738 Shares 7289 views

promocja sprzedaży jako głównej metody promocji sprzedaży.

Zazwyczaj, promocja sprzedaży jest ściśle związany z działalnością, takich jak marketing. Dzięki działalności promocji istnieje poważny wpływ na losy towary na rynku właściwym.

Co jest w istocie promocja sprzedaży? Istnieją różne definicje pojęcia, ale na ogół są metody można użyć, aby przekonać konsumentów do zakupu, co sprzedaje tę firmę – produkt, usługa lub pomysł. promocja sprzedaży może być w formie bezpośredniej komunikacji – „twarzą w twarz” z klientami – lub pośredni wpływ na niego w mediach, takich jak radio, telewizja, czasopisma, gazety, wysyłać wiadomości, billboard i tak dalej.

Jednakże, promocja sprzedaży, a budżet planowany sprzedaży są zawsze powiązane z roczną produkcją kryterium produktsii.Posledny jest zwykle określona przez rynka.Chem mocy samego jest roczna zdolność rynku? Jeśli używamy terminologii biznesowej, zrozumienie marketingu zauważa, że roczna zdolność rynku jest łączna efektywny popyt na kupującego pewne produkty w panujących poziomie kosztów. Ale istnieje wiele innych definicji, które są w istocie podobne. Potencjalna wielkość rynku mierzona za pomocą wskaźników fizycznych lub pieniężnych.

Wydarzenia, w których występuje przepływ towarów, mają trzy główne cele: informować, przekonania i przypomnienia.

Komunikacja jest podstawowym celem promocji, ponieważ człowiek nie może kupić towar do tego czasu, aż on wiedział, że one istnieją lub nie rozumieją tego, co mogą oni jej potrzebują. Potencjalny konsument powinien być wzięty pod uwagę i być skoncentrowane, gdzie to jest możliwe, aby znaleźć pewne produkty, ile to będzie kosztować i jak z nich korzystać.

WIARA – jest również bardzo ważnym elementem promocji, jak wiele osób potrzebuje motywacji wyboru różnych sposobów zaspokojenia ich potrzeb. Jeżeli konsument nie został użyty ten produkt, musi być przekonany o ich słuszności. A jeśli on jest przyzwyczajony do używania produktów konkurencyjnych marek, konsument musi być przekonany, że ma je zastąpić.

Przypominamy, że istnieje możliwość zakupu niektórych produktów i ich zalety, też jest wymagane, ponieważ z tego stymulowane dodatkowy popyt. To dla tych celów są główne cele promocji, w ogóle, podczas gdy każdy szczególne wydarzenie zostanie wysłany do postępów w celu rozwiązania konkretnych problemów. Mianowicie – w celu przyciągnięcia nowych klientów, zwiększenie popytu ze strony istniejącej pomocy nabywca dystrybutorem, obsługiwanych przez stabilnego poziomu sprzedaży, stworzonych przez słynnego przedsiębiorstwa znaków towarowych, utworzyli „sprzedaż portfelowych” i wpływać na decyzje zakupowe konsumentów są wykonane.

PROMOCJA etyki. Nie biorąc pod uwagę, że z pomocą wcześniej, odpowiednio, aby wykonać wiele przydatnych funkcji, niektóre z krytycznych ludzie mówią, że jego głównym celem – w „samoobsługi”. Niektórzy uważają, że sprzedawca wykorzystuje środki promocji, coraz nabywcy do zakupu niepotrzebne i potencjalnie szkodliwych produktów, a to – anti-aging krem, wyleczyć łysienie, słodzone „śniadanie na ciepło”, napój alkoholowy i papierosa. Niektórzy uważają, że z powodu działań promocyjnych jest zachęcany „materiał” dążenia ludzi ze szkodą dla najważniejszych wartości, które stosują stereotypy i mogły być manipulowane przez konsumenta z wykorzystaniem jego podświadomość. A niektórzy nawet uważają, że fundusze są pompowane do awansu, może to być bardzo korzystne wydać na wynalezienie nowego produktu lub poprawić już jakościowego suschestvuyuschego.Takaya widok nie jest poprawna w zasadzie, jak budżety na rozwój nowych marek i poprawić już istniejących, oczywiście, musi być, ale jest to zupełnie inny artykuł raskhodov.A bez finansowania dla promocji produktów, firma ostatecznie może być nawet bez zysku, a w rezultacie, bez żadnych innych budżetów.