186 Shares 6058 views

Zamek Oldenburg Princess – najbardziej niezwykłe miejsce Woroneż regionu

Czterdzieści kilometrów od Woroneża, w miejscowości Ramon, jest arcydziełem architektury światowym znaczeniu. Ten Oldenburg Zamek księżniczka. Budynek został zbudowany w starym angielskim stylu gotyckim i wygląda trochę nietypowe w malowniczej połacie ziemi Woroneżu.


Od lat 70. zamek jest na odbudowę, która nie jest jeszcze zakończona. Wiele pokoi znajdują się w sytuacji kryzysowej, ale nadal to miejsce przyciąga turystów. Wiele specjalnie dla tej podróży do Woroneża. Księżniczka Zamek Oldenburg jest niezwykły nie tylko architektura. On idzie do wielu mitów i legend, uważa się, że jest nawiedzony.

To miejsce zostało przedstawione cesarza Aleksandra II do swojej siostrzenicy Eugenia Romanova. Była wnuczką Mikołaja I dla matki i dla ojca – pra-wnuczka żony Napoleona Bonaparte. Osiedle to prezent ślubny dla męża Eugene i Aleksandru Oldenburgskomu. Słynne małżonkowie bardzo dużo, i zaczęli aktywnie je wyposażyć.

Zamek Oldenburg księżniczka została zbudowana w ciągu zaledwie trzech lat przez architekta Hristofora Neyslera. Ale właściciele są aktywnie zaangażowani w projektowanie, a nawet projektowania pomieszczeń. Na przykład, księżniczka sama licząc szerokość otworu klatki schodowej i spala zdjęcia dębu na płytki do sufitu. Była kobietą bardzo aktywny, więc majątek został wyposażony dużą skalę.

Zamek Oldenburg Princess – kilka czerwonych ceglanych budynków stojących na wzgórzu. Z wieży widokowej znajduje się malowniczy widok na rzekę Woroneżu , a okoliczne pola. Drzwi wejściowe są ozdobione pięknymi wieżami, z których jeden jest ozdobione szwajcarskim zegarku. Hit metr szerokości ściany, okna łukowe i piękne skręconych ogrodzenia balkony.

dekoracja wnętrz, też był w porządku, ale teraz niewiele przetrwało. Piękne skręcone balustrada dąb, wdzięczne piece kaflowe, sufit, inkrustowane drewniane sześciokątne płytki … niezwykłe i że zamek był ogrzewany przez piec w piwnicy, ale jeszcze tam prysznica. W tym celu, księżniczka nakazał budowę wieży ciśnień.

piękny park z fontannami został wytyczony wokół zamku. Szczególnie piękna grota na podwórku. Zachowały fontannę w postaci ryb, usta, które powinny być zgodne z wody, jak również długie schody prowadzące w dół do rzeki.

Małżonkowie Oldenburg uruchomiony w Ramon czynnej: rozbił sady utwardzona Kolej otworzyła fabrykę cukierków, których produkty zostały szeroko znany w Rosji i za granicą. Eugene lubił polowania, dlatego w piwnicach zamku przechowywane dzikich zwierząt. Menażerii i był po drugiej stronie rzeki, to zapoczątkowało w Woroneżu Reserve.

Po rewolucji, majątek został splądrowany, to była szkoła, szpital i biblioteka. Podczas wojny Niemcy nie bombardować Zamek Oldenburg księżniczki, więc pozostało do dnia dzisiejszego. Przywrócenie jego jest bardzo powolna, prawdopodobnie z powodu braku funduszy. Ale uważa się, że nieruchomość umieścić przekleństwem czarny czarownica zakochany w księżniczce. Mówią, że zamek nie może być ptaki i koty, ale w nocy słychać nietypowe dźwięki.

Pomimo tego lecie można odwiedzić Zamek Oldenburg Princess. Godziny pracy w ciepłym sezonie – codziennie od 10 rano do 17 po południu (z wyjątkiem poniedziałków). Teraz otwarte dla publiczności na pierwszym piętrze i piwnicy. Naprzeciwko parku zamkowego jest aktywnie przywrócony, ponieważ planowane jest, aby nieruchomość kompleks turystyczny zaprojektowany przez Oliviera Dame.