415 Shares 8544 views

Jak obliczyć dług karmiczny według daty urodzenia?

Pragnienie nie tylko uczyć się na swój los, ale także, aby go poprawić, jeśli to konieczne, jest obecny w każdym człowieku. A jeśli kilka lat temu, to jeszcze istnieje, ale z obawy przed wyśmiewał lub usłyszeć nieufności innych starannie ukrytych ludzi, ale teraz wiele szukać pomocy takiej doświadczonych babć i astrologów. Ich usługi codziennie zaczynają wykorzystywać wszystko, co w dużym popytem.


Czy to możliwe, aby dostosować swoje przeznaczenie?

Nie jest konieczne dla takich celów, poszukaj „ekspertów”, z których większość jest w rzeczywistości zwykłych ludzi, jest mało kto jest w stanie, ale oferując pomoc w tej delikatnej materii dla zysku, a także z chęci skorzystania z problemami ludzkiej nędzy i łatwych pieniędzy.

To nie ma własne problemy i uzyskać wszystkie informacje, które Cię interesuje, po prostu soo zwrócić uwagę na takie nauki jak numerologia, i nauczyć się robić odpowiednie obliczenia. Dzięki niej przekonasz się, że oznacza to liczbę długu karmicznego. Oblicz to też bez żadnych problemów.

Numerologia – że nauki?

Może to od dawna uznawane przez wszystkie ezoterycznej nauki dać o konkretnej osobie dużo informacji. Wystarczy dokonać niezbędnych obliczeń dla daty urodzenia, i można bezpiecznie dostać tylko o indywidualnych informacji takich jak zaprogramowany w nim naturę zdolności i talenty, które są obecne w postaci mocnych i słabych stron.

A coś takiego jak dług karmiczny, data urodzenia jest bardzo łatwo obliczyć. A to, zgodnie z bardzo dużej liczby doświadczonych ludzi, którzy mogą pomóc rozwiązać wszystkie wady odziedziczone od urodzenia danej osoby. Należy jednak rozumieć, że jesteśmy w tym przypadku nie chodzi o niepełnosprawności fizycznej, że człowiek odbiera jako karę za grzechy poprzednich wcieleń i odchyleń moralnych, niosąc duży problem, nie tylko konkretnej osoby, ale większość ludzi wokół nich.

Nic dziwnego, że każdy człowiek rodzi się w określonej liczbie, często nie pokrywają się z przewidywaniami lekarzy. Wynika to predestynacja skończy, są zaprojektowane, aby dać człowiekowi szansę doświadczyć pełnego wpływu ich negatywnych działań, myśli i uczucia ostatnim wcieleniu. Uczucie to wszystko na siebie, a nie tylko do nawrócenia, ale także do ich poprawiania, otwierając drogę do nowego wcielenia, które nie będą obciążone przez cokolwiek.

Karma i jej rola w życiu człowieka

Więc co to jest karma i jak znaleźć swój dług karmiczny? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu, dlatego warto przed rozpoczęciem jakichkolwiek obliczeń, aby dowiedzieć się. Pojęcie „karma” oznacza grzechów przeszłych wcieleń, które przeznaczone do mocowania w tym urodzeniu.

Każda osoba, która uważa się żyć kilka życia, z których każdy jest mu do usunięcia braków w osobowości i zabrać duszę do perfekcji. Ale w życiu zawsze czają grzeszne pokusy, których często nie da się uniknąć. Fakt, że miało to miejsce w przeszłości, coś nagannego, szybka długu karmicznego.

Dlaczego i jak zapłacić za ten dług?

Uleganie jakimkolwiek chwilowego pożądania, umiejętność zadawania nawet niewielką szkodę innej osoby, osoba pogłębia swoją karmę. W przypadku, gdy nie uda się naprawić swój błąd w obecnym wcieleniu, jest przeznaczone do cierpieć los kary w następnym życiu, aby oczyścić swoją duszę. Aby go znaleźć, powinieneś dostać swój dług karmiczny.

Oznacza to, że jeśli w tym życiu, nie można zaprzeczyć, nie ma mowy, nawet niesławny, dla własnego wzbogacenia się, w kolejnej postaci, ubóstwo zostaną podane do ciebie, który został zaprojektowany, aby uwolnić się od grzechu, zwany chciwość. I będzie nosić ten karmiczny (które pochodziły z poprzedniego wcielenia) karę tak długo, aż go zrealizować. To jest odpowiedź na pytanie, co to znaczy długu karmicznego, i jak to naprawić.

Arytmetyka losu lub Karmicznej numerologii – tajemnica dostępnych numerów

Przez matematyki dowiedzieliśmy się od dzieciństwa, proces ten nie ma absolutnie nic wspólnego. Tutaj mówimy o tym, że jeśli dana osoba ma dług karmiczny, data urodzenia, aby obliczyć przyczyny jej występowania, jak również zidentyfikować sposoby naprawiania moc dowolny. I od tej ścisłych wymaga jedynie możliwość dodawania prostych liczb.

Poprzez takie proste operacje arytmetyczne w ogóle nie jest to świetna okazja, aby nie tylko dowiedzieć się, jak określić karmicznego długu, a raczej jej typ, który towarzyszy osobie nad obecnym wcieleniu, ale również wiedzieć, jak przyszedł to obowiązek dług wobec wszechświata, aby dołożyć wszelkich starań, aby jej zwalczenia. Nie należy też stworzyć takie sytuacje, w obecnym wcieleniu na następny nie jest przeciągany za „ogon” z długu jest leczone.

Jakie rodzaje karmicznych długów są i jak one powstają?

Wszystkie wierzytelności nabyte przed osobą wszechświat można podzielić na 3 główne typy:

  1. Faktycznie, osoba może zarobić w tym życiu.
  2. Jego, ale zdobył w ostatnich wcieleń.
  3. Dziedziczone, to znaczy, że rodzajowe „dar”.

Jak iw jakich przypadkach może być karmiczne długi? Dzieje się tak, gdy człowiek świadomie lub nieświadomie narusza istotne zasady bytu, wartości świętych miejsc i modlitwy, a także pamięci rodziców i dzieci.

Okazuje się, że karmiczne długi do obliczenia i nie tak trudno zrozumieć. I dlatego jest szansa na dokonanie niezbędnych korekt w ich własnym losem i budować życie w taki sposób, że problemem jest to, że nie dotknął w swoich kolejnych wcieleniach, i miał okazję, aby rozpocząć nowe życie z czystym kontem.

Liczby wskazują na obecność długu do wszechświata przez karmę

Na długi, które były spowodowane błędami w poprzednich wcieleniach, podać numer 4 – wynosi 13, 14, 16, 19. Ale oni – nie kara dla człowieka, ale raczej wskaźnik do tego, co należy zrobić, aby naprawić błędy z przeszłości oraz zapobiegania ich nawrotom.

W celu lepszego zrozumienia tego, należy rozważyć znaczenie tych liczb. Wtedy nie tylko odpowiedzieć na pytanie „Jak pracować z karmicznego długu?”, Ale także zyskają możliwość rozwiązywania wielu bezbolesny towarzyszące aktualny istnienie problemu. Ponadto korekta błędów z przeszłości nie wykona tak w tym życiu.

Jak produkowane numerologiczne obliczeń?

dług karmiczny według daty urodzenia jest bardzo łatwo obliczyć. Wszystko, co musisz zrobić – napisać na kartce z kodem cyfrowym swojej daty urodzenia. Na przykład, osoba urodzona 4 marca tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego drugiego roku, będzie to wyglądać tak: 431972. rozpisane? Teraz możemy dodać wszystkie numery między nimi i napisać wynikowy numer. W naszym przykładzie, zwrócili 26.

Nic innego nie jest cięte i zobacz, czy ta liczba uległa Karmicznej. Jak już wiemy, że są w tej sekcji numerologii 4 – 13, 14, 16 i 19. A gdy jeden z tych numerów stało podczas obliczeń produkowanych lub jest data urodzenia, możemy mówić o długu do karmy, które powinny zostać poprawione ,

W przedstawionym przykładzie, osoba nie ma niespalonych grzechy przeszłości. Ale to nie znaczy, że on z neotyagoschonnoy ostatniego losu i móc żyć bez grzechu obecnym wcieleniu, chronić się przed pojawieniem się długu karmicznego w swoim następnym życiu.

Trzynaście – lenistwo karane

Widząc, że to karmic numerologii można przyjrzeć się bliżej znaczeniu każdego numeru z tej listy ostrzeżenia. Są one niezbędne dla każdego, kto zdecydował się dostosować swój los z pomocą numerologii. Wartość numerów długu karmicznego trzeba wiedzieć, aby odpowiednio dostosować swój los.

Pierwszy numer – 13. Ci, którzy mają go w swoim kodem numerycznym, należy zapłacić za samolubnego i daremne przeszłym życiu, gdy wybrał wszystkie najcięższe prace przenieść na barki innych. W swojej obecnej egzystencji spotka się z licznymi przeszkodami w tych sytuacjach, które dla wszystkich innych pójdzie gładko.

Taka kara powinna pomóc osobie nauczyć się koncentracji i zdolność do dostosowania wybraną sprawę do końca, nie tylko dbanie o innych, ale nie w przypadku przesunięcia winę za błędy się każdemu.

Bury talent w ziemi – jest grzechem

Kolejny dług wobec wszechświata nosi numer 14. mężczyznę karmiczny dług według daty urodzenia, który daje, jest to, że raz w swoich ostatnich wcieleń, człowiek, zamiast przy użyciu danych z wrodzonych talentów z korzyścią dla siebie i inni woleli pozostać z odejściem od rzeczywistości.

Teraz nadszedł czas, aby spłacić dług. W celu wyeliminowania negatywnego wpływu tej liczby, konieczne jest, aby wykluczyć takie sposoby ucieczki od otaczającej rzeczywistości, jak alkohol i narkotyki, wszelkiego rodzaju ekscesy w nawyków żywieniowych i uczucia.

W tym rozwiązaniu osoba chcesz stać się low-key i nie odkładać go na jutro i do powstrzymania się to dzisiaj. Powinno być umiarkowany w celu przywrócenia porządku w ich życiu i zachować jasny umysł.

pasje bazy w przeszłości – wyzwania współczesności

Liczba 16 oznacza również dużo. Jego właściciel karmiczny dług według daty urodzenia jest podana na odpust w zmysłowych przyjemności i miłości nadużyć w poprzednich wcieleniach. Negatywność to dzieje się ze względu na fakt, że znalazł się w ostatnich wcieleń, i dość często uczestniczą w przygodach zaakceptowania przez społeczeństwo i że przyniósł cierpienie innych.

W tym samym życiu osoba, która posiada szereg karmicznego długu 16 lat, bardzo często muszą być dostarczane w takich sytuacjach, które wymagają pełnej koncentracji na jak chłodne, ich osobistych interesów, zmuszając go stracić dużo w relacji z ludźmi wokół niego.

Kluczem do sukcesu w tej liczby można nazwać pokora i skromność. Osoba powinna unikać wszelkich przejawów ich własnym interesie, aby nauczyć się stawiać interesy osób bliskich mu wyższy niż jego własny.

Samotność wśród ludzi – za to jest kara?

Numer 19 – nie jest cukier. Ludzie, którzy mają go w swoim kodzie numerycznym długu karmicznego według daty urodzenia jest podana za nadużycia w ostatnich wcieleń jego siły i władzy. Dlatego też konieczne jest w tym życiu z powodu grzechów przeszłości prowadzić samotną egzystencję, gdzie zaufanie i polegać na nikim.

Aby to liczba ujemna jest całkowicie zniknęły, osoba musi nauczyć się dbać o innych. Życie Lekcja numer 19 jest udzielenie pomocy bezinteresownej ludziom w przypadkach, gdy jest to naprawdę konieczne.

Wheel of Fortune, lub Dobra Karma

Ale w takiej fascynującej i użytecznej ezoterycznej nauki jako Numerologia, dług karmiczny – jest nie tylko kara. Jest w niej i numer, który odpowiedzialny jest za dobrym widokiem karmy. Osoba urodzona z nią zapłacił wszystkie swoje długi i może zacząć budować swoje przeznaczenie z czystym kontem.

Taka możliwość daje liczbę 10, inaczej znany jako Koło Fortune. Rozszyfrować cyfry zawarte w jej skład, w następujący sposób: jednostka – jest początkiem wszystkiego nowego, a zero w numerologii jest niesie nie tylko energię, ale także mówi o coś obiecującego, która czeka w nowym cyklu.

Ci szczęście mieć kod numeryczny w liczbie 10 urodziny, nie można myśleć o tym, jak określić karmicznych długów i skoncentrować wszystkie swoje wysiłki na coś, aby zapobiec ich wystąpieniu w przyszłości.

A dla tych, którzy tego nie robią jest dumnym właścicielem numer 10 w swoim kodem numerycznym, należy dołożyć wszelkich starań oraz wykorzystania informacji uzyskanych w kalkulacji długu wobec wszechświata do dnia jego narodzin, do odzyskania od nich więcej niż tego karmicznego choroby.

Aby to zrobić całkiem sporo. Tylko uświadomić sobie, zrozumieć i zaakceptować wszystko, co on interpretować dane. Tylko w tym przypadku nie będzie musiał nosić swój dług i w późniejszym życiu.