371 Shares 5652 views

Oznacza „Nicorette”: gumy do żucia, opinie i rekomendacje

Ludzie, którzy rzucili palenie interesuje, w jaki narzędzie „Nicorette” (gumy do żucia). Recenzje w Internecie można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne. Zanim kupisz gumy do żucia, która pomaga pozbyć się złego nawyku, należy skonsultować się z lekarzem. Wszystkie niezbędne informacje na temat „Nicorette” oznacza (gumy do żucia) – ceny, opinie, zalecenia – odnoszą się do tego artykułu. Więc zacznijmy.


Że „Nicorette” to znaczy?

Guma do żucia, których opinie są powszechne w Internecie, pomaga rzucić palenie. Należy jednak pamiętać, tylko trochę cud cud, trzeba mieć chęć i pragnienie, aby pozbyć się nałogu.

leczenie substytucyjne

Podczas zaprzestania palenia u ludzi jest drażliwość, letarg, zmęczenia i ospałość, zwiększa się ciśnienie, przyspiesza impulsu, zwiększonej masie. Aby łatwiej przenieść ten stan, to zaleca się stosowanie nikotyny leków. Przykładem może być środkiem „Nicorette” – guma do żucia, z których opinii nie można nazwać jedną (ktoś pomaga, a inni uważają, że to strata pieniędzy).

dawkowanie

To wszystko zależy od samych nawyków – silniejszy naciąg, tym większe stężenie substancji w gumie do żucia. Jeżeli dana osoba pali do 20 papierosów dziennie, powinien zastosować produkt zawierający 2 mg nikotyny. Ale najważniejsze – pragnienie, aby pozbyć się złego nawyku. Cud „Nicorette” z zawartością 4 mg nikotyny powinny być stosowane do osób, które palą więcej niż 20 papierosów dziennie.

Jak korzystać z funkcji „Nicorette”

Guma do żucia, przeglądy, które należy przeczytać przed użyciem, aby pomóc rzucić palenie, jeśli się do zaleceń. Po raz kolejny człowiek chciał wziąć papierosa, trzeba wziąć gumę poduszki i żuć powoli. Jak tylko ostro gorzkim smaku, romb należy umieścić pomiędzy dziąsłem a policzkiem. Aby całkowicie rzucić palenie, trzeba żuć gumy przez 8-15 dni. Pierwsze 3 miesiące rzucenia nie przestając korzystać z gumy, a następnie stopniowo zmniejszać. Około miesiąc później mężczyzna rzuca całkowicie i papierosy i gumę do żucia.

Przeciwwskazania

Nie stosować gumy do żucia w przypadku nadwrażliwości na lek. Jeśli dana osoba cierpi z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego, należy skonsultować się z lekarzem. Ostrożność jest konieczne stosowanie gumy do żucia dla osób z niewydolnością wątroby lub nerek, z zaburzeniami czynności nerek, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, a także cierpiących na cukrzycę, nadczynność tarczycy, feohromotsiatomoy.

ważny

Jeżeli dana osoba jest protezy należy delikatnie przeżuwa, ponieważ może on trzymać się protezy i uszkodzić go.

Jeżeli dana osoba ma cukrzycę, po zaprzestaniu palenia konieczne zmniejszenie dawki insuliny.

W przypadku niestrawności powoli gumy do żucia, aby wyeliminować efekt uboczny.

Ile jest narzędziem cud – guma do żucia „Nicorette”? Cena leku waha się od 280 do 600 rubli. To wszystko zależy od regionu i dawki nikotyny.