209 Shares 7311 views

Lek "Reduxine Light": zestawienie

„Reduxine Light” – przygotowanie kompleksowego działania, który jest używany jako dodatek do kursów terapii otyłości. Jest on stosowany w chorobach układu odpornościowego i endokrynnych, żołądka, okrężnicy, procesów zapalnych. Lek skuteczny w zapobieganiu miażdżycy.


Lek "Reduxine Light". Instrukcje: Skład, Skład

Lek ten należy do grupy suplementów diety. Głównymi aktywnymi substancjami leczniczymi są witamina E, kwas linolowy, który jest w postaci sprzężonego. Lek ten jest dostępny w przezroczystych kapsułek pokrytych przezroczystą powłoką, która zawiera substancje pomocnicze (kwas cytrynowy, gliceryna, woda oczyszczona, żelatyna).

Lek "Reduxine Light". Instrukcje: Mechanizm działania

Znajduje się w preparacie kwas linolowy jest aktywny wpływ na wszystkie procesy przemiany materii w organizmie. Należy do grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych w związku z tym zdolne do hamowania enzymu pracy tego opóźnienia w podskórnej tkanki tłuszczowej, a następnie przez jej rozpadzie ze względu na inne substancje czynne. Wynikiem tego jest znaczne ilości energii, które jest wykorzystane do konstruowania cząsteczek białka. Zatem, wzmocnienie mięśni występuje.

Lek "Reduxine Light". Instrukcje: Użyj

Lek ten stosowany jest jako dodatek w pożywieniu w celu utrzymania prawidłowej aktywności funkcjonalnej w organizmie. Lek stosuje się także do leczenia otyłości.

Jak wziąć „Reduxine Light” kapsułę?

Aby utrzymać prawidłowy stan funkcjonalny organizmu wystarczy użyć dwóch kapsułek dziennie z posiłkami. Wstęp golfowe w leczeniu otyłości jest określana przez dietetyka. Może on wynosić od czterech do sześciu kapsułek dziennie. Wstęp jest równomiernie rozłożone w ciągu jednego dnia. Leczenie w tym przypadku do dwóch miesięcy, a następnie zrobił małą przerwę, a następnie powtórzył. Zabrania się picia napojów alkoholowych, ponieważ znacząco zredukować efekty terapeutyczne leku.

Lek "Reduxine Light". Instrukcje: przeciwwskazania, działania niepożądane

Lek należy przyjmować w wieku osiemnastu lat. Dzieci, kobiety w ciąży, karmiące piersią lek stosowanie jest zabronione, ponieważ może to prowadzić do poważnych efektów toksycznych. Ważnym przeciwwskazaniem jest specyfiką poszczególnych składników.

Z właściwego odbioru leku nie powoduje znaczących skutków toksycznych. W innym przypadku mogą pojawić się drgawki, senność, depresja, parestezje, niepokój, zawroty głowy, ból głowy, suchość w ustach, bezsenność, kołatanie serca, tachykardia, utrata apetytu, pocenie się, nudności, zaparcia, obrzęki, bolesne miesiączkowanie, świąd, objawy grypopodobne. Najpoważniejsze powikłania krwawienia i małopłytkowość.

Często skutki uboczne występują w ciągu pierwszych czterech tygodni leczenia. Z czasem ich nasilenie jest znacznie zmniejszona. Wszystkie działania niepożądane są odwracalne. Medycyna „Reduxine Light” ma negatywny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i mechanizmów napędowych transportu.

metabolizm leku może być regulowana, gdy odbiera ryfampicyna, antybiotyki makrolidu, fenytoiny, karbamazepiny, fenobarbital, deksametazon.

Lek zawiera analog strukturalny, który zawiera sibutramina, celulozy mikrokrystalicznej. Lek ten ma inny mechanizm działania, co zwiększa czas wystąpienia efektu terapeutycznego, ale jest bardziej skuteczne i rzadko powoduje niekorzystne skutki.