373 Shares 6056 views

Dżinsy skinny: stylowa modelka dla smukłej sylwetki

Skinny dżinsy są wąskim modelem, bardzo dopasowanym rysunkiem. Ostatnio są bardzo popularne, a przez rok już nie są modne. Kobiety lubią je ze względu na praktyczność, a także styl, ponieważ pozwala podkreślić zalety smukłych nóg, wizualnie je rozszerzyć. Nawiasem mówiąc, mężczyźni również nie pozostają w tyle za przedstawicieli słabej części ludzkości i z powodzeniem włączają skórki do szafy.


Pomimo wszystkich zalet, chude dżinsy mają jedną istotną wadę: nie są odpowiednie dla kobiet pełnych. I nawet jeśli ten ostatni nadal je nosić, nie wygląda już tak pięknie, jak na smukłych kobietach mody. W ich przypadku model podkreślił kompletność, wykazywał obszary problemowe. W każdym razie nie zniechęcamy nikogo do ich zakupu. Jeśli lubisz się w nich, to czemu nie?

Co roku moda wprowadza pewne korekty do chude dżinsy. Kobiety charakteryzują się zamieszaniem w kolorach, a także w stylu: są tak zwężone, więc rozbłysły, z niską lub wysoką talia. Im bardziej smukła dziewczyna, tym bardziej chuda może sobie na to pozwolić. Ale to nie znaczy, że jeansy powinny być kupowane za mniejsze rozmiary. To właśnie ten model wymaga starannego dopasowania do siedzenia idealnie.

Pewnie jesteś zainteresowany tym, jakie modele dają pierwszeństwo preferencji? W zasadzie każdy, najbardziej podobny. Na szczycie popularności rozdarto chude dżinsy (modele męskie na pierwszym miejscu), a także rzeczy o jasnych kolorach. Ta ostatnia opcja, oczywiście, najbardziej odpowiednia dla ukochanej kobiety, mężczyźni lepiej przyjrzeć się bardziej powściągliwym odcieniom.

Latem można przyjrzeć się modeli wykonanych z lekkich materiałów, na przykład bawełny. Białe chude dżinsy są zawsze w modzie, ale nie są idealne na każdej figurze. Tutaj, na pewno nogi powinny być bardzo piękne.

Cóż, teraz spójrzmy, co nosić z chuda. Najlepszym dla nich będzie górna część głośności. Tuniki, koszule, wydłużona koszulka, a nawet prosta kurtka – wszystko to idealnie pasuje do takiego modelu dżinsów. Barwienie nie ma znaczenia, ale jeśli same skóra są wystarczająco jasne, góra powinna być bardziej powściągliwa i odwrotnie. Jednym słowem, nie bój się wymyślać czegoś nowego, ponieważ chude dżinsy stanowią znaczny lot dla wyobraźni. Uwzględniając je w szafie, będziesz mógł eksperymentować z wizerunkiem, tworząc zarówno romantyczną podstawę, jak i bardziej rygorystyczny biznes.

Mówiąc o butach zauważamy, że przy takich dżinsach będzie wyglądać jak wysokie piętro i płaską podeszwę. Wszystko zależy od tego, dokąd zmierzasz i jak chcesz wyglądać dzisiaj lub jutro. Kobiety kochają ten model także dlatego, że może być bezpiecznie ukryty w butach w zimnym sezonie.

Jeans skinny – jest to doskonała opcja dla tych, którzy kochają wszystkie stylowe i wszechstronne. Dlaczego jest uniwersalny? Ponieważ możesz je nosić zarówno na ulicy, jak iw pracy. W takich dżinsach można wybrać się na imprezę lub odwiedzić, oczywiście, zbierając najbardziej odpowiedni top.