713 Shares 933 views

Pyszny przepis na karmel

Karmel – deser, który może być stosowany nie tylko jako zwykłe słodycze, ale także w postaci kremu do smarowania, takich jak ciastka. Wybierz karmel przepis pochodzi z wielu definicji, ponieważ przygotowuje słodki cud w bardzo różny sposób. Z niektórymi z nich dowiesz się z tego artykułu.

Najpierw omówimy, jak gotować karmel, które przypominają smak mleka karmelizowanego. Niestety, ten przysmak nie jest już jakość sklepach. Dlatego ten przepis karmelu będzie nadzieją cieszyć. Na jego przygotowanie zajmie około pół godziny.

Więc, weź pół litra mleka regularne i jeden kubek suche. Ponadto, będziemy potrzebować 100 gramów masła i 3 szklanki cukru. Otrzymywanie karmelu rozpoczyna się od tego, że wymieszać wszystkie składniki oprócz masła i umieścić mieszaninę o niskiej temperaturze w naczyniu o grubych ścianach. trzeba będzie gotować w nieustannej agitacji aż piękny kolor. Następnie dodać masło i karmelu Dowar do miękkości. Ilość czasu zależy od konsystencji karmelu. Więc można dostać i jak krem, a jako Mleko skondensowane słodzone, jak i lepkiego toffi.

Karmelowy – to zawsze święto dla dzieci. Pamiętaj słodkie „kogutów” w kije? Dziś na półkach można znaleźć coś podobnego, ale nie są podobne do tych na wielkim smakiem. Możemy nauczyć się, jak gotować karmel, który my sami tak bardzo zadowoleni z ich dzieciństwa. Aby to coś bardzo niewiele składników zrobić. Take 1 szklanka cukru, trochę wody i pół łyżeczki octu. Otrzymywanie karmelu jest tak: gotować syrop do około 10 minut, przy ciągłym mieszaniu, a następnie dodano ocet i wrzenie kontynuuje się aż pięknym złotym kolorze. Formy prawdopodobnie już nasmarowane z góry? Wlej je do gorącego ciekłego karmelu wstawić przykleja lub wykałaczki i odczekać 5 minut. I nazywają swoje bachory, pozwól mu skończyć.

Innym oryginalnej receptury karmelu, podobny do słynnego lizak, mogą być wykonane z tych samych składników w ciągu zaledwie 20 minut. Oznacza to, że: ma 5 łyżek cukru, 2 łyżek wody i jedną łyżeczkę octu jabłkowego. Podobnie jak w powyższym sposobie gotować syrop, a następnie po pojawieniu złotego cienia dodano ocet i gotować na małym ogniu na obowiązkowym mieszając aż do uzyskania gęstego brązu. Konsystencja mieszanki jest podobny do miodu. będzie teraz, oczywiście, mają szczególne formy okrągłe, aby uzyskać prawdziwy Chupa Chupsik, ale robimy to nie będziemy rozpaczać z powodu. Możemy zrobić zwykłe łyżki. Wlać je w karmelu, powinien mieć około 6 sztuk. Włóż patyki, a po 5 minutach można wywołać dzieci na wakacje z własnym cukierków.

Kolejny przepis karmelu pozwala przygotować wspaniałe smakołyki nawet szybciej. Na wszystkich o wszystko masz już 10 minut czasu, ale radość nie jest pomiar dla dzieci. Kupić jeden pakiet kokosowego, wziąć 50 gramów masła, Działanie 5 łyżek cukru. Masło które topi się w łaźni wodnej, a następnie wlać do cukru i gotować na wysoką temperaturę, aż do karmelu nie stanie się ciemnobrązowa. Fakt, że przez cały ten czas nie oddalają się od pieca i wymieszać napar, teraz pamiętam. Gdy karmel podjęła odpowiedni typ, wlać do miski. Teraz weź do pieczenia folią aluminiową, posmarować je olejem roślinnym i posypać jedną trzecią worek wiórków kokosowych. Płyt przesunąć cukierki na folii, należy je wzdłużnie, pocięte na kawałki, gdy są jeszcze miękkie i zawijane w płatków kokosowych. Gdy po ochłodzeniu w trakcie pozostałej przechodzi mieszaninę kokosowego.

Pyszne!