599 Shares 1147 views

Jakie są korzyści dla dziecka opieki do 3 lat i inne wypłaty na rzecz rodziców

Jeśli chodzi o czas dekretu, młodzi rodzice, istnieje wiele nowych wyzwań i doświadczeń. I, oczywiście, prawie każda rodzina, w której pojawia się nowa dziecko, interesuje kwestia korzyści, które mają prawo do, ponieważ jest to dobra pomoc dla wielu rodzin. Najczęściej wypłata zależy nie tylko od rodziców miejscu pracy, ale także region, w którym żyją. Na przykład, w Moskwie zapłacić dodatkową kwotę przekraczającą zasiłku dla Opieka do 3 lat, co jest w całej Rosji w tej chwili jest 50 rubli.


Jednak projekt ustawy o podwyższeniu tej kwoty jest uważany w 2011 roku. Tak, to warto przyjrzeć się bardziej szczegółowo na wszystkie płatności, które zostaną skierowane do rodziców. Należy pamiętać, że mamy do czynienia z płatnościami ogólnopolskich. Jeśli mówimy o dopłat regionalnych, może być ich własna, więc trzeba wyjaśnić te kwestie w zakresie ochrony socjalnej, gdzie ta informacja jest podana pełniej w każdej miejscowości.

Świadczenia mogą być wykonane w organizacji, która funkcjonuje do jednego z rodziców (opiekunów lub innych przedstawicieli dziecka) lub organów zabezpieczenia społecznego. Wybór jednej z tych organizacji odbywa się niezależnie. Warto jednak pamiętać, że jeśli rodzice wybrali dodatek na opiekę nad dziećmi do lat 3, które zostaną opłacone, na przykład w miejscu pracy matki, nie ma ochrony socjalnej, nie ojciec w pracy, otrzymują podobne świadczenie nie może.

Aż do momentu, gdy dziecko kończy osiemnaście miesięcy, rodzice otrzymują kwotę, która jest obliczana od matek płac. Jeśli nagle moja matka nie pracuje, jest to stała kwota (mimo rocznej indeksacji dość minimalnej), wypłaconych przez instytucje zabezpieczenia społecznego.

Po upływie terminu ważności końców płatności, otrzymuje zasiłek na dziecko zależy do 3 lat. Do tej pory, kwota ta wynosi 50 rubli (nie licząc płatności regionalnych lub innych korzyści od pracodawcy). Jednak Dumy Państwowej w 2011 roku, zaczął się zastanawiać, że projekt ten płatnicze są równe taki sam jak używany do dostać kobietę i pół roku. Takie podejście pozwoli kobietom pozostać dłużej na wakacjach, czyniąc edukację swojego dziecka bez przeżywa wielkie trudności finansowe, szczególnie, ponieważ problem z miejscami w przedszkolach w większości regionów są bardzo ostre.

Zasiłek, który zapłacił za opiekę do sześciu lat, w zależności od średniego wynagrodzenia i matki jest 40% z nich. Jednocześnie warto zauważyć, że wynik nie powinny być wyższe lub niższe szyny, ustanowione przez państwo. W 2011 roku, minimalna wypłata to 2194 rubli (jeśli pierwsze i jedyne dziecko, wszystkie kolejne dzieci, kwota ta wzrasta), a maksymalna wysokość dotacji nie może przekroczyć 13834 rubli.

Wielu rodziców są zaniepokojeni, czy dodatek jest opodatkowany w opiece nad dziećmi. Od tej kwoty nie zostanie obciążony podatków lub innych opłat (np składek związkowych).

Jeśli nagle dodatek w wysokości do 3 lat opieki nad dzieckiem jest wypłacane, ale kobieta jest znowu w ciąży, będzie miał prawo do wyboru w przyszłości, jaki rodzaj płatności do uzyskania, utrzymania tego czy wziąć nowy, macierzyństwa, w zależności od tego, co jest bardziej korzystne dla niego , Warto zauważyć, wychowawczego zasiłek w wysokości do 3 lat i nadal wypłacane w przypadku, gdy kobieta przyszła do pracy, ale ważne jest, aby pamiętać, że trzeba pracować w niepełnym wymiarze godzin, w przeciwnym razie dodatek nie jest wypłacane.

Ponieważ wszystkie płatności są indeksowane każdego roku o wskaźnik inflacji, co przyczynia się do stopniowego zwiększenia korzyści. Że powód lub drugiej, ale stopniowo wskaźnik urodzeń zaczyna rosnąć. Ponadto władze myśleć o sposób, w jaki jeszcze może pomóc rodzicom i zwiększenia różnych płatności.