340 Shares 9504 views

Rosyjscy turyści wybierają apartamenty

Dlaczego pobyt w apartamencie przyciąga rosyjskich turystów? Przedstawiciele biur podróży twierdzą, że takie rozwiązanie często wybierają kochanków zaciszne rodzinne wakacje i nowożeńców. Kolejna duża grupa turystów, którzy są przyzwyczajeni do zaplanować swoje wakacje i łatwo dostosować do innego miasta lub państwa.


Co więcej, tendencja ta jest typowa dla wszystkich ośrodkach turystycznych. W ostatnich latach popyt na mieszkania w Niżnym Nowogrodzie, Petersburg, Moskwa pozostaje na wysokim poziomie.

W mieszkaniu nie ma wiele zalet. Z reguły nieruchomość Ośrodek położony jest w malowniczych miejscach, często – na wybrzeżu. Wspaniałe panoramiczne widoki, świeże wszystkim niezbędna infrastruktura do komfortowego pobytu powietrza i zwiększa jej atrakcyjność.

Wysoka jakość usług nie jest gorsza komfortu hoteli premium. Chociaż ośrodek na rynku nieruchomości oferuje na tyle klasy ekonomicznej. apartamenty typu studio w budynkach wysokościowych, klimatyzację, telewizję satelitarną, niezbędne meble i sprzęt gospodarstwa domowego. Ale koszt życia jest znacznie niższy niż w hotelach o podobnej klasie. Cena usługi zależy od poziomu komfortu i lokalizacji nieruchomości dzielnica. W Europie, apartamenty są klasyfikowane w zależności od liczby pokoi – jedno, dwa lub trzy. Ale nawet w strefie ekonomicznej „Studio” jest większy niż standardowe pokoje typu superior większości hoteli.

Istotną zaletą jest pełna swoboda działania. Turyści, którzy planują wakacje można zarezerwować z wyprzedzeniem londyńskich mieszkań i poczuć się jak w swoim własnym mieszkaniu. Taka atmosfera jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje.

Jednakże, mieszkających w oddzielnych apartamentów obejmuje gotowanie. Ma to swoje zalety, ponieważ goście mogą zjeść przekąskę w dowolnym momencie, bez konieczności podłączania do codziennej rutyny w hotelowej restauracji. Koszt wycieczki bez jedzenia poniżej – znowu, oszczędności finansowe. Poza tym, zawsze można zjeść w najbliższej kawiarni lub restauracji. Takie zakłady brakuje w każdym mieście.

Oczywiście, że „bezpłatne wycieczki” i mieszka w mieszkaniu popyt będzie nadal rosnąć. I pod wieloma względami jest to spowodowane cech psychologicznych. Wszakże w umysłach wielu kolegów mieszkania na malowniczym wybrzeżu są związane z luksusu, poważanie, wysokim statusie. I wszystkie te przysmaki są dostępne.