184 Shares 5167 views

Aktorka Ksenia Rappoport: biografia, życie osobiste, Filmografia

Nasza bohaterka – genialny Ksenia Rappoport. Życie osobiste, biografia i twórczość interesów aktorka tysięcy ludzi w naszym kraju. Przygotowaliśmy aktualne i dokładne informacje na temat jej osoby.


Dzieciństwo i rodzina

W 1974 roku (25 marca) urodził Ksenia Rappoport. Biografia pochodzi z miasta Leningradu (obecnie – Sankt Petersburg). Ona jest poza zwykłą rodziną Radzieckiego. ojciec naszej bohaterki pracował jako architekt od wielu lat. I jej matka otrzymała wykształcenie wyższe w specjalności „mechanik”.

Xenia wzrosła uległego i inteligentną dziewczynę. Od najmłodszych lat uczyła muzyki i sportu. Future aktorka studiowała w gimnazjum №155 (z pogłębionej analizy języka francuskiego). Wychowawcy nigdy nie miał roszczeń wobec jej osiągnięcia i zachowania. W liceum, dziewczyna zafascynowana teatrem lalek.

Znajomość z filmem

Gdy pojawi się pierwszy Ksenia Rappoport? Biografia wskazuje, że to działo się w ciągu 16 lat. Dyrektor Astrachań Dmitry zatwierdziła ją do roli w filmie The Sims. Mówimy o tragikomedii „Wyjdź!” (1991). Dziewczyna lubi pracować w ramce. Nawet wtedy, postanowiła dokonać wyboru na rzecz zawodu aktorskiego.

formacja

Po otrzymaniu „maturę” Ksenia złożył dokumenty w SPbGATI. Była w stanie łatwo zarejestrować się w tej uczelni. Kobieta uczestniczących w kursie na wschodzie Filshtinsky.

Nasza bohaterka nie może być opisana jako sumienny uczeń. Po tym wszystkim, to jest 4 razy wychodzenie ze szkoły, ale wciąż nie wrócił. Rappaport ukończył SPbGATI do 2000 r.

Praca w teatrze

Problemy z zatrudnieniem Ksenia nie powstał. W 2000 roku został zaproszony jako probationer w dramatycznym Maly Theater (St. Petersburg).

Aktorka zadebiutowała w „Mewa” wystawił na scenie instytucji. Ona z powodzeniem przyzwyczaiłem się do obrazu Niny. Pod koniec stażu Xenia tam pracować. Ustanowienie została zmieniona w przyszłości w teatrze europejskim. Bierze udział w wielu produkcjach ( „Król Edyp”, „Wujaszek Wania”, „klaustrofobia” i inne).

Ksenia Rappoport: filmy i serial telewizyjny

W 1993 roku aktorka otrzymała swoją pierwszą główną rolę w filmie dramatycznym „rosyjskiej narzeczonej”. Potem jej kariera nabrała rozpędu.

W okresie od 1994 do 2005 roku. zagrała w ponad 25 filmach. Xenia próbować na różnych obrazów – utrzymanie, student, artysta, uwodzenia, i tak dalej.

Wielki wpływ na jego karierę Rappoport miał zaproszenie przybył do niej przez włoskiego reżysera Giuseppe Tornatore. Sugeruje on, że rosyjska aktorka główną rolę w filmie „The Stranger”. Xenia nie mógł przegapić takiej szansy. Belle wyjechał do Włoch. Strzelanina trwała prawie 3 miesiące. Rola nie była łatwa. Jej postać – młoda dziewczyna, Irena, była prostytutka. Ona przyjechała z Ukrainy do Włoch w poszukiwaniu godnej pracy.

Rappaport zagrał w trzech liniach włoskich ( „Double Hour”, „Włosi” i „Człowiek, który kocha”). Jej koledzy na miejscu były Monica Bellucci i Pier Francesco.

Trudno nie zauważyć roli Xenia w serii szpiegowskiej „Isajew” (2009). Ona z powodzeniem reinkarnacji do restauracji piosenkarza Lidiyu Bosse. Obraz okazał się jasny i niezapomniany.

Podajemy jej drugiej Film działa na lata 2010-2016.:

 • Mistyczny taśma "Golden Section" (2010) – Marie;
 • melodramat "Two Days" (2011) – zastępca. Muzeum-Preserve Dyrektora;
 • dramat "Biała gwardia" (2012) – Elena Talberg;
 • obraz wojskowy "Ładoga" (2013) – Olga Kaminska;
 • thriller "Frozen Las" (2014) – Lana;
 • komedia "Norwegia" (2015) – Anna, ex-małżonka Kirillov;
 • Detektyw „Dama Pikowa” (2016) – Zofia Mayer.

Ciąg dalszy kariera filmowa

Dziś wielu z was wie, kim jest ta Xenia Rappoport. Filmy i programy telewizyjne są nadawane ze swoim udziałem w największych rosyjskich kanałów. W 2017 roku, fani będą mogli zobaczyć swoją ulubioną aktorkę w trzech odsłonach – „mity Moskwie” dramacie „Ice”, historyczny film „Mata Hari” i komedię

Ksenia Rappoport: miłość życia

Nasza bohaterka – szczupła kobieta z luksusowym czupryną, wyraziste oczy i słodkim uśmiechem. Nigdy nie miałem żadnych problemów związanych z brakiem uwagi od mężczyzn.

Ksenia Rappoport, Biografia, która widzieliśmy, był żonaty w wieku 18 lat. Jej pierwszym mężem był biznesmen Wiktor Tarasov. W 1994 roku mieli córkę. Babe otrzymał podwójne imię Daria-Aglaia. Niestety, szczęśliwe życie rodzinne nie trwało długo. Para zgromadził wiele roszczeń wobec siebie. nie udało im się osiągnąć konsensus. Ona złożyła pozew o rozwód Ksenia Rappoport. Mąż nie odwieść ją od tego.

W 2003 roku aktorka zagrała romans z reżyserem teatru Boyakovym Eduardom. Był żonaty. Xenia miał nadzieję, że człowiek oddala swoją żonę i jej ofertę. Ale tak się nie stało. Ich romans trwał kilka miesięcy. Aktorka po prostu zmęczony Podziel Edward z inną kobietą.

Również Xenia była krótkoterminowa romans z Jose Luis Guerin, hiszpańskiego reżysera. Odczuć różnicę w mentalności.

Wkrótce nasza bohaterka spotkała humorysta Yuri Kolokolnikov. Początkowo aktorzy utrzymywał przyjazne stosunki. Yuri przyznał pierwszą miłość. Ksenia odpowiedział mu w zamian.

Para zaczęła żyć pod jednym dachem. Kolokolnikov pracował dużo, i spędził weekend z ukochaną i córką Aglaia. prace domowe (sprzątanie, gotowanie) posiłki serwowane Ksenia Rappoport. Biografia aktorki powiększony radosne wydarzenie w styczniu 2011 roku. Dała Yuri córkę, która była o nazwie Sophia. Nowi rodzice nie są w pośpiechu do rejestratora. Oni nadal żyją w małżeństwie cywilnym.

Przyjaciele i współpracownicy Rappoport i Kolokol'nikova myśleli, że ich relacja panowania miłości i wzajemnego szacunku. Ale w rzeczywistości, obraz życia rodzinnego dwóch aktorów był daleki od ideału. W połowie 2015 roku ogłosił, że ich rozdzielenie.

Jest teraz dostępny Ksenia Rappoport? Jej mąż jest. Jest to odnoszący sukcesy biznesmen Dmitrij Borysow. On jest właścicielem sieci restauracji „Jean-Jacques” i „Dzhon Donn”. Para poznała się w 2015 roku. Człowiek pięknie i agresywnie zaloty aktorka. A on odwdzięczył Ksenia Rappoport. Dzieci z naszej bohaterki został dobrze przyjęty przez nową matkę kochanie. Rodzina mieszka w Petersburgu.

W tym artyście nie zakazać byłych mężów zobaczyć jego córki. Wiktor Tarasov i Kolokolnikov Yuri nie krovinochku ich moralne i finansowe wsparcie.

dzieci

Najstarsza córka aktorki Ksenia Rappoport, Darya-Aglaia szedł w jej ślady. W twórczy kotek dziewczyna kilka ról w kinie.

Szeroki sława to nabyte po udziale w filmie z serii „Stażyści” (TNT). Prawie 2 lata Aglaia dnia aktor Ilya Glinnikovym. A ostatnio, kilka ostatecznie rozpadł się.

Jak dla najmłodszej dziewczynki (Sonia), uczęszcza przedszkole, nauka tańca i muzyki, lubi rysować.

osiągnięcia

Ciężka praca, uczciwość i zaangażowanie – te cechy posiada Ksienija Rappoport. Biografia mówi, że ma długą drogę do sławy i uznania publiczności. W Skarbonka aktorce kilka prestiżowych nagród ( „Złoty podbitki”, „Kinotavr”, „Złoty Lew”, „Triumf Młodzież” i inne).

W 2009 roku otrzymała tytuł „Honorowy Artysta Rosji”. To nie wszystko. W 2015 roku, stała Artysta Ludowej Federacji Rosyjskiej.

Ksenia Rappoport kochane i doceniane nie tylko w Rosji, ale również za granicą. W 2016 roku otrzymała Order Gwiazdy Włoch.

ciekawostki

 • Do kręcenia filmu „Dwa dni” aktorka musiała nauczyć się wydoić kozę.
 • Xenia biegle w trzech językach – włoskim, angielskim i francuskim.

 • Gdy nasza bohaterka była nastolatką, postanowiła żyć w klasztorze. Dziewczyna poszła do Jarosławia. Przez cały miesiąc spędziła w klasztorze, gdzie właściwie prowadzone posłuszeństwa. Xenia pomógł zakonnice dbać o ogród i malować wewnętrzne ściany świątyni.
 • Włosi nazywają rosyjska aktorka Nostra Vostra, co tłumaczy się jako „nasze-wasze.”
 • Jest to jeden z powierników organizacji charytatywnej „B.E.L.A”, aby pomóc dzieciom z zespołem motyla (choroba genetyczna).

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodziła, studiował i działał w niektórych taśm Ksenia Rappoport. Rodzina, ładny dom i ulubiony pracy – to wszystko, co ma. Oznacza to, że nasza bohaterka może całkiem nazywać siebie szczęśliwą kobietą.