608 Shares 6184 views

Tatuaże Gufan – położenie i wartość

Jak wszyscy już od dawna znane raperzy często dostać tatuaże. Guf – nie jest wyjątkiem. Dużo ciekawych obrazów stłoczonych w różnych częściach ciała artystki. Wszystkie tatuaże Gufan różnią się znaczeniem i tematu. Niektóre dowody jego walce z różnymi uzależnieniami. Niektóre tatuaż mówić o swoich uczuciach do bliskich. Więc więcej.


Tatuaże Gufan – pasja do swojego rodzinnego miasta

Rama od czasu do czasu, wypełnia nowy obraz, a każdy z nich ma pewną symbolikę. Na przykład, niektóre tatuaże Gufan mówić o swojej miłości do stolicy. Na szyi wykonawczy zdobi napis Moskwie. Temat zrazy Hometown i inne tatuaże. Z tyłu Gufa zapchane siedem Moskwa wieżowców i obwód Zamoskvorech'e (bliżej prawej strony). Początkowo chmur zostały przedstawione schematycznie. Ale z czasem, Gough malowane je i dodaje zwiększoną chmurę.

Nawiasem mówiąc, wykonawca ma ogromną liczbę fanów, którzy odważą się powtórzyć takie rysunki artysty. Aktor twierdzi, że takie „fanatyzm” nie jest obsługiwana. Guf wymaga, aby każdy człowiek był osobą fizyczną, osobą.

Ci, którzy wiedzą o życiu ramie trochę i często zastanawiam się, dlaczego artystka wybrała tatuaż Zamoskvorechye? I wszystko jest bardzo proste. To miejsce – ulubiony obszar Alekseya Dolmatova. Tutaj spędził większość swojej młodości i dlatego czuje ciepłe uczucia do niego.

Co oznacza słowo „N.E.T.”?

Oczywiście, nie wszystkie tatuaże Gufan związane z jego rodzinnego miasta. Na samym początku swojej kariery (gdy był znany pod pseudonimem Rolexx) na jego prawym łokciu, był napis „N.E.T.”. Z biegiem czasu, Gough przerwał jej, co rejestrator obrazu. Sam artysta nie przyznać, że stał za tym tatuaż. Chociaż wielu jego fanów twierdzą, że etykieta jest skrótem od „Drugs Eat You”. Niektórzy fani uważają, że te litery są inicjały artysty byłą dziewczyną. Jakiś czas po pojawieniu się ramki taśmy malowane na jego przedramieniu i więcej przycisków sterujących.

Na klatce piersiowej, brzuchu, ramionach

Tatuaż Gufan jako nazw etykiet ZM pakowanych po lewej stronie klatki piersiowej. Znajduje się nieco poniżej rodzicielskiej Advisory Explicit Lyrics migowych. Jest to – znak oznakowania na dyski z nagraniami z obecności w nich od przekleństw. Prawo na jego klatce piersiowej zdobi napis ACAB Ona wyraża pogardę dla policjantów. Po prawej stronie gwiazdy clave wykonawcy. Gough na brzuchu w dużym drukiem przyniósł słowo Addicted (w tłumaczeniu „zależny”). Na prawym ramieniu pokazuje bohaterów ulubionych filmów ramie – „Wściekłe psy”, „Człowiek z blizną” i „Ojciec chrzestny”. Położony na lewym barku studyjny mikrofon wśród chmur i innych szczegółów.

Tatuaże poświęcony matka

I wreszcie. Biorąc pod uwagę specyficzne tatuaże Gufan i ich znaczenie, to warto zauważyć, że o swoich bliskich wykonawca też nie zapomina. Po lewej stronie znajduje się artysta portret byłej żony Isa. Pod nim pyszni tajemniczy napis.

Prawe ramię tatuaż ozdabia VVX (5 maja 2010). Ta data jest urodziny Sami – syn aktora. Jednak tutaj jest napis w języku arabskim, co przełożyło oznacza „haszysz”. Lewym przedramieniu również wydzielają pewne zwroty arabskie, których znaczenie Gough cichego.

Po bliskim kontakcie z grupą „Basta” rama ozdobić swoje ręce od łokcia do nadgarstka w różnych skomplikowanych obrazów. Na lewej nodze posiekaną wykonawca portret groźny Indian. Mówi się, że zrobił ten tatuaż na cześć jednej z jego ulubionych piosenek zwanych „Chief”. Cóż, u podnóża umieszczone Gufan Miłujcie VAGAPOVA napis. Coś podobnego jest skierowana do Alexey Dolmatov, nadziewany w swoim czasie na plecach, i jego żony.