638 Shares 3675 views

Skuteczna depilacja, albo jak zrobić domowej shugaring

Shugaring – stosunkowo nowa i szybko zyskuje popularność rodzaj depilacji. Nazwa pochodzi od cukru słowo ( «cukier” z języka angielskiego), ponieważ jest to krystaliczna substancja znajduje się w bazie środków. Pomimo faktu, że gotowy pasta shugaring oferowanego w salonach i sklepach, mogą przygotować się. Co należy wiedzieć przed dokonaniem shugaring w domu, aby być skuteczne? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Trochę o Shugaring

Sama procedura jest zasada działania przypomina woskowanie. Jednak fani shugaring twierdzenie, że „ich” depilacja jest znacznie lepsza i bardziej godne niż inne metody. Tylko po to staje się aksamitna skóra zachowywała, miękkość, jedwabistość, a wynik jest przechowywany do 20 dni. Taki trwały efekt nie przewiduje inny rodzaj depilacji. Shugaring atrakcyjny przez fakt, że może on być stosowany do takich wrażliwych obszarach, takich jak bikini i pachy. Dlatego coraz więcej kobiet chce wiedzieć, jak zrobić shugaring w domu. Mimo chęci uzyskania pożądanego rezultatu, konieczne jest, aby przestrzegać technologii przygotowania i shugaring aplikacji nie da się na nim.

Jako „roboczy” shugaring?

Przed dokonaniem shugaring domu, dowiedzieć się o jego funkcji i zawiłości aplikacji. Shugaring epilations wyróżnia się tym, że jego wpływ nie powoduje dyskomfortu skóry, nie powoduje bólu, usuwa nawet najmniejsze włoski (do 6 mm). Przy regularnym stosowaniu shugaring przerzedzenie włosów później wyjaśnione, a ich wzrost spowalnia. Działając bezpośrednio na mieszki włosowe, masa cukru osłabia i potrząsa nim. Usunięcie jest shugaring specjalny pas. Ze względu na specjalny skład podzespołów i technologii aplikacji włosków po shugaring nie wrastają w skórę. Ponadto, depilacja Shugaring nie towarzyszy ból, gdyż skład celowego działania na mieszku włosowym „omija” powierzchnię naskórka. Niska temperatura sprawi shugaring (co nie jest prawdą w innych mediach) przyciąga nawet najbardziej wrażliwych i delikatnych pań.

Co należy wiedzieć przed dokonaniem shugaring w domu?

Shugaring niezaprzeczalne zalety są następujące. Po pierwsze, jest łatwość użycia, nawet jeśli prowadzone przez siebie depilacji. Po drugie, shugaring – 100% naturalny produkt składający się z cukru i inne składniki naturalne (miodu soku cytrynowego aromomasel). Jak widać, lista składników dostępnych dla każdej dziewczyny zastanawia się, jak zrobić shugaring w domu. Po trzecie, shugaring bezbolesny i bardzo skuteczny. To pokazuje, dziewczęta nawet z wysokim stopniem wrażliwości skóry, ponieważ jego skład jest hipoalergiczny i nie towarzyszą urazy udarowych. Shugaring na tym samym obszarze ciała można stosować tyle razy, ile jest wymagane – żadnych ograniczeń dotyczących liczby brakujących procedur. Przed dokonaniem właściwej shugaring, dowiedzieć się o środkach ostrożności. Wady: Po pierwsze, to jest przeciwwskazany u osób z cukrzycą i tych, którzy mają problemy z żyłami; Po drugie, nie jest przeprowadzane w obecności stanu zapalnego rany i wysypki alergicznych na skórze.