225 Shares 2119 views

Jak bezboleśnie tracą dziewictwo i nie pożałujesz

16. Ty lub trochę więcej … Najważniejsze jest to, że rozumiesz – czas X powinna przyjść bardzo szybko. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przed oderwać hymen – chodzi o zdrowie. Główną wadą – staje się kobieta, to budeschee podatny na całą masę różnych bakterii i wirusów. Proste hipotermia stóp może okazać zapalenie jajników. To dlatego, że zniszczone naturalne naturalna bariera chroniąca przed urodzeniem. Dlatego nie należy się dziwić, że z początkiem życia seksualnego można oczekiwać cały zestaw „przyjemne” efektów.

Drugi punkt, który warto zwrócić uwagę – od strony moralnej. Wiem, że wyrzuty sumienia – nie to, co chcesz dostać po pierwszym seksie. Musisz zrobić to celowo. A w każdym razie nie postępować w ten dość pijany. Uwierz mi, alkohol tylko zepsuć już nie bardzo przyjemną procedurę.

Pamiętaj, że Fun raz pierwszy nie dostać. będzie bolało. Ale poszedł do dentysty przynajmniej raz? Wtedy będzie w stanie znieść.

Po pierwszy stosunek seksualny powstrzymać się od seksu przez co najmniej tydzień. Mimo to, ty będziesz się krzywda. A rana powinno być opóźnione. W przeciwnym razie, w późniejszych czasach zaprezentuje krew. Niektóre dziewczyny uważają, że w czasie miesiączki, procedura ta jest mniej bolesne. To wszystko spekulacje. Z cyklu miesiączkowego procedura ta wiąże to nie ma sensu.

A jednak .. nawet po raz pierwszy muszą być chronione. Sperma jest absolutnie wszystko jedno, gdy osiągnie jajo. Nie chcesz zajść w ciążę od razu, bez konieczności doświadczonych wszystkie uroki życia seksualnego. I tak będzie. Warto cierpliwość podnabratsya. A po miesiącu lub dwóch zaczniesz czuć przyjemny ospałość … Przede wszystkim upewnij się, że twój partner – to człowiek, któremu powierzamy oddzielić cię od dzieciństwa. Nie martw się, dostaniesz przed seks, seks, seks