370 Shares 9786 views

Formularz do ścieżek ogrodowych: tworząc swój własny, niepowtarzalny element architektoniczny

Estetyczny i atrakcyjny krajobraz składa się nie tylko z dużą ilością kolorowych klombów, rzeźby ogrodowe i zadbanych trawników. Równie ważny element w bramkowe są dobrze utrzymywane ścieżek, które mogą tworzyć każdego ze specjalnych kształtów. Te oryginalne ścieżka dekoracji patio, idealnie dopasowane do każdej decyzji stylistycznej.

Formularz dla ścieżek ogrodowych z rękami pozwala na wykonywanie kręcone lub proste, gładkie lub kolorowe szlaki. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj elementu, który chcesz mieć na swojej stronie. Te unikalne szlak projekt podkreślają styl i estetykę ogrodu.

Uniwersalny Formularz ścieżkach ogrodowych z rękami pozwala radykalnie przekształcić nudny i mały obszar wielkości daczy, dekorowanie go z niezwykłymi drogami. Korzystając z tych form, można zrobić oryginalne miejsce na grill lub miejsce tak blisko domu szalunku. Biorąc różne formy ścieżek ogrodowych, własnymi rękami, można nawet zbudować wielki park dla samochodu lub ozdobić teren wokół zbiornika. Różnorodność modeli pozwala zrealizować każdy, nawet najbardziej śmiałych decyzje projektowe do ogrodu.

Ogólnie rzecz biorąc, kształt ścieżek ogrodowych, własnymi rękami wykonany, jest odpowiedni dla każdego stylu architektonicznego. Ponadto, korzystanie z takich produktów jest niezwykle opłacalna. Po tym wszystkim, konwencjonalne ścieżki brukowe nie są tanie, a szary asfaltowy chodnik ledwie upiększyć swój krajobraz i może odkształcać się w czasie.

Formularz do ścieżek ogrodowych z własnymi rękami pozwoli produkować wymaganej liczby bloków drogowych, który będzie zorientowali profil.

Tworzenie ścieżek ogrodowych używając formy: Kamienie milowe

Po pierwsze, trzeba usunąć wybraną część wierzchniej warstwy gleby i czyszczenia powierzchni korzeni roślin i dużych kamieni. A następnie wypełnić cały obszar przyszłej ścieżki piaskiem lub drobnym żwirem.

Następnie, w celu przygotowania zaprawy betonowej. Jest ona wykonana z piasku i cementu w proporcji 1: 3. Jeśli dodać różne składniki kolorów, można uzyskać oryginalną kolorową drogę. Po roztwór dokładnie wymieszać, można rozpocząć torując swoje ręce za pomocą formularzy. W tym celu, przygotowane podłoże powinno określać wybrane z dobrą dociskając je do podłoża i wypełnić uzyskany beton. Pełną twardnienia zaprawy będzie potrzebował co najmniej trzy dni. Gdy forma jest usunięta, szczeliny pomiędzy płytami należy wypełnić ziemią, która jest przeznaczona do trawników.

Widać, że aby stworzyć takie oryginalne utwory, które nie muszą wywierać wiele wysiłku i pieniędzy. I stosowanie specjalnych form pozwalają udekorować swój indywidualny działkę i żywe utwory, które spowodują Ci tylko pozytywne emocje przez długi czas.