189 Shares 8326 views

Jak zrzucić faceta, więc to nie boli? Najlepsze zalecenia fraza

Frustrujące, kiedy trzymać obcego, którego obsesją denerwujące. Jest to szczególnie trudne, gdy istnieje poczucie dobrego faceta, który nie chce, aby przynieść ból ich obojętności. Materiał powie Ci, jak prawidłowo dmuchać facet się nie obrazi.

cechy psychologiczne

Relacje między kobietami i mężczyznami jest bardzo złożona. Przez tysiąclecia najjaśniejsze umysły świata próbowali rozwikłać tajemnicę postaw do życia przeciwnych płci. Jednak nawet dziś, mimo milionów ton książek i porady od ekspertów, ta kwestia pozostaje otwarta. Mówienie tym samym językiem, dziewczęta i chłopcy są czasami bardzo trudne do zrozumienia siebie.

Badania naukowe wykazały, że kobiety i mężczyźni często nie mogę się zgodzić ze względu na zupełnie innym magazynie mózgu. Eksperci twierdzą, nauka o niektórych cechach męskiej psychologii, ona nawet zrozumieć, jak zrzucić faceta, który nie był obrażony.

Różnica między płciami jest to, że silny połowa ludzkości stosowany do krótko i konkretnie myśleć logicznie. Tymczasem córki Wenus postrzega świat przez pryzmat uczuć i emocji. Dlatego sama natura nieodłącznym nieporozumienie między mężczyznami i kobietami.

straszna reputacja

Sztuka flirtu bardzo subtelne. Czasami, starając się pozbyć uwagi nieciekawą młodego mężczyzny, ona wykorzystuje wszystkie znane metody, które otshivaniya. Często na stronach kolorowych magazynów, można znaleźć różne sposoby, aby zignorować. Jednak wiele z nich postawić pani nierozsądne, niezrównoważoną osobę. Z biegiem czasu pogłoski, że jesteś na pierwszym spotkaniu nie przyniosły jak najlepsze wrażenie, może zranić los.

Zanim zdecydujesz jak zrzucić faceta, więc nie obrażaj się, że jest to konieczne do przeprowadzenia niechcianą konkurent do określonej kategorii. W zależności od rodzaju ludzi należy do pana, powinien być wybrany słów i wyrażeń. Najczęściej dziewczęta musiały odmówić przesadnie uprzejmy wobec obcych, – jest to pierwsza kategoria.

W drugim można umieścić trzy gatunki. Zdarza się, że nowa fala ciepłych uczuć rolkach byłego kochanka. Rzadziej zdarza się, że emocje przyjść z kimś, kogo znam. Trudno jest powiedzieć, że nie do starego przyjaciela, który zna wszystkie swoje wady i zalety.

Teoria nieznajomym

Istnieje wiele przypadków, kiedy dziewczyny są zmęczeni zbędnych uprzejmości płci przeciwnej. Jeśli subtelne aluzje nie dają rezultatów, należy użyć bezpośredniego odmowę. Jednak, jak zrzucić faceta, więc to nie boli, że nie zna nikogo.

Ale obcy nie przeszkadza długo. Zazwyczaj ludzie, którzy rodzą się znajomości na ulicy, w środkach transportu publicznego lub w klubach, zrób to z nudów, a bardzo rzadko starają się kontynuować dialog z dziewczyną później.

Nieprzyjemne młody człowiek, po tym jak nazywają swoje imię i nazwisko, można powiedzieć: „Jesteśmy już znają. Niedawno cieszył ci jego numer. Nie zadzwoniłeś. Niestety, ja nie chcę znowu mówić. " Również uciążliwe typy mogą powiedzieć: „Przykro mi, ale muszę ci odmówić. Jesteś jak mój przyjaciel. Było kilka minut temu przez mego boku, ale już poszedł do domu. Mówię jej cześć z was. "

Kiedy rozmowa zeszła na temat, można użyć tej techniki: „Mój pokój? Lepiej daj mi swój i zadzwonię do ciebie kiedyś. "

Zabójcza broń – Intelekt

Zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów – umysł i erudycja. Jeśli ona płaci dużo czasu do książek i trochę orientuje się w grach komputerowych, a następnie potencjalne beau natychmiast stracił chęć do komunikowania się z nią. Zazwyczaj ludzie nie mają tendencję do budowania relacji z kobietą, która jest znacznie wyższa niż ich poziom inteligencji. Takie osoby silny połowa ludzkości ucieka z wielu powodów. Wśród nich – rzadko każdy facet byłby zachwycony gdyby faworytem jest stale koryguje swoje błędy, zwłaszcza w obecności innych ludzi. Prawdopodobnie inteligentna kobieta zarabia więcej pieniędzy – to nie jest jak dżentelmeni.

Dlatego erudycja i inteligencja – jeden z najlepszych sposobów, w jaki sposób zrzucić faceta, który nie był obrażony. Załóżmy, że nawiedzenie obcy postanowił rozpocząć rozmowę z tobą na ulicy. Pierwsze zdania, że go straszyć, być może, „Jego szczerość przypominasz mi Edward Rochester. Szkoda, że mi się nie podoba Jane Eyre ".

tajemnice damskie

Nie każda nowoczesna młodzież będzie mogła wspierać literacki, należy zauważyć bardzo ciekawy wątek. Jeszcze mniej Cavaliers nie wahaj się zapytać, co to znaczy rozmówcę.

Może być stosowany, i inni bohaterowie tej książki. Na przykład, zbyt zła i irytujący facet może być porównywana z powieści Heathcliff w „Wuthering Heights”. Pewny siebie i pompatyczny chłopak odważnie namaścić imię bohater bestsellera „Duma i uprzedzenie” Dzheyn Ostin. Na przykład, niepożądane pan może powiedzieć: „Teraz jestem zafascynowany was nie więcej niż Elizabeth Bennet pana Darcy'ego w pierwszej części książki.” Takie porównania – najlepszym przykładem tego, jak zrzucić faceta, że nie obraził. Pięknie otshit, pomaga literackie i intelektualne i innych ulubionych bohaterów książki.

język magia

Jeśli nie jesteś zaznajomiony znaków danych, można odwołać i gwiazda serii i filmów. Na przykład, można odpowiedzieć w narzeczeństwie nieciekawą faceta w następujący sposób: „Nie wiem, jak nasze stosunki będą się dalej rozwijać, ale teraz czuję się dla Ciebie jest to, że Elena i Damon w pierwszym sezonie … Może masz brata?”

Wszystkie te tematy pokaże jak mądry jesteś, choć może się to wydawać pewnym arogancji. Jeśli w takich porównaniach facet odpowiedzialny za przynajmniej intelektualnie, to może nie należy ignorować jego zaloty?

Istnieje wiele opcji na jak zrzucić faceta. Zwroty, które delikatnie pomóc podpowiedź, trzeba wybrać w zależności od sytuacji. Jednym z najbardziej skutecznych metod, które można zastosować do obcych – zmiana tematu. Obecnie istnieją dwa powody, aby zatrzymać miejscowe flirtuje z dziewczynami. Są to filmy „50 odcieni szarości” i „Zmierzchu”. Zazwyczaj ludzie mają negatywny stosunek do tego melodramatu. Dlatego pan natychmiast stracić chęć do komunikowania się ze swoimi fanami. Ale tu warto zauważyć, że może rozważyć jesteś przeciętny człowiek.

zły towarzysz

Warto zauważyć, że wielu facetów dziewczęta postrzegają porażkę jako wyzwanie, a następnie stać się bardziej agresywny i bardziej trwałe. Zachowywać się zimno, nie flirtować, nie przejąć inicjatywę.

Następna opcja – ciągle się zmienia temat. Wybierz historie, które nie są interesujące dla swojego przyjaciela. Na przykład, partner opowiada o swojej pracy, a ty jesteś na niego: „Co myślisz, dzisiejsza pogoda” Następnie, nawet najbardziej uparty człowiek torturowany do zdobycia. Kolejna odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zrzucić faceta – zwroty. Że nie obrażaj się, ciągle rzucać na niego komiksów dymki. Można użyć i aforyzm „Przyjaciele” z popularnej serii. Jeden z bohaterów – Roth, takich jak wniosek spisać numer telefonu dziewczyny, która nie była nim zainteresowana, powiedział: „Jeśli to jest los, ja myślę.”

Nie więcej niż przyjaciółmi

Jeśli chcesz zrzucić dobrego przyjaciela, dawny ukochany lub znajomego, a następnie policzone z erudycji, inteligencji czy żartów prawdopodobnie nie będzie działać. Należy zauważyć, że zaprzeczyć uczucia dobrego człowieka, który od dawna zna – jest bardzo trudne. Jednakże, istnieje wiele zwrotów, które pomogą uprościć to zadanie. Na przykład, ten człowiek może powiedzieć: „Wiesz, jestem bardzo złożony charakter. Nie jestem gotowa na związek. I przykro mi, że nie mogę dać Ci nawet nadzieję, że będziemy razem w przyszłości. "

Innym przykładem tego, jak zrzucić faceta, więc nie obrażaj się, może opierać się na szacunku. Powiedz uczucia dżentelmen w ten sposób: „Ja jestem z wami zabawa, ciekawe i wygodne. Jednak, jak zacząć, aby zobaczyć nasz przyjaźń ulegnie pogorszeniu. Nie chcę cię stracić. "

Z grubsza, choć skuteczne, następujące słowa: „Nie mogę odpowiedzieć na miłość w zamian. Więc lepiej teraz częścią przyjaciół, wśród których nie było nieporozumień, niż później stają się ludzie, którzy spełnili i nienawidzący siebie nawzajem. "

Stosunki finału

W każdym przypadku, w żadnych okolicznościach, byś nie otshivali młody człowiek, należy pamiętać, że obok ciebie jest bardzo wrażliwy charakter. Grube i szorstkie słowa mogą trwale uszkodzić serce. Dlatego należy być taktowny, cierpliwy i miłosierny.

Psychologowie zaleca się utrzymać niski profil i spokój w takich sytuacjach. Nie ma potrzeby kłamać i wymyślać głupoty. Jeśli użytkownik zdecyduje się odrzucić propozycję wentylatora, to jest to z konkretnego powodu, a to powinno brzmieć w sprężonym tekstu.

Ponadto, eksperci zalecają, aby przed mówić o pytanie, jak zrzucić faceta nie obrażając, pamiętam, jak odmówiono. W tym przypadku, można stać się dobrym i życzliwy. Zamiast powiedzieć: „Jestem zmęczony swoim zalotów” – można powiedzieć: „Rozumiem twoje uczucia do mnie. Ale nie mogę ich przyjąć. "

Po przerwie w stosunkach lepiej przez jakiś czas z dala od dżentelmena. Poczekać aż ostygnie i zastanowić się nad sytuacją. A jeśli młody człowiek przestać komunikować, albo udawać, że nie jesteś obeznany, wtedy łatwiej jest przejść przez ból.