540 Shares 3329 views

Jeśli masz wypadanie płatka zastawki dwudzielnej, czy wziąć w armii?

Wiele słyszeliśmy, że istnieje taka choroba – Wypadnięcie z niedomykalności zastawki serca. Ale nie każdy wie, gdzie jest zawór, jak niebezpieczna choroba podczas ćwiczeń. W związku z tym, młodzi ludzie często są zainteresowani w następujących przypadkach: jeśli jest wypadanie zastawki mitralnej, wziąć, czy w wojsku.


Gdzie się znajduje?

Zastawka mitralna znajduje się między lewym przedsionkiem a prawą komorą. Ma dwoje drzwi, które otwierają podczas skurczu lewej komory. Blood, utleniony, wyrzucany z prawego przedsionka do lewej komory, z których następnie przenosi tlenu do innych narządów. Zastawka mitralna zapobiega krwi wyrzucane z powrotem do lewej komory.

Co jest wypadanie płatka zastawki dwudzielnej?

W czasie pracy, gdy klapy zaworowe są wyrównane ze sobą oraz są zamknięte ze względu na fakt, że zawór jest na tyle szczelne. Czasami może on być nieco rozciągnięty tak szczelnie zamknąć wejście do lewej komory nie może. W rezultacie krew częściowo wyrzucane z powrotem do komory. W medycynie, choroba jest skrótem skrót PMK. Istnieją trzy stopnie od choroby, która zależy od stopnia odchylenia klap:

  • Klasa I – najprostszy stan, kiedy objawy choroby występuje osoba na PMC mogą nie być świadomi;
  • II stopnia – znaczne odkształcenie zaworu może powodować ból serca i autonomicznych reakcji, zawroty głowy, zawroty głowy i omdlenia, ale nie wymagają leczenia;
  • stopień III – ilość zwrotny krwi jest istotne, wymaga interwencji chirurgicznej płynąć korekty.

Jeśli istnieje wypadanie zastawki mitralnej, wziąć, czy w wojsku?

Jeżeli dana osoba ma stopień PMK I-II, choroba nie wymaga leczenia. Najczęściej występuje bezobjawowo. Określić obecność może jedynie wypadanie echokardiografii. W procesie diagnozowania stopień luzu można określić wielkość przepływu wstecznego i obecność zaburzeń towarzyszących. Wizualnie wypadanie można znaleźć tylko przy silnym krwi wrzucony do lewej komory podczas słuchania tętna. W tym przypadku, stałe miękkie skurczowego szmery. W związku z tym pytanie, czy jeśli nie ma wypadanie płatka zastawki dwudzielnej brać czy w wojsku, jednoznacznie „tak”, można odpowiedzieć, gdy choroba nie objawiać (etap I-II). W tym przypadku choroba nie wpływa na wykonywanie, aktywnego stylu życia. W innych przypadkach zawarcie kardiologa.

Jak wyeliminować PLA?

W pierwszym i drugim etapie leczenia nie jest wymagane. Jeśli istnieją reakcje wegetatywne, zawroty głowy, ból w sercu, zwłaszcza podczas wysiłku, terapia jest wyeliminowanie takich manifestacji. Operacja odbywa się w trzecim stopniu PMK gdy silny przepływ krwi jest wyrzucany do tyłu, powodując ostrej niewydolności serca. W ciężkich przypadkach, wymiana zaworu odbywa się poprzez sztuczną analogowej, ale ten ostatni ma ograniczoną żywotność: około 15 lat. Ścieranie ponownie musi zostać wymieniona. Najczęściej choroba jest diagnozowana u młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, gdy serce nie ma czasu, żeby tak szybko rosną. Jest to podstawowa zastawki mitralnej wypadnięcie. W tym przypadku kwestia, czy, jeśli jest wypadanie płatka zastawki dwudzielnej brać czy w wojsku, można odpowiedzieć „tak”, ale tylko na pierwszym stopniu PMC.