721 Shares 982 views

Oddzielna rejestracja okularów ślubnych

Wszelkie ślub jest kompletne bez niektórych akcesoriów, które są charakterystyczne dla tej uroczystej i ważnej imprezy. Jednym z tych elementów są niewątpliwie Nowożeńców szampana. Ponadto stanowią one nie tylko nieodzowny atrybut wakacji, ale także symbolem jedności młody i dlatego trzymane w rodzinie od wielu lat jako drogocenną pamiątkę. Z tego powodu konstrukcja okularów ślubnych – to problem, który należy traktować bardzo poważnie. Można kupić gotowe atrybuty wakacyjnych. Obecnie w sprzedaży znajduje się ogromna różnorodność kształtów, kolorów i stylów dekoracyjnych. Ale konstrukcja okularów ślubne wykonane przez własne ręce, to akcesorium doda osobowość i swoisty urok.


Istnieje wiele sposobów ich dekoracji: aplikacja, malarstwo akrylowe lub barwione szkło farby, decoupage.

Dokonywanie okulary ślubnych przy użyciu aplikacji przewiduje stosowanie różnych elementów dekoracyjnych. Na przykład, do tego celu idealnie dopasować różne koraliki, wstążki satynowe, boutonnieres, dżetów, koronki. Najczęstszym sposobem – dekoracja z małym bukietem, odpowiedni ton wraz młodej. Dołączyć go do miejsca przejścia szkła w nodze.

Oryginalnie wygląda rozwiązania wykorzystującego kwiaty. Wokół boiska zwymiarowany kubkowych część zewnętrzną w kilku rzędach, przy czym szkło jest niejako wewnątrz kwiatu.

okulary decoupage ślubne przeprowadzono również z użyciem koralików, dżetów i koronki. Jeśli korzystasz z koralików lub kryształów, konieczne jest, aby naprawić je równomiernie na całej powierzchni, a następnie wystrój będzie wyglądać korzystna ze względu na odbicia i plamy szampana.

Ponadto, rejestracja odbywa się kieliszki ślubne taśmą maskującą lub wzornika. Na powierzchni szkła wokół szablonu, pokryte cienką warstwą kleju oraz posypać grubą warstwę błyskotki lub kulki.

Nie mniej powszechne i malowanie na szkle jako jedna z metod stosowanych dekoracji kieliszki do wina.

Ta oryginalna technika doskonale łączy się z aplikacją. Pomalować powierzchnię kieliszka lepszego farbami akrylowymi, ponieważ całkowicie suche są łatwo wypłukiwane, dzięki czemu można łatwo naprawić popełnione w procesie zdobienia błędów.

Korzystanie z witrażami pozwala zarobić kieliszki ślubne niemal dziełem sztuki projektowania. Piękne i pełne wdzięku kompozycje mogą być tworzone jako tradycyjnej grafiki (pierścienie, serca, kwiaty), oraz o skomplikowanych wzorów i ozdób.

Dekorowanie kieliszki ślubne z rękami daje każdemu możliwość wykazania własnej niewyczerpanej wyobraźni.

Jeśli ktoś nie ozdobić te ważne składniki uroczystych wydarzeń na własną rękę młodzi, ich konstrukcja jest zawsze dostępny z odpowiednim specjalistą.