624 Shares 6523 views

Jak gotować pierogi w garnku na kuchence?

Jakie mogą być gotowane w garnku na kuchence? Różnorodność potraw. Nawet w czasach starożytnych ludzie używali tego naczynia, ponieważ pomaga stworzyć niezwykle smaczne i aromatyczne arcydzieła kulinarne i znaczną oszczędność czasu. Produkty są przygotowywane bez tłuszczu, co jest dobre dla tych, którzy są na diecie. Istnieje kilka wskazówek, które sprawiają, że smak jedzenie jeszcze lepsze. Na przykład, jeśli dziesięć minut przed przygotowaniem tego dania umieścić w wodzie, można uzyskać efekt gotowania na parze. Jedyną cechą w tym przypadku – jest to konieczne, aby umieścić garnek do zimnego piekarnika.

Zamiast czapki, wykonanych z gliny, jest to idealne ciasto, z którego pyszny chleb. Ta rada jest odpowiednia do każdego naczynia, nawet dla kogoś takiego jak pierogi w garnku na kuchence. Po tym wszystkim, są one jednym z najbardziej lubianych klasycznych potraw rosyjskiej tabeli. I istnieje wiele przepisów kulinarnych. W tym artykule skupimy się na to , jak gotować pierogi w puli. Tak, opcja numer 1.

Pierogi w garnku w piekarniku ze śmietaną i grzybami

Aby przygotować ten naczynie trzeba jeden cebulę ½ kilogram mięsa kluskami, 300 g grzybów (korzystnie – grzyby), masło, śmietana, przyprawy.

Jak gotować?

Po pierwsze, trzeba gotować główny składnik – pierogi – aż o połowę. To musi być zrobione w lekko osolonej wodzie. Następnie przystąpić do przygotowania grzybów. Uzyskane po ugotowaniu rosołu, zostawić. Dalsze smażone na maśle cebulę, kilka minut Wlać do nich grzyby. Dodać sól i pieprz mieszankę i pozostawić na kilka minut. Po zakończeniu wstępnych przygotowań przystąpić do zabawy. Na dnie garnka Włożyć pierogi i dodać do niej masło. Nad nimi znajduje się warstwa z pieczarkami i cebulą. Teraz przygotować sos. On jest bardzo prosta: wymieszaj łyżkę kwaśnej śmietany z taką samą ilością pieczarek. W garnku, wlać trochę dolewkę zaczyna, wszyscy możemy nałożyć pokrywkę i umieścić w piekarniku przez piętnaście minut. Temperatura powinna być w nim 180 stopni.

Innym, nie mniej ciekawe i smaczne przepis, który pozwala gotować pierogi w garnku na kuchence, jest przedstawiony poniżej. Tak, będziemy potrzebować 200 gramów sera durum, dwie cebule, około cztery łyżki kwaśnej śmietany, pół szklanki wody i oleju roślinnego. Pierogi same powinny zająć około dziesięć do piętnastu sztuk. Ich małe smażone, dodać cebulę, pokrojony na pół pierścieni. Mieszaninę następnie rozłożone w powłoce i wlewa się wodę z powyższego kremu dodawany jest. Następnie potrawa jest posypane tartym serem i wysłać do piekarnika, nagrzanego do 200 0 C przez pół godziny.

Kolejny oryginalny przepis – pierogi w garnku na kuchence w mleku. Do tej potrawy trzeba przygotować następujące składniki: kilogram kołdunami, 3 jajka, szklanka mleka i tyle śmietaną, odrobiną masła i ziół. Garnki dokładnie smarowane olejem, gdy wprowadzane są pierogi – od dziesięciu do piętnastu sztuk. Oddzielnie miesza się z mlekiem i bitą jaj, otrzymaną mieszaninę wlewa się do naczynia z kluskami. Zwieńczona kwaśną śmietaną. Pot przykryto pokrywką i umieszcza w piekarniku. Piec naczynia trzeba gotować przez pół godziny.