696 Shares 3509 views

Ćwiczenia oddechowe do odchudzania – Home Ścieżka do Drogeria

Odchudzające może być wynikiem nie tylko doskonale dokładnie określone geny i diety. To świetny sposób, aby utrzymać ciało w świetnej formie – w oddychaniu ćwiczenia dla utraty wagi.


Tlen ma wyjątkowy wpływ na organizm. Prawidłowe oddychanie jest w stanie fizjologicznym wzrost wykorzystania tlenu.

Oddychanie odgrywa ważną rolę w utrzymaniu kształtu. Ćwiczenia oddechowe dla utraty wagi – jest to bardzo skuteczny sposób na radzenie sobie z nadmiarem masy ciała, z którego chciałbym się pozbyć jak najszybciej.

 

Właściwa fizjologicznej oddychania różni się znacząco od zwykłej procedury oddychania, która charakteryzuje się powierzchownie. Fizjologiczne oddychanie tlenem pozwala przenikać do wszystkich komórek organizmu. Ten głęboko cykliczne oddech brzuszny. To wydaje się dziwne na pierwszy oddech. Ale jeśli się do tego przyzwyczaić, to będzie Twój stałym towarzyszem. Po tym wszystkim, w wyniku ćwiczeń oddechowych zwiększa ogólną odporność organizmu.

Cykliczna oddychanie jest bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania jelit, tak że nie jest prawidłowe zużycie kalorii. Aby zrozumieć, jak taki powiew skuteczne i użyteczne, można spróbować zastosować go po jedzeniu. Takie doświadczenie jednorazowa jest całkiem w stanie motywować fakt, że poważnie myśli o ćwiczenia oddechowe.

Istnieje specjalny ćwiczenia oddechowe do odchudzania „Tszyanfey”, co w tłumaczeniu z oryginału język oznacza „utratę tłuszczu.” To wywiera nie tylko pomaga rozwiązać tymczasowy problem nadwagi i w krótkim czasie, aby schudnąć, ale również pomaga zachować harmonię przestrzeni lat, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia.

 

Cykliczna oddychanie jest w stanie przyspieszyć metabolizm, aktywuje pracę organów i zniszczyć uczucie głodu. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli ograniczyć się do jedzenia, organizm będzie odczuwać ogólne osłabienie, zawroty głowy i mogą pojawić się inne nieprzyjemne objawy. ćwiczenia oddechowe pomagają uniknąć

Spełniają wszystkie ćwiczenia oddechowe do odchudzania trzeba uspokoić, czując przyjemną lekkość, myśląc o czymś dobrym. Najważniejszą rzeczą w siłowni – wewnętrzny spokój i równowaga.

Ćwiczenia oddechowe „Fala”

 

Ćwiczenia oddechowe ćwiczenia wymagają wolnego i wygodne ubranie, które nic nie ogranicza ruchu i nie tworzy żadnych niedogodności.

Aby wykonać trzeba położyć się na plecach, zgięte pod kątem prostym w kolanach w górę. Stopy ustawione dokładnie. Na piersi umieścić jedną rękę na brzuchu – kolejny.

Weź głęboki wdech przez nos, prostowanie skrzynię otworzyć drogę dla przepływu powietrza i napełniania żołądka, co pozwala na całkowicie wypełniają powietrze. Następnie wstrzymać oddech przez 30-40 sekund: tlen pozwala przeniknąć w głąb ciała. Teraz musimy zrobić długi wydech przez usta, ssanie w żołądku.

To ćwiczenie – podstawa wszystkich ćwiczeń oddechowych.

Oddychanie Ćwiczenie „Lotus”

 

Zabieg ten jest konieczny w „postawie Buddy”. Aby to zrobić, należy umieścić swoją lewą rękę, obróć się w prawo (jest to opcja dla kobiet, mężczyzn stos ramiona vice versa). Obniżyć przód dłoni brzuchu na nogach. Proste plecy, ramiona opadły, oczy zamknięte. Teraz wyciągnąć język i dotknąć końcówką do nieba.

Weź głęboki oddech i wyobraź sobie, że jesteś gdzieś w pięknym miejscu. Poczuj spokój i relaks.

Pierwsze pięć minut i oddychać głęboko i swobodnie. Oddech, gdy powinna być cisza.

W ciągu następnych pięciu minut trzeba odpocząć i oddychać naturalnie, oddech nie będą monitorowane.

Teraz, dziesięć minut nie można myśleć o oddychaniu. Oddychać, jak się okazuje, są one wykorzystywane do. Poczuj jasność i wyrzucić wszystkie codzienne myśli.

Ćwiczenia oddechowe „Żaba”

 

Usiąść na niewielkim krześle. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, tak aby podudzia i uda były w stosunku do siebie pod kątem ostrym lub prostym. Chwyć zaciśniętą lewą rękę, w prawo (dla kobiet, mężczyzn trzeba zmienić ręce na odwrót). Prasa łokcie kolana, czoło reszta przeciw pięści. Zamknij oczy i odpręż się. Zastanów się, co jesteś w stanie zadowolić. Weź głęboki oddech powietrza – dzienne napięcie resetowania.

Ciągnąć powietrze przez nos i do perepravte żołądka. Wydech powoli przez usta. Relax żołądek poczuć jakby był miękki. Ponownie wdychać nosa. Kiedy czujesz, że jama brzuszna jest wypełniona powietrzem, przytrzymaj go przez kilka sekund, po czym krótko wydech, a następnie bezpiecznie spuszczania powietrza z płuc.

Ćwiczenia oddechowe, aby schudnąć w ciągu kilku dni będzie schudnąć kilogram. Kilka miesięcy treningu może również „spalić” 7-8 kilogramów.