498 Shares 3815 views

wzmacniacz stereo z rąk

Nie każdy przeciętny użytkownik komputera myśli dużo jakości dźwięku, które emitują podłączonego do jego cyfrowej innej kolumnie. Wielu ludzi czuje się całkiem zadowoleni z cichej i niezbyt czysty dźwięk, który może zapewnić tanie głośniki. W ten sposób rynek sprzętu rośnie każdego roku, ponieważ coraz więcej osób woli jakość i mocny dźwięk. Jednym z głównych elementów systemu audio jest wzmacniacz. Jednocześnie jest to jeden z najbardziej kosztownych urządzeń. Ci, którzy nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na zakup drogiego sprzętu w sklepach akustyki, może być wskazane, aby zrobić wzmacniacz stereo z rąk. Ponadto, ta rada może się przydać dla tych, którzy lubią majstrować coś własnymi rękami. Jak zrobić wzmacniacz stereo? Czy to trudne? W rzeczywistości, oczywiście, trzeba pewne umiejętności i wiedzę w dziedzinie elektroniki.


Wzmacniacze własnymi rękami władzy są różne. Dlatego ci, którzy zdecydowali się zrobić wzmacniacz stereo z rąk, należy najpierw ustalić, co trzeba zrobić z tym urządzeniem i jakie urządzenia zostaną wykorzystane. Jeśli wzmacniacz jest zaprojektowany dla słuchawek lub subwoofera, trzeba będzie jeden zestaw komponentów, jeśli karta dźwiękowa, to jest zupełnie inna. Poniżej znajduje się lista elementów, które muszą mieć pewność, aby wzmacniacz z rąk.

Więc lista zobowiązany do wzmacniacza stereo z rąk, zaprezentował dobrą obwód wzmacniacza (jak wielu z Internetem), zdolność do prawidłowego lutowania (w przypadku jego braku należy uczyć się od bardziej doświadczonych znajomych lub poczytać podręczniki); wiele szczegółów, których lista zależy od wybranego układu wzmacniacza. W większości przypadków te dane cyfrowe odbiornik DAC wzmacniacz operacyjny, stabilizator dla układów filtr z aktywnym, płytka, obudowy, charakteryzuje się odpowiedni rodzaj i wielkość.

Po każdy składnik jest zakupiony i umieścić na pulpicie, można rozpocząć montaż. Nie zapominaj, że koszty jakości pieniędzy, więc kupując najtańsze części mało prawdopodobne, aby dobra rada, bo dobry dźwięk w tym przypadku może być zapomniane. Po tym wszystkim, z rąk ich moc jest tworzony w celu zapewnienia niezrównaną przejrzysty system dźwięku dźwięku, więc lepiej jest wydać więcej niż początkowo później nie uzyskania pożądanych wyników.

Start z płytki drukowanej, a raczej jego przygotowania. To może być wykonane samodzielnie, ale lepiej jest kupić najważniejszy składnik, razem z innymi elementami systemu. Dodatkowo można zamówić płytkę drukowaną dla ludzi, którzy mają wystarczające doświadczenie w produkcji takich urządzeń. W ogóle, bez względu na sposób płatności będą odbierane, tak długo, jak to było robione z wysokiej jakości przy użyciu odpowiednich elementów. Po dokonaniu płatności, a pozostałe elementy są gotowe, moc jest łatwy w montażu, za pomocą istniejącego systemu, to nie będzie trudne. Najważniejsze, aby zrobić wszystko starannie i dokładnie zgodnie ze schematem.

Kiedy każdy element listy zostaną zmontowane i zamocowane na swoim miejscu, każdy szczegół zostanie starannie przylutowane i jakość lutowania jest weryfikowana, jesteś gotowy do podłączenia do wzmacniacza audio. Nie zapominaj, że podczas gdy wzmacniacz jest krytycznym elementem systemu audio, druga część musi być również na wysokim poziomie. Tylko wtedy możemy osiągnąć wysoką jakość dźwięku oraz potężny system jako całość, a zatem, aby w pełni doświadczyć radości i satysfakcji z własnej pracy.