcze są wykonane w korporacyjnym stylu studio tuningu – dowodem tego są logo i czerwone srebrne strzały z wyraźnie rozpoznawalną czcionką.

Zawartość opakowania

W rzeczywistości wszystko to jest tylko małą częścią tego, co Mercedes S63 AMG (coupe) szczyci się. W rzeczywistości urządzenie jest znacznie imponujące. Poduszki wyszczuplające, maty podłogowe, pedały sportowe (materiał – matowa stal nierdzewna), oświetlenie wewnętrzne, sterowanie zmęczeniem kierowcy, opcje unikania kolizji, multimedia, 10 głośników o dużej mocy, malowanie, funkcja zapobiegawcza, sygnalizacja utraty ciśnienia w oponach , Światła LED … i to wszystko – podstawowe wyposażenie! Rzeczywiście lista jest szacunkiem. W samochodzie takim jak Mercedes-Benz S63 AMG jest wszystko, czego potrzebujesz. Za opłatą oferowane są różne inne funkcje, jak również sprzęt.

Indywidualna oferta

"Mercedes S63 AMG Coupe" może być wyposażony i wiele funkcji. Powinni też być o nich poinformowani. Na przykład studio tuningowe oferuje pakiet wykończeń zewnętrznych z takimi materiałami jak węgiel (wnętrze, na uboczu), system hamulcowy z płytami ceramiczno-ceramicznymi, pokrywa silnika węglowego, czerwone klipsy hamulcowe, pakiet AIR-BALANCE, system akustyczny 3D, biznes Telefon, fotele luksusowe z funkcją masażu, stoły składane, inteligentny system sterowania itd. Jak widać, pakiet Mercedesa nie jest oferowany przez biednych. Ile to jest "Mercedes S63 AMG" w tak imponującym "stroju", nawet strasznym dla niektórych, aby wyobrazić sobie. Jeśli zwykła wersja, wydana w 2013 roku, kosztuje około dziesięciu milionów rubli, to na pewno będzie to kosztowało około 15 milionów. Określony koszt jest trudny do wymienienia, ponieważ wszystko zależy od tego, jakie cechy potencjalny nabywca chce widzieć w jego samochodzie. Ale możemy spokojnie powiedzieć jedną rzecz – ta maszyna nie będzie kosztować dużo.

Specyfikacje techniczne

To jest najważniejsza część dyskusji. Logiczne jest założenie, że "Mercedes-Benz S63 AMG", którego cena szacowana jest na miliony rubli, zadziwia jego wydajność. I tak naprawdę jest.

Deweloperzy zdołali zmniejszyć wagę samochodu o 100 kilogramów – znaczny wskaźnik. Dzięki temu dynamiczne charakterystyki uległy znacznej poprawie. Zainstalowano również lekki akumulator litowo-jonowy oraz układ hamulcowy zoptymalizowany pod kątem ciężaru. A większość ciała jest wykonana z aluminium. Niche postanowił wykonać z węgla. To wszystko uratowało wiele kilogramów. Nic dziwnego, że w ciągu czterech sekund urządzenie przyspiesza do setki. I maksymalna, ograniczona przez elektronikę, jest, podobnie jak wszędzie indziej, 250 km / h.

Silnik o pojemności 5,5 litra z turbodoładowaniem wyposażony jest w system bezpośredniego wtrysku, podwójną turbodoładowanie, aluminiową koparkę, system dystrybucji gazu 4-zaworowego, chłodzenie powietrzem i cieczą, olej silnikowy, chłodzenie i płyn przekładniowy. Ponadto istnieje system sterowania generatorem i taka przydatna funkcja, jak ECO Start / Stop.

S63 z BRABUS i S65

Oczywiście, mówiąc o S63, należy zauważyć, że ten samochód został stworzony przez takie studio tuningowe jak BRABUS. Specjaliści zwiększyli swój silnik do 5,9 litrów z 5,5. A moc wynosi 850 KM, co jest naprawdę imponujące. Maksymalna prędkość wynosi 350 km / h (!), A do 100 km / h osiąga 3,5 sekundy. Wydajność jest bardziej imponująca niż wydajność AMG. Ale o to chodzi o smak. Lubi klasyczny komfortowy amg, drugi – agresywny, z "muskularnym" zestawem nadwozia i tylko dzikimi cechami BRABUSA. Nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu, w sierpniu 2015 r. Odbyła się premiera nowej nowości – S65 AMG z sześciolitrowym silnikiem. Jego koszt wynosi 14 800 000 rubli. Pięć milionów droższych niż podstawowa wersja S63.

7ACP SPEEDSHIFT MCT

Transmisja jest również ważnym aspektem. Tak więc samochód "Mercedes S63 AMG 4Matic" wyposażony jest w sportową 7-biegową skrzynię biegów z trzema trybami pracy. Pierwsza – C, gospodarka kontrolowana. Drugi to S, czyli sport. A trzecia jest M, co oznacza ręczne przesunięcie. Dzięki temu można dostosować automatyczną skrzynię biegów. Gdy osoba wybiera tryb C, system "Eco Start / Stop" jest automatycznie uruchamiany, co wyłącza silnik w momencie, gdy maszyna jest bezczynna.

I nawet w tym trybie kierowca dostaje okazję poczuć, jak delikatnie działa automatyczna skrzynia biegów. Zmiana biegów wcale się nie odczuwa.

Tryby S i M zapewniają szybką transmisję, szybką transmisją, więc tylko funkcja "Eco Start / Stop" w tym przypadku nie działa, wyłącza się. Przełączanie przekładni jest bardzo skuteczne i ciche, nawet przy pełnym obciążeniu. Wszystko dzięki krótko i dokładnie zdefiniowanemu wyłączeniu zapłonu i wtrysku przy pełnym obciążeniu.

Bezpieczeństwo

Firma Mercedes zawsze była znana z produkcji pięknych, niezawodnych, zaawansowanych technicznie i ważnych samochodów. I wyjątek "Mercedes-Benz S63 AMG 4Matic" nie jest. Ten samochód ma zupełnie nowe standardy bezpieczeństwa. I był testowany na wielu testach. Zarówno aktywny, jak i bierny system bezpieczeństwa otwierają nowe horyzonty jazdy.

Samochód "Mercedes S63 AMG", którego właściwości są naprawdę imponujące, to wymarzony przykład samochodu, w którym bezpieczeństwo łączy się z komfortem i przytulnością. W tym modelu koncepcja ta nazywana była "ruchem intelektualnym". Nowe, doskonałe systemy sprawiły, że samochód był bezpieczniejszy (zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów z pieszymi) i wygodny. Model wyposażony jest w zestaw dodatkowego systemu PLUS oraz system wizyjny Night View Assist Plus.

Ważne jest, aby wiedzieć

Na koniec chciałbym powiedzieć kilka słów o innych punktach dotyczących tego samochodu. Na przykład układ hamulcowy. Zapewnia najkrótszą drogę zatrzymania i chwilowe hamowanie. I to nie jest zaskakujące, ponieważ samochód należy do kategorii bardzo dynamicznej.

Ten samochód ma świetne właściwości jezdne. Jakiekolwiek wgłębienia, chropowatość nawierzchni drogi, wchłania się całkowicie, z łatwizierami obraca się, reaguje odpowiednio na najmniejsze poruszenie kierownicy kierowcy. Dobrze się rozwija, jest bez problemów – maszyna ta daje prawdziwą przyjemność osobie, która miała wystarczająco dużo szczęścia, aby ją posiadać.

Oszałamiająca dynamika i szybkie przyspieszenie zapewniają system sportowy na wszystkie koła, które w razie potrzeby rozprowadza moment obrotowy.

I, wreszcie, bateria litowo-jonowa, o której już wspomniano powyżej. Działa doskonale jako zamiennik baterii rozruchowej i podpór. Połączenie tych dwóch funkcji stało się mniejsze. Waga zmniejszyła się o 20 kg! A przecież S 63 AMG jest pierwszym na świecie produkowanym masowo samochodem, w trakcie którego powstało takie rozwiązanie akumulatorowe.

Ogólnie rzecz biorąc, "Mercedes S63 AMG" (coupe) – samochód jest oszałamiający. I oczywistym dowodem na to jest wszystko, co o nim mówiono, a także entuzjastyczne recenzje tych szczęśliwców, którzy stali się już właścicielami tego modelu Mercedes-Benz.