573 Shares 7301 views

Kolan powyżej kolana, na wysokości mody

Od kilku lat, skarpety powyżej kolana – jest to jeden z najważniejszych trendów. Odzież uczennice, one zostały przeniesione długo w kategorii niewiarygodnie modny dodatek dla bardzo młodych dziewcząt i kobiet stylowych luksusowych. Wiele dziewcząt nie odważy się je nosić lub z powodu nieznajomości co umieścić na nich, albo dlatego, że uważają, że są zbyt prowokacyjny lub szkoły, dzieci.


Zobacz kostium takie golfs na ludzi wokół nich często powoduje opinię, że w tej sukience ona nie ma smaku, wulgarnych wygląda. Jako charakteryzuje kolan powyżej ludzkiego kolana je nosić – jako wulgarne smaku?

W rzeczywistości jest to bardzo modny dodatek, którego obecność w ogólnej zespół pokazuje, że jego właściciel – prawdziwa kobieta z mody, który ma swój własny gust i styl. Jedynym problemem jest to, że nie każdy wie, jak nosić odpowiednie skarpety powyżej kolana. Zobacz nasze zalecenia podane w tym artykule, a staniesz się najbardziej modne wśród dziewczyn.

Kolan powyżej kolana: jak nosić?

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, trzeba zacząć oglądać te ubrania takich kursów. Prawidłowy wniosek można zrobić samemu. A jeśli nagle robisz to będzie trudne, nie martw się. W tym przypadku, możesz być trendy.

Można również zwrócić uwagę na celebrytów, którzy nie są przeciwni użyciu skarpetki powyżej kolana. Zdjęcia gwiazd można zobaczyć na okładkach magazynów mody.

Wybór codzienny strój, można uzupełnić go o golfie, który sprawi, że Twój wygląd sportowy, seksowna i wyrafinowana. Nie jest konieczne, aby stać się pośmiewiskiem, gonić modę.

Kolan powyżej kolana: w co się ubrać?

1. Spodenki. Bardzo ładne te skarpetki świetnie wyglądają z szortami, ten strój jest w pełni zgodny ze stylem na co dzień, szczególnie modne będą wyglądać do modeli tkaniny khaki lub shabby tkaniny denim.

2. przepony. Kolan powyżej kolana można kupić mini-spódniczkę. Jeśli chcesz osiągnąć efekt licealistek można je nosić z plisowanej niebieskiej spódnicy. Mogą też być noszone ze spódnicą do kolan lub nieco dłuższy niż model oczywiście. Jednak nie dali objętość bioder, a raczej wręcz przeciwnie, będzie ono o wiele bardziej skuteczne. Ponadto, nie dają możliwości dla wszystkich, aby rozważyć swoje bose stopy, jeśli stosowne, aby usiąść nagle.

3. sukienki. Takie pończochy z krótkim lub długim koszuli wyglądają bardzo korzystna. W tym przypadku, najbardziej spektakularny jest model z amerykańskiego armhole, choć wybór ten powinien zwrócić uwagę na pogodę.

Z tych golfa będzie można stworzyć bardzo różny sposób, a beztroskie dziecko i bardzo modne i stylowe dziewczyny.

Ponadto, nie zapomnij nosić takie pończochy, najpierw trzeba dostać prosto smukłe nogi. A podkolanówki, z kolei, bardziej niż jakiekolwiek inne akcesoria, które podkreślają sylwetkę, ale może być łatwo widoczne wady, jeśli w ogóle, oczywiście, jest dostępna. Nadążać za modą, ale nie zapominaj o swoim własnym wyczuciem stylu!