781 Shares 7320 views

Kefir „paski” Dieta: opinie i wyniki utraty wagi, zwłaszcza jego stosowaniem diety

Obecnie lekarze i dietetycy opracowali różne diety, które pomagają schudnąć. Niektóre z nich są naprawdę skuteczne, a które nie. W tym artykule przyjrzymy się, co jest tzw kefir „paski” dieta – opinie o jej wydajności i jakie wyniki można spodziewać się po jego zastosowaniu.


Istotą „paski” diety

Głównym punktem tego systemu elektroenergetycznego jest bardzo prosta: trzeba przełączać normalne dni, kiedy można mieć wszystko, co chcesz, ale oczywiście w granicach rozsądku, aby rozładować dni, podczas których nie można jeść nic oprócz jogurt 1% tłuszczu. Z jednej strony, ta dieta wydaje się łatwy w użyciu. Z drugiej – do picia w ciągu dnia tylko jeden jogurt, następnego dnia pojawia się ryzyko przerwy i zjeść zawartość lodówki, potrącenie poprzedni „głodny” dni. W związku z tym oczekiwać, że ich siły: „paski” dieta na kefir wymaga pewnej siły woli i kontroli nad tym, co jesz w zwykłej, nie kefiru dni.

Przykładowe menu „paski” Zalecenia dietetyczne dla utraty wagi

Ponieważ zasada tej mocy jest wystarczająco jasne, nie ma konkretnego menu, które muszą być przestrzegane przez nie na czczo dni. Ale nadal istnieją zalecenia, które powinny być przestrzegane przez większą skuteczność tej diety. Po pierwsze, w tych dniach, że nie obejmują stosowanie jogurtu jeść więcej owoców, warzyw, zupy, chude mięso. I, oczywiście, w celu uniknięcia nadmiernych ilości produktów skrobiowych, słodkie lub tłuszczu w diecie. W „kefiru” dni 1% jogurtu może zastąpić bioyoghurt podobnej zawartości tłuszczu. Można go pić do półtora litra i bez ograniczeń, należy stosować czystą wodą pitną. Podczas diety najlepiej jest brać witaminy.

Ile czasu można stosować „Striped” kefir diety dla utraty wagi?

Należy zauważyć, że w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, to schudnąć 5 kg lub więcej, trzeba siedzieć na tej diecie przez co najmniej 7-10 dni. Jak jej dieta nie jest wystarczająco wyważone i bardzo nizkokalorien można praktykować ten system żywności aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Sam proces odchudzania spowodowane przez fakt, że w jelicie wskutek stosowania jogurt nie jest opóźniony wczorajsze jedzenie, jest sprawne oczyszczanie ciała, poprawę metabolizmu i procesów metabolicznych. Normalizuje mikroflorę jelit ze względu na wykorzystanie jogurtu lub bioyoghurt. W rezultacie – schudnąć, choć nieco wolniej niż radykalnych dietach niskokalorycznych, ale pewnie. Sama się „paski” opinii diety i wyniki są różne – to wszystko zależy od tego, jak wiele osób praktykuje tę dietę, że jedzenie w czasach, kiedy nie trzeba jeść jogurt, i jaki był jego oryginalny masy ciała. Jednakże, poniżej prezentujemy opinie i cechy tej diety, ona daje diecie. Na podstawie tych będzie można stwierdzić, czego oczekuje się od „paski” diety, a po pewnym czasie, łuski zaczynają wykazywać pewne rezultaty.

„Paski” kefir dieta: recenzje odchudzanie

To, co mówią ci, którzy praktykowali diety przez co najmniej 1 tydzień:

  • Dieta jest bardzo wygodne, to nie będzie „głodny”, więc do jego zgodności bez negatywnych skutków, takich jak bóle głowy, drażliwość, zaburzenia snu, i tak dalej;
  • z jego długotrwałego stosowania zmniejsza objętość żołądka, więc w miarę upływu czasu, jestem głodny coraz mniej, co oczywiście prowadzi do utraty dodatkowych kilogramów;
  • Średnie wyniki odchudzania – 3-4 kg na miesiąc i do 3 miesięcy, 9-10;
  • ciągłe stosowanie jogurtów i produktów mlecznych w czasie, poprawia kondycję włosów i paznokci.

Wielu przybyło do gustu „paski” diety: Opinie o tym od tych, którzy nie potrzebują, aby schudnąć „w ciągu trzech dni na święta” otrzymała pozytywne. Niech jego skuteczność jest pokazany wraz z upływem czasu, ale dodatkowy ciężar nie wróci ponownie. Ponadto produkty mleczne są bardzo przydatne dla zdrowia, choć są tacy, do których ten system zasilania, z jakichkolwiek przyczyn, nie są odpowiednie.

Negatywne komentarze o „paski” dieta: używać czy nie?

Oto niektóre cechy ze znakiem minus dostaje „paski” opinii diety są następujące:

  • dla tych, którzy nie tolerują produktów mlecznych, dieta ta nie jest odpowiednia;
  • Wielu dietetyków z wysokiej kwasowości żołądka trudno pić kefir;
  • proces pozbycie się dodatkowych kilogramów jest dość powolne (w rzeczywistości twórcy diety od początku zwrócić uwagę na to), więc wiele nie doprowadzić do końca proces odchudzania, rzucając diety lub przechodząc do innych, bardziej restrykcyjnych i niskokaloryczne.

Dlatego, jak wspomniano w artykule, zanim praktyce tej mocy trzeba być cierpliwym i dostroić się do długiej drogi, której koniec w lusterku zobaczysz swoje postroynevshee ciała. W każdym razie, „paski” opinii diet z utraty wagi jest bardzo dobra. Na pewno jest zdrowsza alternatywa dla wielu z mono lub systemów władzy, której chcesz użyć tylko niektórych pokarmów lub znaczne ograniczenie spożycia kalorii. Kefir „paski” dieta jest odpowiednia dla tych, którzy chcą pozbyć się dodatkowych kilogramów, choć powoli, ale pewnie i bez uszczerbku (nawet z korzyścią) dla zdrowia.