466 Shares 2810 views

Jak wybrać Porady procy

Jeśli oczekuje się rodzina Ponadto, na pewno starają się przygotować z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że ci, którzy doszli do nowego świata małego człowieka było wygodne i przytulne. Niestety, wielu współczesnych rodziców wybrać dobre wózki, łóżeczka, kołyski ośrodków i ogromną liczbę różnych posag dla dzieci, ale nawet nie patrzeć w kierunku zawiesi. I to jest na próżno! To urządzenie może znacznie ułatwić życie rodzicom. A dziecko z pewnością będzie zadowolony z niego.


Jeśli nadal nie wiem co to jest, należy zapoznać się z treścią tego artykułu. W nim znajdziesz opisy najbardziej popularnych tkanin, stylów, widać dużo zdjęć. Nie będzie także praktyczne porady, powie Ci, jak wybrać procy. Doświadczenia wielu rodziców sugeruje, że tego akcesorium – nie tylko niezwykłym dodatkiem i na pewno nie jest zabawką. W rzeczywistości, to może być doskonałą alternatywą dla wózka inwalidzkiego. Jednak najcenniejszym uważają, że jest dla dzieci specjalnej. Jeśli chodzi o specjalne matek.

Dlaczego proca?

Wysokie tempo współczesnego życia dyktuje swoje warunki. Nie każda kobieta zgadza się na roli gospodyń domowych po porodzie. Niektórzy nadal pracować, podróżować, robić to, co lubi, i poprawić. A co może być lepszego niż hands-free i wszechobecnego okazję do karmienia dziecka? Może mieć na nie marzyć.

Są perspektywy otwiera procy rodziców. To pozwala nie trzymać się za ręce niosąc dziecko, a dziecko w nim jest znacznie wygodniejsze. Zauważając, że mały pasażer głodny, mama może bezproblemowo go nakarmić. Oczywiście, jeśli jej ubrania nie ograniczają dostęp do piersi. Tkanina niezawodnie zatuszować najtajniejszych od wścibskich oczu. Zanim wybierzesz zawiesia dla dziecka, należy rozważyć, czy odpowiednie dla Ciebie ta funkcja.

Co mówią lekarze?

Profilaktyka dysplazji, doskonałe wsparcie fledgling małej od tyłu, kojący odgłos serca matki, native zapach i dostępności mleka kobiecego – rola wszystko powyższe jest nie do przecenienia. Pediatrzy na całym świecie zdecydowanie polecam to dziecko bilansową. Pytania kobiet ciężarnych na temat wyboru zawiesia, lekarze odpowiedzieć z wielką przyjemnością. W wielu dużych miastach na rodzenia klinik, szpitali i klinik położniczych dzieci utworzyć ośrodki wsparcia dla noszeniu i karmienia piersią, gdzie młode matki doświadczonych konsultantów. Oczywiście, z ich pomocą można łatwo wybrać najbardziej odpowiednią opcję. Jednakże, jeśli nie jest to możliwe, konieczne jest, aby zrozumieć wszystkie zawiłości siebie.

Wraz z pediatrów i lekarzy dla dorosłych. Wszystkie matki wiedzą, że niedźwiedź i urodzić zdrowe dziecko – nie jest łatwym zadaniem. I zapłacić za szczęściem czasami mają problemy ze stawami oraz nasilenie wielu chorób przewlekłych. Wiele młodych matek, często skarżą się na ból w dolnej części pleców i kręgosłupa. Dlatego chirurdzy są szczęśliwie powitanie moda na noszeniu. Fakt, że materiał równomiernie rozkłada obciążenie pomiędzy ramiona, plecy, talii i bioder. Każda z tych części ma bardzo niska waga. Jest niewymownie lepiej niż po prostu nosić dziecko w ramionach. Lekarze uważają, że jeśli wybrać odpowiedni procy, może bez żadnych leków, aby pozbyć się wielu chorób układu mięśniowo-szkieletowego.

Aby dowiedzieć się, jak nie …

Wielu młodych rodzice mają czas, aby dowiedzieć się o co nosidełka dla niemowląt. Jak wybrać najlepszy z nich? Niestety, niekompetentny porady i jasny reklama czasami grać brudną sztuczkę na nas. Nawet w renomowanych czasopismach dziecięcych oraz w najlepszych sklepach z towarami dla dzieci często widzimy to, co absolutnie nie może nosić dzieci. Główne objawy nieprawidłowego procy:

 • Obecność wyściółki, wkładki z pianki.
 • Tkaniny z prostopadłym układzie udziału i przędze wątku.
 • materiały syntetyczne.
 • Pierścienie z drutu wygięty.
 • Rozciągliwej dzianiny, dzianiny.

Dlaczego to wszystko jest złe i szkodliwe? Odpowiedzi są proste. pierścienie aluminiowe wytrzymać dość imponującą masę, a otwarte mogą zostać uszkodzone, a dziecko po prostu wypaść. poduszki z pianki szybować i praktyczne zastosowanie ich tam nie ma. Cóż, jeśli się zawiesi z tej tkaniny nieodpowiedni do celu, to po prostu nie będzie w stanie wykonywać swoje funkcje.

Trzeba też mówić o kangury. Być może jest to najgorsze, co można zrobić dla dziecka. On jest w nieprawidłowym fizjologii dla swojej pozycji, był niewygodny i czasami przerażające. Ten dzieciak jest jak wiszące nad majtki. A na ramionach rodziców trzeba dużego nacisku. Badania na ten temat zostały uznane przez ponad rok, tym bardziej zaskakujące wydaje się obecność takich perenosok wśród asortymentu najlepszych producentów produktów dla dzieci, takich jak „Cicco”, „Mazerkea”, „Aprica” i wielu innych. Ale ufni użytkownicy są kuszeni kuszące słowo ERGO, co jest napisane na opakowaniu całkowicie neergonomichnogo nosidełko. Należy wierzę reklamy? Może lepiej porzucić ideę takich wątpliwych akcesoriów i zastanowić się, jak wybrać odpowiedni procy.

Jak tkane tkaniny procy?

Najbardziej popularnym materiałem na chuście – tkaninę o splocie przekątnej, nieco podobny w budowie do drelichu. Włókna jej świta, gładkie, wolne poruszające. Pozwala to na tkaninę rozciągają się trochę, przyjmując kształt korpusu nośnika i pasażera. Ze względu na takie cechy, fałdy sling nie naciskaj, nie pozostawiają śladów na skórze, nie został przeniesiony przez kończyny.

W skład sieci jest bardzo różny. Trudno wymienić wszystkich, który jest obecnie na rynku. Ale ci, którzy nie wiedzą jak wybrać zawiesia, należy zwrócić uwagę na fakt, że w obrazach są bardzo różne dodatki. przywiązują oni Specjalne cechy procy:

 1. Bawełna. Najczęstszym materiałem, który jest odpowiedni dla każdego sezonu.
 2. Bamboo – oddychająca fajne rzeczy. Idealny dla „ciężarówki”, w którym ciężkie przejazdy pasażerskie.
 3. Len – wielka tkanina podnoszenia, który jest przyjemny w noszeniu, nawet w lecie.
 4. Jedwab – materiał jest bardzo piękny, chłodny w dotyku. Odpowiednie dla niemowląt o małej masie.
 5. Wełna – miękka tkanina, doskonała na zimę, ale z małej nośności.

Oczywiście, to nie jest wszystko. Jeśli ciężko pracować, można znaleźć materiały MPE włóknami pokrzywy, a nawet konopi. Znaczne popularne dzianiny zawiesia. Ale nadają się one tylko dla dzieci pierwszych kilku tygodni życia. Oraz przeprowadzić wymagane jest dziecko w doświadczeniu dzianiny. Zwykle staje się matki, które miały drugie lub trzecie dziecko.

Chusta-szalik

Być może jest to najczęstszy rodzaj. Jest to kawałek materiału 5-7 metrów długości, szerokości od 50 do 80 cm. Niektórzy producenci tworzyć niestandardowe szale. Ale to raczej nie możliwe, aby wyjaśnić praktyczne zastosowanie, a chęć wyróżniać.

Szalik można nosić na różne sposoby. Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć, na pewno musimy pamiętać o następujących warunkach: COC, CPC, CPS. Nie martw się, gdy wiesz, co one oznaczają, od razu zrozumieć. To tylko nazwa najpopularniejszych zwojów „Krzyż na kieszeni”, „krzyż kieszeń” i „krzyż na plecach.” Pierwsze dwa mogą być używane z okruchów wrodzonych. Zmiana tyłu lepiej niż 7 miesięcy, kiedy patrzy na boki chodzić dziecko będzie bardziej interesujący niż do drzemki na piersi matki.

Jak wybrać temblaku-szal? Zaufaj znanych producentów, należy zwrócić uwagę na szwach, starannie skontrolować tkaninę do pociągnięć i plamy. Wady zewnętrzne nie wpływają na właściwości użytkowe, ale pożądane jest, aby dowiedzieć się przed zakupem, a nie po nim.

z pierścieniami

Dla tych, którzy nie lubią zajmować się kręte, jest idealnym miejscem dla takiej opcji. Jest możliwe, aby położyć noworodka siedzenie i sześciomiesięczne dziecko. Ale nosić okruchy lat jest mało prawdopodobne, aby być wygodne.

Zanim wybierzesz Chusta z pierścieniami, należy pamiętać, że na jakościową i wygodny nr wkładek piankowych. Jest to fragment tkaniny o powierzchni od 2,5 do 3,5 m, jeden z końców, które są przyszyte do dwóch pierścieni. Należy zwrócić uwagę na jakość spawu oraz fakt, że pierścień musi być duża i odlewane. Wystarczy do wątku swobodny ogon jednego z nich, zginać i wydaniem drugim, jak praca jest wykonywana. Oczywiście, warto zastanowić się, że w przypadku korzystania z procy z pierścieniami cały ciężar spadnie na plecy i ramię. Przed zakupem, pomyśl, czy jesteś zadowolony z tej opcji.

Dla pewnych siebie zawodników: maj-temblaku i ergo plecaku

Kiedy dziecko jest 6 miesięcy, można zacząć nosić w chuście lub maju-plecak ergonomiczne. Nie należy mylić tej doskonałej przenośności z kangura! Wykonane są zupełnie inaczej. W maju, plecak lub dziecko wyciągnąć z podmiotem macierzystym, jego prosazhena tyłek jak w gamachok, obciążenie kręgosłupa i miednicy nie są. Noszenie ich nosić bezpiecznie.

Między sobą, są bardzo podobne. Tylko plecak gospodarstwa paski z fasteksy i May-temblaku – sznurkiem uszyty z tkaniny z procy oplocie kątem. Wybierz proca plecak nie jest tak łatwo. Pamiętaj podstawowe zasady:

 • Sztywny tył – główną cechą złym plecaku.
 • Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo do tkanin naturalnych.
 • Należy zwrócić uwagę na fasteksy. Muszą być mocne.
 • Szeroki pas – kluczem do komfortowy i długie noszenie.

Kilka słów o „Shorty”

Powyżej rozważaliśmy trzy z najbardziej popularnych i powszechnych rodzajów prawej dziecięcej perenosok. I zrozumieć, jak wybrać odpowiedni zawiesia dla noworodka. Ale istnieje tak wiele ciekawych rzeczy! Wielu rodziców, którzy cenią sobie zalety tego akcesorium, tak mi przykro rozstać się z ich wielobarwne zwierząt …

Pośpiechu nie warto! Na przykład, Kang może być wielki, aby pomóc, nawet ci rodzice, których dziecko okazało 2-2,5 lat, a czasami więcej. Ta chusta-szal mały rozmiar, jego dwa wiążą koniec na ramieniu, podczas gdy dwa pozostałe – w udo. To przeniesienie nie jest odkrycie cywilizacji, był używany przez wielu starożytnych ludów. A niektóre z plemion żyjących w odległych rejonach Ameryki Południowej i Azji, są dzieci w Kang i dziś.

Innym popularnym "Shorty" – Rebozo. Jest to podgatunek szal, ale jego długość jest dość mały – 2,5-3,5 metrów. Możliwe jest również, aby wiatr szereg bardzo różnych sposobów. Uważa się, że noszenie dziecka w Rebozo może być od urodzenia, ale najbardziej popularny takiej chuście wśród rodziców dzieci dorosłych, którzy są już pewni siedzi, bieganie, dostając się na rękach matki tylko na chwilę odpoczynku. Nasuwa się pytanie, jak wybrać rozmiar sling-szal. Najlepiej jest szukać odpowiedzi, mierząc z różnymi akcesoriami. Jeśli nie masz takiej możliwości, spróbuj różnych ranę kawałkiem normalnej tkance. To nie ma znaczenia, czy to jest szyte z kilku kawałków. Chociaż, oczywiście, najbardziej skuteczny wypadałoby markowe chusty.

producenci

Dziś rynek prezentuje różnorodne zawiesi dla niemowląt. Jak wybrać, który będzie spełniać wszystkie wymagania? Warto zobaczyć produkcję z najbardziej znanych producentów. Poniższa tabela pomaga nawigować przed wybraniem procy.

nazwa

Kraj prozvoditel s

Segment cena

Funkcje rysowania TTX

"Ellevill"

Norwegia

średni

Żakardowe, ładowność, szeroki wybór wzorów

"Hoppedits"

Niemcy

średnio drogie

Średnia pojemność, klasyczne wzory, limity

"Didimos"

Niemcy

średnio drogie

Jednym z pierwszych. Nietypowe wzory, ładowność, doskonała jakość

"Girasol"

Niemcy

drogi

Jeden z najlepszych. Bright farby wysokiej jakości, paski, nietypowe wzory, ogromny wybór rysunków

"Lennilamb"

Polska

budżet

Szereg wzorów tkanek, parametry odporności na ścieranie

"Osha"

Anglia

średni

Bardzo piękne szaliki wysokiej jakości

"Bebiloniya"

Polska

średni

Idealny dla pierwszego szal, piękny design, dobra jakość

specjalne zawiesia

Niektórzy producenci wytwarzają unikalne kolekcje tych akcesoriów. Są one mało prawdopodobne, aby być zainteresowany młodej matki, która właśnie zadał pytanie, jak wybrać procy. Ale ci, którzy są w temacie, wie, jak zapłacić za pas tkaniny $ 1000 lub nawet więcej. Chodzi o to, że z serią wspaniałych wzorów produkowanych w limitowanych edycjach. To tak zwane limity.

Ale istnieje inny sposób. Jaskrawym przykładem tego – Sling „Pamir” przez znanego producenta „Vatanay”. Są one wykonane ręcznie na krośnie. Czy ich babcia gdzieś w dziczy na Bałkanach. Ze względu na wiek i niespotykaną dokładnością, pani udaje się stworzyć procy tylko 3-4 rocznie. Dlatego też są one nieliczne. W związku z tym, cena jednego z nich może osiągnąć kilka tysięcy euro.

To właśnie ten szalik jest pokazany na zdjęciu powyżej. Może to naprawdę jest wart swojej ceny. A może ta cała historia – nie więcej niż właściwy marketing.

Dodatki w stylu

Dla wielu matek problem leży nie tylko w tym, co wybrać Sling, ale w rzeczywistości w co się ubrać. Dlatego znaczne popularne nosidełka, plecaki i wiele innych akcesoriów, wykonane z tego samego materiału, który sam bilansowej lub dzianiny z przędzy w tonie.

Chcesz stworzyć niezapomniany i żywy obraz? Kompletny rękawiczki szalik, kolczyki, buty. I na okruchy można spróbować na legginsy lub dzianiny beret w kolorze szal. Do chłodnej porze roku jest to doskonały wybór, aby stać się specjalny kurtka procy. Od zwykłych ubraniach, różni się tym, że posiada specjalną wkładkę, która zakrywa dziecko. Najbardziej korzystna opcja – kupić kurtkę w czasie ciąży. Po rosnącym brzuszku jest także doskonale położony.

Gwiazdy także w temacie

Od kilku lat twarzą firmy „Ellevill” stał się piosenkarka Natalia O'Shea. Jej wesoły i stylowe obrazy córką Niną na temblaku inspirować mamom na całym świecie. Dziecko jest już na tyle duże i od dawna jest w stanie poruszać się samodzielnie, lecz Natalya nadal dzielić się doświadczeniami z młodymi matkami. Ona chętnie udziela porad na temat wyboru zawiesia dla niemowląt.

Syn Evelyn Bledans Simon, który urodził się specjalny dziecko też spędził pierwsze miesiące życia w jasnym paski temblaku. Groupies akcesoria są również Anfisa Czechow i Maria Kozhevnikova. Obojętny do niej i zagranicznych gwiazd: Brad Pitt i jego żona Andzhelina Dzholli, dzhuliya Roberts, Gwen Stefani i wiele innych.

Społeczność Sling Mediów

Aktywnych ludzi, którzy lubią podróżować, poświęcić czas na ich hobby. Oni nie spowolnić wysoką stopę nawet po porodzie, często wybierając procy. Jeśli zdecydujesz się naśladownictwa, należy zapoznać się z slingonositelyami którzy żyją w swoim mieście. Wiele z nich odbywać regularne spotkania w celu komunikowania się i wymiany doświadczeń. Ci, którzy już mam wystarczająco dużo praktyki, które pomogą Ci nauczyć i początkujących. Mogą one pomóc nawijać procy, wybierz rozmiar, określić jego jakość i design.

Dobrze, jeśli taki klub w swoim mieście jeszcze, być może jest to stoisz u źródła? Po Noszenie dziecka nic nie nazywa się choroby zakaźnej, która nie pozostawia nikogo obojętnym, kto kiedykolwiek próbował chodzić, niosąc swój cenny potomstwo w przytulnej szal.