751 Shares 2517 views

Tatamia ( "Tats") – krzesełko z Peg Perego. Opis, zdjęcia, opinie

Nowoczesne krzesełka są to urządzenia uniwersalne, które mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. Jeden z najlepszych w tej grupie produktów dla dzieci jest uważany za nowy rozwój „Peg Perego” – „tatuaże”. Krzesło posiada oryginalny design i wyrafinowane mechanizmy transformacji i regulacji.

o marce

Włoska firma Peg Perego od ponad 50 lat dostarcza dzieciom z wysokiej jakości produktów do ich szczęśliwego rozwoju. Marka natychmiast zyskał popularność ze względu na jego wagonów.

Nawet w początkowych etapach firm firma założyciel Giuseppe Perego produkować małych partiach spacerowiczów. Zebrał ich własny projekt, a jego żona wymyślił okładkę tkaniny. Inni rodzice natychmiast zauważyli unikalną konstrukcję wagonów i wyraził pragnienie, aby kupić taki sam. W wyniku zwiększonego zapotrzebowania i zainteresowania ich produktami, Giuseppe postanowił poważnie zaangażować się w produkcji wózków dziecięcych.

Podczas swojego istnienia firma znacznie rozbudowany i zróżnicowany asortyment produkowanych wyrobów. Do tej pory produkty zawierają Peg Perego wózek, wózek dziecięcy, foteliki samochodowe, zabawki, zestawy akcesoriów do snu. Grupa towarów „Peg Perego” stworzony z życzeniem matki w ścisłej zgodności z najnowszymi standardami jakości. Piękne wykonanie i wykorzystanie zaawansowanych technologii sprawia, że najlepsze produkty włoskiej.

Deweloperzy wyroby włożył wiele wysiłku i wiedzy, by stworzyć niepowtarzalny produkt, który jeszcze nie istniał. Taka jest krzesło "Peg Perego" "Tats". Ten innowacyjny rozwój szczególną uwagę zasługuje.

„Tats” – nowa generacja wysokim krześle

Studiując fizjologiczne cechy dzieci i zasad opieki nad nimi, pracownicy „Peg Perego” postanowił stworzyć najbardziej praktyczne i wygodne urządzenie do karmienia. Krzesełko „Tats” spełnia wszystkie życzenia młodych rodziców i nowoczesnych trendów.

Stolec jest silna stabilna konstrukcja z wygodnym miękkim siedzeniu. Jest on wyposażony w najnowsze systemy zarządzania. Koła zabudowy ułatwiają przemieszczanie fotela z jednego miejsca do drugiego. Układ hamulcowy umożliwia natychmiastowe zablokowanie lub odblokowanie kół.

Jest możliwość regulacji wysokości i pochylenia pleców, wybrać najbardziej dogodne możliwości karmienia dziecka. Dzięki pięciu-punktowym pasem bezpieczeństwa można wiarygodnie ustalić aktywnego malucha.

Szczególną cechą jest to seria krzeseł Tatamia ich wsparcie. Siedzisko jest utrzymywana na stałym szerszym nodze, która zapewnia strukturę oporu. Ten wyjątkowy model nogi nie pozwala dziecku na spadek silnym nachyleniu.

Cechy konstrukcyjne sprawiają, że krzesło „Perego Tatham” wśród najlepszych produktów o podobnym przeznaczeniu.

charakterystyka krzesełku

Rozważmy główne cechy Tatamia stolca:

 1. Regulowana wysokość siedziska – system regulacji umożliwia zablokowanie wysokość fotela w 7 pozycjach.
 2. Istnieje możliwość ustawienia pochylenia oparcia w pozycji 4.
 3. Porusza wsparcia przez 6 kół.
 4. Koło ryglowanie Stop & Go.
 5. Regulowane pasy.
 6. Zdejmowany podwójny stół.
 7. Zdejmowane nogi dzielnik.
 8. Regulowany podnóżek.
 9. Zdejmowana pokrywa z eko-skóry.
 10. Feature bujane fotele i leżaki.

Całkowity ciężar kału 14 kg.

Cechy konstrukcyjne

Modelowanie krzesełko „Peg Perego Tatham”, projektanci preferują subtelne kolory. Podnóżek, zawieszenie blatu i innych części z tworzywa sztucznego są przedstawione w białych i szarości. Siedzibą wszystkich modeli są wykonane z tkaniny monochromatyczne delikatnym odcieniu. Ta kolorystyka daje wszechstronność projektanta produktu. Krzesła „Tats” dopasować się do każdego wnętrza. Wyglądają dokładnie i nie podrażnia oczu jasnych elementów.

Krzesła Tatamia są dostępne w kolorze niebieskim, różowym, beżowym, żółtym, białym i brązowym.

Świadczenia „modele Tatham”

Stolec jest znacznie różni się od produktów innych marek. krzesła Tatamia są nietypowe i oryginalne. projekt i niestandardowy układ natychmiast angażują uwagę rodziców, którzy chcą być różne od innych.

Konstrukcja krzeseł wykonanych z wysokiej jakości materiałów nietoksycznych. Wszystkie elementy są dokładnie testowane i są zgodne z normami jakości i bezpieczeństwa.

siedzisko krzesła szerokie i wygodne. W nim dziecko może nie tylko jeść, ale również na relaks, grać. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika fotel zamienia się w szezlongu lub bujanym fotelu.

Siedzenie osłona z materiału, który jest hipoalergiczny praktyczne w użyciu. Do czyszczenia, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Ważną zaletą „krzesła Tatham” jest duży zdejmowany stolik. Jest łatwy do usunięcia i myć. Jeśli usuniesz krzesło stojak może przenieść się do wspólnego stołu, aby dziecko uczestniczyło w posiłku z innymi członkami rodziny.

Pomimo krześle projektu „Peg Perego” „Tats” kompaktowo składana i zajmuje w takiej małej przestrzeni. Dlatego może on być stosowany w mieszkaniach o różnej wielkości.

Producent wytwarza oddzielny opcjonalny dodatek do fotela, który można nabyć rodziców w razie potrzeby:

 • wymienny łuk zabawki – jest przyłączony zamiast blatu;
 • Demiseason wkładka na siedzisku – strony zimowe futra, a latem – lekki materiał bawełniany.

wady modelu

„Tats” – krzesło, które łączy w sobie najlepsze materiały i technologie. Znaleźć wady w tym modelu nie może być praktyczne. Każdy element jest określone szczegółowo. Są jednak momenty, że nie są zadowoleni z wszystkich rodziców:

 1. Napisy na części z tworzyw sztucznych pokryte farbą, która szybko usunięte. Jeśli krzesło jest często czyszczone w krótkim czasie od napisów nie ma śladu pozostaje.
 2. Blaty System blokowania zabrudzi się podczas karmienia. Deweloperzy nie biorą pod uwagę, że dzieci kręcić podczas jedzenia i plami wszystko wokół niego. W rezultacie, mamusie muszą stale czyścić marginalia żywności.
 3. Materiał, z którego wykonany jest pokrowiec na siedzenie, niepraktyczne do użytku w lecie. Dziecko nie jest zepsuty, należy użyć pieluch bawełnianych.
 4. Po złożeniu krzesło kosztuje tylko podczas blokowania kół.
 5. Brak kosz na zabawki.
 6. Regulacja wysokości siedziska jest możliwe tylko bez dziecka.
 7. Wysoki koszt. Krzesła „Tats” odnoszą się do kategorii premium towary.

krzesła Cost "Tats"

Produkty Tatamia różnią wszechstronność i praktyczność. Producent zastosował wybrane materiały i technologie, które stanowiły podstawę cenę. Krzesła „Tats” koszt od 17,5 do 25 tys. Rubli. Bardziej znany sklep, który oferuje produkty Peg Perego, tym wyższa cena.

Na kilka razy tańsze niż można kupić z drugiej ręki krzesła z serii „Tats”. W Internecie można znaleźć propozycje na 8-10 tys. Rubli.

Ostatnio nastąpił wzrost cen na produkty marki Peg Perego. Wynika to głównie ze względu na wahania kursów walut.

opinie

Młodzi rodzice z entuzjazmem opisał krzesła „tatuaże”. Opinie przeważnie pozytywne. Według matki, jest niezawodnym i wszechstronnym narzędziem znacznie pomaga w codziennej pielęgnacji dziecka. Wygodne krzesło do karmienia dziecka. Duża podstawka pozwala dziecku bawić się w swoim wolnym czasie jedzenia, tak, że rodzice mogą robić ważne rzeczy.

Szczególnie rodzice lubił możliwość korzystania z fotelem bujanym fotelu. To sprawia, że łatwo się kołysać dziecko bez konieczności przeniesienia go do łóżeczka.

Niektórzy rodzice skrytykowali produktem „tatuaże”. Krzesełko do karmienia, opinii , których dotyczyły jego wady, zawierają negatywne komentarze o masywności krzesła oraz braku pełnej zdejmowaną pokrywą. Dziecko nie było gorąco, mamusie trzeba kupić osobny okładkę z Peg Perego pieluchy lub położyć.