745 Shares 4363 views

Centrum Rekreacji, klub jachtowy „Rubin”. Brzeg jeziora Andrzejki, sport, komfort i wygodę

W każdym obszarze, obszar ma swoje dobrze znane miejsca, gdzie mieszkańcy lubią się zrelaksować. Z reguły jest to malownicze miasteczko położone w pobliżu rzek i jezior. Że miasto jest dumna ze swojego jezior Tiumeń Andrzejki, gdzie jadą odpocząć, pójść na ryby, przejechać na jachtów, katamarany, powiew świeżego powietrza setki mieszkańców tajgi. Są gotowi zaakceptować Tiumeń rekreacyjnych. Jacht Klub „Rubin” – jeden z nich.


Wybierz „Rubin”

Dla miłośników obcowania z naturą, oddychać czystym powietrzem, bogate zapachy lecznicze sosen, zioła, świeżość i chłód jednego z najpiękniejszych jezior w systemie, który nosi nazwę jezior Andrzejki, centrum rekreacji, klub jachtowy „Rubin” oferuje swoje usługi. Znajduje się w pobliżu brzegu pięknego jeziora St. Andrew (duże), w sosnowym lesie.

Oferuje on swoim Gościom bogate zaplecze rekreacyjne zarówno dla letnich i zimowych wakacji. Duża liczba statków, łodzi i jachtów, gdzie można jeździć, łowić ryby i zastrzeżone miejsc położonych wokół jeziora. Odpocząć i cieszyć się amatorów polowań. W lesie dużo grzybów i jagód. Można bawić grając w badmintona, jazda na katamaranie i akvaskipere. Kocham sport i chcą kontynuować naukę na wakacje? Mamy obiektów sportowych oraz w pełni wyposażoną siłownię.

Wakacje z całą rodziną

Czy chcesz opalać się, odpocząć nad wodą? Oferuje on dobrze wyposażone dla nadmorskich terenów rekreacyjnych, gdzie znajduje się altanka, ławki ze stołami, grillem. Ponadto, na podstawie spoczynkowej „Yacht Club” Ruby „” kawiarni na świeżym powietrzu, gdzie można w zaciszu przekąskę, zjeść lody i napoje orzeźwiające. Na świeżym powietrzu można gotować pyszne grilla, istnieją specjalne miejsca i grille. Pyszny obiad będzie oferowana w kawiarni „Ruby”, która serwuje dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Nie chcesz spędzić czas gotowania – kompleks zamówić trzy posiłki dziennie.

Nie pozostanie bez uwagi i małych wczasowiczów, którzy przyjeżdżają tu z rodzicami. Centrum Rekreacji, klub jachtowy „Rubin” – najbardziej wspaniałe miejsce do prowadzenia niezapomniane wakacje z dziećmi. Jest nadmuchiwany basen, trampolina, huśtawka, gdzie dzieci mogą igraszki z innymi dziećmi i przy użyciu zerwanie z rodzicami.

spoczywała wygodnie

Northern lata są krótkie i nie zawsze w niedzielę letni dzień szczęśliwy słoneczne i ciepłe dni. Nie martw się! Ośrodek rekreacyjny „Yacht Club” Ruby „” oferują komfortowe pokoje – domy i pensjonaty. Właściwe jest również w tym czasie być ciepłe wnęk, w których można pomieścić rodzinę lub przyjazny i wesoły firmę.

Po jedzie na jacht na jeziorze, wędkowanie, trening w siłowni, która jest również udostępniony dla turystów, warto odpocząć i ogrzać się w saunie. Camping ze wszystkimi warunkami i komfort przyniesie zwiedzającym wiele pozytywnych wrażeń.

ferie zimowe

natura północna jest wspaniały w zimie – jeziora, pokryte grubą warstwą lodu, sosna, zakopane w śniegu. Spacery po okolicy na skuterze przyniesie niezapomniane chwile i cieszyć się piękne zdjęcia zimowym lesie. A dla miłośników wypraw narciarskich zawsze jest właściwy sprzęt sportowy. Co może być lepszego niż spacer przez las sosnowy na nartach, oddychać świeżym powietrzem, aby zyskać zdrowie, siłę, a co najważniejsze, zrobić to w towarzystwie przyjaciół lub rodziny. Dla miłośników wędrówek zimowych i wypoczynku rekreacji „” Ruby «Yacht Club» zapewni łyżwy, sanki, narty, rury, skuterach śnieżnych.

Zawody w windsurfingu i kaytselingu

Niespodzianka dzisiaj ludzie komfortowe warunki życia trudne. Ale w zimie klub jachtowy „Rubin” razem z OAO „monobuilders Tiumeń” trzymaj ekscytujące zawody sportowe w windsurfingu i kaytselingu. Przyciąga wiele osób spojrzeć na konkurencji i konkurentów, którzy przybyli z Moskwy, Samara, Sankt Petersburg, Uljanowsk i innych miastach.

Aby wziąć udział w konkursie i dopingować uczestników zachęca się do wszystkich miłośników tych sportów. Dla tych, którzy lubią sporty ekstremalne, nie będzie ciekawy. Świeże powietrze i ekscytujące widowisko sportowe przyniesie wiele radości i dobra.

Jakie działania mogą być prowadzone w klubie jachtowym

Wspaniałe środowisko naturalne i komfortowe baza będzie dobrym dodatkiem do organizowania i prowadzenia różnych działań. Długo pamiętał wyjazdy firmowe organizowane tutaj. Klub jachtowy stworzyło warunki do trzymania w rodzaju seminariów, prezentacji i slotov. на фоне прекрасного озера, придадут пребыванию на природе незабываемости и оригинальности. rodzinne uroczystości, rocznice i wesela organizowanena podstawie reszty „Yacht Club” Ruby „” zdjęcie na tle pięknego jeziora, da niezapomniany pobyt w naturze i oryginalności.

Yacht Club – to przede wszystkim centrum rekreacji sport i różne konkursy i zawody sportowe przeprowadzone w najpiękniejszym miejscu w Tiumeń, odbędzie się z korzyścią dla sportowców i ich fanów. W „Ruby” ma pewne doświadczenie w prowadzeniu takich imprez, mówienie o tym zawodów sportowych w windsurfingu i kaytselingu, które odbywają się w klubie jachtowym i jak wielu fanów zimowego skrajności.

Jeśli zdecydujesz się przyjść tutaj, upewnij się, że zastanawiasz się, jak dostać się do centrum rekreacji „” Ruby „Yacht Club”? Znajduje się w pobliżu miasta. Pójdą w górę do 16 kilometrów Yalutorovsky oddechowych (Jezioro Andreevskoye).

Celowniki

Na południowym brzegu jeziora brzegu Andrzejki (mały), część jezior Andrzejki, stworzyliśmy strefę bezpieczeństwa, gdzie prace budowlane jest zabronione. Tutaj znajduje się Muzeum Archeologiczne rezerwatu. Jest to jedyne w swoim rodzaju skansenu. Obejmuje on pokoje z eksponatów ekspozycji na świeżym powietrzu, miejsce samych archeologicznych.

Na południowym brzegu jeziora świętego Andrzeja (duża), kolejowym dziecięcego, długości około 4 km. On idzie lokomotywa z czterema samochodami.