822 Shares 2133 views

Pyatigorsk State University językowa (Pyatigorsk State University językowa): Adres, wydziały, specjalności, z jednoczesnym wynik

Dziś, szkolnictwo wyższe jest w zgodzie z duchem czasu. W klasycznym systemie studiów zastosowano kilka lat temu, przyjmują innowacyjne technologie i metodologie opracowane. Dzięki tej nowoczesnej uczelni pochodzą wysoko wykwalifikowanych, zorientowane w wybranych dziedzinach aktywności. Jedno takie organizacje edukacyjne zmierzające do spełnienia czas – Pyatigorsk State University językowej (obecnie skrót – CCP).


Historia Uniwersytetu

Wyższa uczelnia (instytucja) pojawił się w 1939 roku w Piatigorsk. Powstał na podstawie normalnej szkole i szkolenia nauczycieli. Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej Instytut został zlikwidowany. Było to spowodowane okupacji miasta. Po wyzwoleniu Piatigorsk, która nastąpiła w 1943 roku, zaczął odbudowę uniwersytetu. To był bardzo trudny okres. Nie wystarczy sprzęt do treningu, nie było żadnych pomoce wizualne. wykłady studenci muszą napisać w gazecie między wierszami.

Po wojnie Pyatigorsk State Pedagogiczny Instytut rozpoczął swój rozwój. Został przywrócony zrujnowanym budynku. W kolejnych latach wybudowano sportowych i montaż hal, schronisko dla studentów, otworzył nowe oddziały. W przyszłości, uczelnia została zmieniona. Został nazwany języków obcych Instytutu Pedagogicznego, a później stał się uniwersytet językowej. W 2016 roku Uczelnia uzyskała status klasycznego uniwersytetu. Okazało się, State University Pyatigorsk.

Nowoczesny rozwój uczelni

Pyatigorsk State University językowa (obecnie istniejący CCP) – uniwersytet, który ma bogatą tradycję, która opracowała ponad dekady. Z nich nie miał zamiaru się poddać. Wręcz przeciwnie, ceni uniwersytet jego historię, wprowadza swoich uczniów, przekazuje go do nowych pokoleń. W tym przypadku, uniwersytet nie tyle za współczesnego życia. On dąży do innowacji, rozwijanie twórczych pomysłów, otwiera interesujące obszary szkoleń i specjalizacji. Dzięki tym wszystkim instytucji można nazwać jednym z najbardziej unikalnych w regionie.

Okresowo Uniwersytet poprawę jej materialne i techniczne podstawy, aby sprostać wymaganiom współczesnego życia. W chwili obecnej istnieje 10 budynki uniwersyteckie, które znajdują swoje podziałów strukturalnych (szkół i instytucji) oraz zajęcia dla studentów. Sale i laboratoria są wyposażone w komputery, środków technicznych, różnych urządzeń. Jest sprzęt do transmisji wideo, internet.

Wyższa Szkoła pracowników Uniwersytetu

Pyatigorsk Linguistic State University (PSU) składa się z 3 Szkoła średnia:

 1. Projektowanie i architektura. Jest to jednostka strukturalna ślady historii do 1998 roku. Choć było to pozarządowa organizacja edukacyjna. Szkoła kilkakrotnie dołączył do uniwersytetów. W 2016 roku stała się podział strukturalny Pyatigorsk State University, który obejmował pociągów twórczych.
 2. Zarządzanie innowacjami i ład polityczny. Szkoła łączy w sobie ogromną różnorodność szkoleń. Rejestrując się w PSLU tutaj, można uzyskać różne specjalności. Są menedżerowie, specjaliści w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, historyków, urzędników państwowych.
 3. Języki orientalne i europejskie, literatura. Jest to jednostka strukturalna ślady historii do 1980 roku. Należy przyjść do ludzi, którzy chcą połączyć swoje życie z rosyjskich i zagranicznych języków i literatury. Studenci w tych specjalnościach, w których znajdują się 2 języków obcych, nauka języków angielskiego i polskiego (lub chiński).

Instytucje prowadzące działalność w zakresie podstawowych programów edukacyjnych

W swoim składzie posiada wydziały PSLU (instytuty), oferując studentom za szkolnictwo wyższe w następujących obszarach:

 • językoznawstwo, zarządzania Technologie informacyjne i komunikacyjne;
 • International Service, języków obcych i turystyki;
 • stosunków międzynarodowych;
 • Badania Wielojęzyczność i tłumaczenie;
 • humanistycznych i technologie informatyczne, języki germańskie;-rzymskie
 • Badania ludzkich;
 • orzecznictwo.

Ludzie wykończeniowe szkolenia w istniejących instytucji na uczelni, aby stać się wysoce wykwalifikowanych filologów i lingwistów i specjalistów zaangażowanych w innych dziedzinach, ale znajomość języków obcych. Pierwszym z nich są przeznaczone do stanowisk nauczycieli, tłumaczy. Niektórzy absolwenci znajdują zatrudnienie w firmach, które wymagają specjalistów z wykształceniem filologicznym do komunikowania się z klientami w języku obcym. Osoby należące do drugiego typu absolwenci stają się specjalistami w dziedzinie ekonomii, zarządzania, dziennikarstwa, zarządzania itd. D.

kształcenie na odległość

Liczba instytucji, które są aktywne w podstawowych programów edukacyjnych m.in. Instytut kształcenia na odległość oraz rozwój technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Jest to ważna jednostka strukturalna State University Pyatigorsk. Wykonując go, można uzyskać wyższe wykształcenie poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, podczas gdy w tym samym czasie w Rosji lub gdziekolwiek na świecie.

PSU (PSLU) zdalna nauka ma kilka zalet:

 • wnioskodawca może wybrać odpowiedni jeden z obszarów o specjalistycznych studiów podyplomowych szkoleń i programów, które są o 30;
 • nauka może być praktykowana w dowolnym dogodnym miejscu i czasie najbardziej dogodnym;
 • w odległości uczenia niskie koszty bez utraty jakości;
 • komunikacja z nauczycieli przechodzi środowiska informacyjnej i komunikacyjnej poprzez seminaria, komunikatów głosowych.

poszukiwanych specjalności

Wysoki popyt wśród ludzi, którzy wchodzą na University (Pyatigorsk), używa „Orzecznictwo”. Po pierwsze, to specjalność jest popyt we współczesnym świecie. Każda organizacja wymaga prawników, którzy będą zaangażowane w rozwiązywanie sporów, sporządzanie dokumentów. Po drugie, zawód prawny ma szlachetne pobudki. Specjaliści pracujący w dziedzinie prawoznawstwa, ochrony prawnej i wyeliminować zakłócenia.

Wysoki popyt na Uniwersytecie Stanowym Pyatigorsk wykorzystuje specjalne „stosunki międzynarodowe”. Główną dyscypliną – język obcy. Poza tym, studenci historii, ekonomii, prawa, psychologii, dyplomacji. Szeroka gama dyscyplin sprawia kierunek trening wszechstronny. Absolwenci pracują nie tylko dyplomatów. Oni znaleźć swoje miejsce w różnych przedsiębiorstwach. Niektórzy absolwenci otrzymali wiedzę może rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Przykłady punktacji mijania

University (Pyatigorsk) jest uważana za jedną z najlepszych uczelni w kraju. Dlatego wielu wnioskodawców chce oceniać z góry swoje szanse na uzyskanie na podstawie budżetu. Można to zrobić na szybkość towarzysza z lat ubiegłych. Jako przykład, w 2015 roku i zażądał specjalności (budżet):

 1. On „Orzecznictwo” 6 osób zostały podjęte. Przychodzące przeszły badań społecznych, historii i języka rosyjskiego. Minimalna wyniku na wynosiła 260 punktów.
 2. W kierunku „Stosunki międzynarodowe” 13 osób zostało włączonych. Studentów przeszła historię wstępu, język obcy, wiedza o społeczeństwie, języka rosyjskiego. Maksymalny wynik był równy 361 punktów. Minimalna (wejście) Wynik PSLU (PSU) wynosiła 301.
 3. „Dziennikarstwo” na nadchodzący też były 4 testów wstępnych (wynajętym literatury, nauk społecznych, języka rosyjskiego, pisemne prace twórcze). Maksymalna liczba punktów – 325, a minimalna wyniku na – 297.

Adres University i kontakty

Pyatigorsk State University językowa (Pyatigorsk State University językowa), jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w mieście Piatigorsk (Stawropol terytorium). Dokładny adres uczelni – Prospect Kalinina, 9. Aby ustawić kilka ważnych pytań do pracowników uczelni, można zadzwonić pod numer telefonu, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej organizacji.

Zadawaj pytania, jak można za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej uczelni. Jedna sekcja ma specjalny formularz. Stwierdza temat, napisane wiadomości tekstowe, notatki nazwisko, imię i przydomkiem nadawcy wskazany e-mail oraz numer telefonu.

Oddział instytucji

Pyatigorsk State University językowa (Pyatigorsk State University językowa) ma tylko jeden oddział. Znajduje się on w Noworosyjsk. Jest to bardzo skuteczne urządzenie. Przygotowuje specjalistów od ponad 20 lat na takim kierunku jak „Linguistics” (profili – „tłumaczenie i tłumaczenie” i „Teoria i metodyka nauczania języków i kultur”).

oddział absolwentów jest popyt w Rosji i za granicą. Działają one jako nauczycieli, tłumaczy. Zawód, nazywa się ostatni, nie traci znaczenie w związku z pojawieniem się systemów automatycznych tłumaczeń, ponieważ komputer nie może stanowić właściwy tekst. Dlatego sporo Noworosyjsk kandydaci mają tendencję, aby przejść do Pyatigorsk State University gałęzi.

PSU (dawny PSLU): recenzje University

Pyatigorsk State University lat temu otrzymał pozytywne recenzje. Był uważany za jednego z najlepszych uniwersytetów w kraju. Nowoczesny uniwersytet otrzymał negatywne opinie. Studenci państwowej instytucji edukacyjnej narzekają na wysokie koszty szkoleń, mówić o niekompetencji niektórych nauczycieli, którzy wykład odczytanych z notatek lub z telefonu.

Podsumowując, warto zauważyć, że Pyatigorsk Linguistic State University (PSU) odsetki wnioskodawców własnych korzyści. Jednakże, jeśli są one prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie jest szukać. Przed wejściem na uniwersytet zaleca się, aby porozmawiać ze studentami lub absolwentami i zadać im kilka pytań na temat szkolenia.