376 Shares 3566 views

Który oferuje turystom rosyjska Europy Północnej?

Europejski Północna w naszym kraju reprezentowany jest przez region Murmańska i Karelii. Dziś jest dobrze rozwinięte ośrodki turystyki międzynarodowej klasy, która zadziwia wspaniałą piękno lasów tundry, tundra, rzek i jezior, pasm górskich i wzgórz, egzotyczne wybrzeża Morza Barentsa i Morzu Białym.


Europejski Północna i północno-zachodnia Rosja – kraj, gdzie słońce zapala się i trwa przez całą zimę noc polarna. Istnieje wiele pamiętnych miejsc związanych ze starożytnego świata i niedawnej przeszłości socjalistycznej. Turyści są oferowane warunki do wędkowania i polowania dzikich zwierząt, wspinaczki górskie, wody i turystyki górskiej, narciarstwa.

Dziś Europejski Północna granica nie jest ziemia. Tu powstała połączeń lotniczych nie tylko z Moskwą i północnej stolicy kraju, ale także z większości dużych miast. Shipping Company aktywnie wspiera turystykę w północnych regionach europejskiej części kraju. lodołamacze atomowe dostarczają grup turystów do Bieguna Północnego i Ziemi Franciszka Józefa. Czas trwania tych rejsów trwających do dwóch tygodni, a uczestniczyć w nich turystów z całego świata.

Atrakcyjne psie zaprzęgi. I było dobre centralnych autostrad w regionie, a drogi w sąsiedztwie przyciąga kierowców z innych krajów oraz z Rosji. Ich Europejskiej Północna przyciąga możliwość uczestniczenia w wycieczkach jeep. Doświadczeni instruktorzy oferują więcej niż dziesięć takich wycieczek na drodze, o długości do tysięcy kilometrów przez las, rzeka. A cena śnieżnym szlaków pustynnych koszt jest znacznie niższy niż w krajach sąsiednich.

snow safari są wykonywane na maszynach skuter marki Polaris Sport Touring-550. Trasy są organizowane z różnych kategorii złożoności. Grupa ta obejmuje również kierowców i pasażerów, który jest umieszczony w podwójnym sankach. Długość trasy – od czterdziestu do stu kilometrów na 6 zaśnieżonym tundry. Po drodze są zabytki i budynki, piękne krajobrazy północnej. Pensjonaty i domki są przygotowane na noc.

Poczuj moc elementu wody, niezależnie od wieku i poziomu wyszkolenia sportowego pozwala rafting lub łodzi trasy wzdłuż północnych rzek, które są bogate w europejskiej północy Rosji.

W niektórych rejonach są zaznaczone obszary dla rozwoju terapeutycznym i odnowy biologicznej i spa wakacje. We wszystkich obszarach powitać gości z kulturalnych, oświatowych, etnicznych i środowiskowych programów i zbierania jagód i grzybów.

Region Murmańsk – Europejska północy kraju – na granicy naszej Republiki Karelii i Archangielsk, a także z krajami Norwegii i Finlandii. Jego ośrodkiem administracyjnym – miasto Murmańsk usunięty z Moskwą prawie dwa tysiące kilometrów. Teren jest trudny. Wzgórza, góry i granica naturalne utworzone przez lodowce są bardzo atrakcyjne dla turystów. Światowa sława cieszył dolomit, ametyst i inne mineralogiczne atrakcji. Klimat okołobiegunowy zmiękczone przez ciepłe prądy więc w niektórych miejscach nawet na Morzu Barentsa nie zamarza w zimie. Warunkiem temperatura zimą jest utrzymywana w przedziale od minus ośmiu do minus piętnaście stopni Celsjusza.