104 Shares 6733 views

opinie – MTS karty kredytowej. Karta kredytowa MTS-Bank: jak uzyskać warunki rejestracji, odsetki

MTS-Bank nie pozostaje w tyle swoich „braci” i próbuje odebrać nowe produkty bankowe, które mają na celu uproszczenie życia klientów. MTS i karty kredytowej – jest to jeden z nich. Od dzisiaj nasi obywatele w coraz większym stopniu korzystać z takich kart, rozumieją korzyści płynące z posiadania. Często karty nie może tylko płacić za towary i usługi w formie bezgotówkowej, ale także zbierać bonusy za zakupy dokonane, które mogą być przeznaczone na nabycie różnych rodzajów produktów z dobrym zniżki w przyszłości.

Poniżej przyjrzymy się produktu bankowego z MTS Bank – karty kredytowej, warunki na nich, jak również wszystkie zalety ich stosowania.

dogodne usługi

Wskazujemy główny pozytywny punkt, który różni MTS karty kredytowej.

 • Przy aktywnym korzystaniu z karty kredytowej można uzyskać niższe oprocentowanie jej trzy procent.
 • Możliwe jest podłączenie usługi, które mogą być zwracane na kartę do 1% ceny zakupu.
 • Podłączając funkcja ładowania dochodu można zarobić za pomocą karty do 10% rocznie od kwoty środków na nim.

Zalety karty

1. Wydane MTS kart kredytowych łatwo i szybko. Pracownicy banku rozważa stosowanie nie więcej niż godzinę.

2. Czy usługa „Mobile Banking”, która pozwala na zarządzanie kontami i płacić za usługi na stronie internetowej MTS-Banku bezpośrednio z domu.

3. Wniosek o kartę kredytową MTS może być również wykonywana w trybie on-line, nie koniecznie udać się do oddziału banku.

4. Proste, a co najważniejsze, za darmo uzupełnianie rachunku karty.

Rodzaje kart kredytowych

1. Przykładowa mapa. To pozwala na uzyskanie pożyczki w wysokości nie więcej niż pięćdziesiąt tysięcy na 26,9% rocznie. Posiadacze „złoto” lub „platyny” karty mogą liczyć na 600 tysięcy rubli o 25,9 procent rocznie. Jest karencja – 51 dni. Zwrot następuje co miesiąc w wysokości równej 10% długu do „platyny” i „złoto” – 5%. Nie ma prowizji od wypłat gotówki o 4 procent, a do przekazywania do innych kont – 3%.

2. W odniesieniu do klientów korporacyjnych. Dla nich, bank oferuje specjalne warunki ułatwione: roczny wskaźnik zmniejszył się o trzy punkty, a Komisja – jeden procent. Ponadto, klienci korporacyjni mogą otrzymać kwotę do stu tysięcy do świadczenia jednego dokumentu – paszportu. Jeśli wymagana kwota wynosi 300 tysięcy rubli, w tym przypadku, paszport ma obowiązek zastosować rachunek zysków i strat, a za 600 tysięcy rubli dodatkowo potrzebował kopię książki pracy.

3. Dla posiadaczy kart wynagrodzeń. Bank oferuje także korzystne warunki dla tego typu klientów: roczna stopa procentowa dla nich jest 17-18 procent, lista dokumentów zawiera tylko paszport. Jedyny raz – klient musi pracowali w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a zatem wynagrodzenie na kartę z banku MTS powinien dostać co najmniej 3 miesiące.

4. Dla deponentów. Dla klientów, którzy otworzyli depozytu, bank również bardziej lojalni: dla nich nie ma opłaty za przetwarzanie i roczne legitymacje służbowe, mogą otrzymać kartę „złoto” za darmo, a oprocentowanie jest korzystne dla nich – tylko 18%.

5. "MTS-pieniądze". Ta karta kredytowa MTS prosty wystrój. Można ją uzyskać we wnętrzu MTS, pozostawiając jedynie paszport. na nim następujące warunki: granica – 40 tysięcy rubli, roczna stopa procentowa – 23, 35 lub 47 procent, w zależności od wyników analizy klienta. Będzie dobrze, że będą przyznawane bonusy, które można przeznaczyć na bezpłatnych połączeń, wiadomości SMS i innych usług świadczonych przez operatora MTS gdy płacisz w odniesieniu do towarów i usług.

Dokonywanie karty kredytowej

Zastanów się, jak uzyskać kartę kredytową MTS. Wiadomym jest, że dla każdego produktu bankowego, należy spełnić wymagania instytucji kredytowych. Eksperci Banku szczegółowo wyjaśnić, jak uzyskać kartę kredytową MTS i wybierz typ, który najlepiej będzie korzystne dla Ciebie.

Wymagania dla kredytobiorcy

 1. Bank ustala limit wieku – 18-60 lat.
 2. Obowiązkowa obecność rejestracji w Federacji Rosyjskiej;
 3. Obecność dwóch numerów telefonu kontaktowego, w tym jedna z nich powinna być stała.

Zawartość karty kredytowej MTS to możliwe, a w przypadku braku formalnego zatrudnienia. Wniosek może zostać przyjęty, a student, na własny rachunek, emerytów, co najważniejsze, że mają stały dochód.

Jakie dokumenty trzeba złożyć w banku?

Wykaz dokumentów niezbędnych do uzyskania karty kredytowej, można nazwać modelem, trzeba będzie przedstawić:

 • Paszport.
 • Dokument uzupełniający do wyboru – prawo jazdy, świadectwo Inn lub funduszu emerytalnego.
 • rachunek zysków i strat.

Zrób karta kredytowa „MTS-money” może być tylko w paszporcie, ale w tym przypadku to warunki będą niekorzystne dla kredytobiorcy.

Dokumenty można składać do banku, co następuje:

 1. Osobiście odwiedzić urząd.
 2. Zadzwonić do banku i złożyć zamówienie zdalnie.
 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line – to najprostszy sposób, aby zaprojektować karty kredytowej. Aby to zrobić, tylko klient wypełnia kwestionariusz, a następnie, po przeglądzie, otrzymasz SMS – wiadomość z decyzji banku. Jeżeli decyzja będzie pozytywna skontaktować się ze specjalistą w banku i zgodzić się na miejscu dogodnym dla Ciebie czasie i dla karty transferowej.

Jak napełnić MTS kart

zarząd banku jest zainteresowany terminowej spłaty kredytów, więc dbać o swoich klientów i oferuje kilka sposobów na uzupełnienie karty. Główne z nich są wymienione poniżej.

 1. Poprzez osobiste studium. Klient za darmo o każdej porze dnia można naładować kartę z dowolnego rachunku otwartego w MTS-Bank lub z inną kartą bankową.
 2. Za pośrednictwem terminali płatniczych. Przy użyciu tej metody klient musi uiścić opłatę w wysokości 1-1,5% od naładować kwoty.
 3. W sklepie "Euroset", "The Messenger" i "Eldorado". W tym przypadku, dopłaty na poziomie 1% w zasilanej ilości.
 4. Wewnątrz MTS łączności komórkowej.

Jak zamknąć mapę MTS

Zamknij mapę miasta, gdzie znajduje się bank, bez problemów. Aby to zrobić, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem oświadczenie w sprawie zamknięcia. Ale przed tym, upewnij się, że nie ma długu na mapie. Jeśli wszystko jest w porządku, a potem będziemy czekać aż do decyzji banku.

Jeśli jednak miasto MTS-Bank nie ma siedzibę, i jechać do najbliższego miasta, gdzie jest, tam nie ma czasu lub możliwości? Jest też nic skomplikowanego. strona MTS-Banku, można wypełnić wniosek o zamknięcie karty. Go wydrukować, podpisać i spoinowanie „Poczta Rosji” w adresie siedziby (115035, Moskwa, ul. Sadovnicheskaya. 75). Aby uniknąć utraty polecić wysyłając listem poleconym. Przed wysłaniem należy podać bankowi przez gorącą linię dokładnej kwoty długu i spłacić go. Gdy aplikacja jest odbierany przez bank i wykonana, otrzymasz powiadomienie SMS, że karta jest zamknięta.

mapę

Istnieje wiele klientów, którzy wydanych kart kredytowych MTS-Bank. Recenzje z nich są różne. Są tacy, którzy zauważyli, szybkość kart rejestracyjnych, t. Do decyzji. Prawie 15 minut na ekstradycję. Niektórzy ludzie lubią to, że jest bardzo łatwy w użyciu – może być przelewem do płacenia za towary i usługi, jest karencja za korzystanie z pożyczonych środków, może to być łatwe do odtworzenia, zarządzanie kontami.

Ale są też niezadowoleni klienci, którzy ubiegać się o karty kredytowe MTS-Banku. Opinii negatywnych, głównie ze względu na niską jakość usług. Czasami nazywamy infolinia jest po prostu niemożliwe. Wynika to z jego przeciążenia z powodu dużej liczby klientów, którzy chcą wiedzieć o wielkości długu. zarząd banku nie przemyślane tych zagadnień, a są one, niestety, mocno odpychać potencjalnych klientów. Ponadto negatywne opinie są również związane z komisji do usuwania i przenoszenia środków – są po prostu wygórowane! Jeśli ludzie spotykają się, aby wziąć tylko 100 $, to jeszcze trzeba uiścić opłatę w wysokości 450 rubli.

Po przeczytaniu opinii doświadczonych użytkowników kart MTS, każdy wyciągnąć własne wnioski, ale nie bądź zbyt kategoryczne. Każdy ma swoje własne zdanie. Zaleca się, aby przeanalizować wszystkie plusy i minusy karty i zdecydować, czy używać czy nie.

Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową z MTS, zalecamy, aby dokładnie zbadać wszystkie proponowane warunki i taryf, należy uważnie przeczytać umowę. Jeśli chcesz, aby zamknąć kartę, upewnij się, że cała procedura była poprawna, a do końca. Pewnego dnia okazało się, że masz obowiązek MTS-Bank. Wskazane jest, jeśli poprosić o zaświadczenie z banku, który będzie wskazywał, że karta jest zamknięta, a zakład nie ma pretensji do ciebie.