344 Shares 1432 views

Co pić kochał Hemingway? Koktajl z wielkiego pisarza

Hemingway w swoim życiu wyjechał na świecie. Rezultatem tych wyjazdów stał nowe opowiadania i powieści. Ale wizyta w różnych krajach dał mu nie tylko wiele ciekawych historii. Podczas takich wizyt jednostka pisarz zebrał imponującą kolekcję receptur mieszanych napojów alkoholowych. wszyscy noszą jego imię, ale różnią się w składzie jednostki. Weźmy, na przykład, "Hemingway". Koktajl o tej samej nazwie jest zaznajomiony barmani różnych krajach.


Pamięć o Kubie

Będąc na wyspie Liberty prowadził pisarz stworzyć nową historię. Okazało się tak skuteczne, że w rok po jego utworzeniu przyznano mu Nagrodę Pulitzera. Tak wysoka ocena jego pracy nie był jedynym nabycie. Hemingway w ciągu lat życia na Kubie opanował przygotowanie szerokiej gamy napojów alkoholowych. Jednym z nich był mieszankę „Hemingway” Koktajl z tą nazwą bardzo dużo gości z Ameryki. Czasem nawet sam przygotował go, dokonanie niezbędnych korekt. Napój jest bardzo interesująca, ale nie skomplikowane.

Dla będzie musiał dysponować 45 ml Roma biały, 25 ml soku grejpfrutowego, 20 g pokruszonego lodu, 10 ml likieru wiśniowego i para płatów wapna.

„Hemingway” (koktajl) jest konieczne, aby przygotować w następujący sposób:

 1. Jeden plasterek wapna najpierw trzeba wycisnąć sok.
 2. Wlać wszystkie produkty przygotowane w shakerze i pokonać dobrze.
 3. Produkt jest gotowy. Teraz może być wylana do szkła i napoju, wstępnie ozdobione pozostałej plasterka wapna.

Przypomina to słynny kubański koktajl „Daiquiri”. W rzeczywistości jest on w interpretacji Hemingwaya.

Podobna wersja

Zmiana pewnych składników i ich proporcji czasami prowadzi do nieoczekiwanych skutków. Tak, jeden z przyjaciół pisarza, zgodnie z ich preferencje smakowe, wynalazł nowy koktajl. Jest on w zasadzie przypomina opcję główne. Jednak skład był tak dobry, że docenia samego Hemingwaya. Koktajl przygotowanie zwykły sposób z następujących produktów:

100 mililitrów Bacardi Superior soku z jednego wapna i dwie łyżeczki soku grejpfrutowego i likieru Maraschino.

W procesie sporządzania wszystko jedno istnieją pewne niuanse:

 1. Wszystkie składniki wraz z lodem (5-6 sztuk), zebrane w mieszalniku.
 2. Powstrzymywanie produkt powinien składać się z dwóch etapów. Najpierw trzeba dwadzieścia sekund przekręcić produkty na małym ogniu.
 3. Po tych urządzeń powinny obejmować na pełnych obrotach i kontynuować mieszanie przez kolejne trzydzieści sekund.

Użyj go jako napój podjętych w szklance martini. Jest on najlepiej nadaje się do tego.

Lot wyobraźni

Biorąc pod uwagę szerokie interesy znanego dziennikarza, może przyjąć dowolną z metod przygotowania słynnego napoju. Ernest był człowiekiem twórczym, wizjonera i wspaniałe doświadczenie. Zawsze starał się nauczyć czegoś nowego.

Dlatego łatwo założyć, że może on się podoba i nie całkiem wersji standardowej. Na to muszą być dodatkowo rum, syrop cukrowy, soku grejpfrutowego, wiśniowego i nalewki w stosunku 4: 1: 2: 1. Dokonując tej cocktail „Hemingway” jest konieczne tak:

 1. Grejpfrut przeciąć na pół i wyjąć nóż z jednej części ciała.
 2. Umieścić go w blenderze.
 3. Istnieje również umieścić resztę składników. Dla smaku można dodać sok z limonki czwarte.
 4. Do mieszaniny dodać trochę lodu i ubij dokładnie wszystko.
 5. Otrzymaną masę wlewa się do skórki przy użyciu jako szkła.

Udekorować koktajlu „Hemingway” może być kawałek pomarańczy. Muszę powiedzieć, że jego stosowanie nie jest bardzo wygodne. Komórka skórka może w każdej chwili stracić kształt, więc dziennikarz trudno byłoby ją gotować. Wolałby wylałem zawartość do szklanki.

Oryginalny przepis

Czasem duże partie, gdzie znajduje się duży wybór napojów, uczynić niezwykłą koktajl „Hemingway”. Receptą na jego przygotowanie może wydawać się dość ciekawe.

Przy sprzęganiu wymagane do 50 ml z białego rum soku grejpfrutowego, 25 ml syropu cytrynowego i dwóch likierów: wiśni i „Triple sec”, 20 ml soku z limonki, 8 g cukru, 150 g pokruszonego lodu i wiśnie koktajl i plastry grejpfruta ,

Przygotowanie napoju jest w trzech etapach:

 1. Wszystkie składniki są wymienione w przepisie, z wyjątkiem owoców, zbierają się w blenderze.
 2. Pokonać aż gładkiej mieszaniny.
 3. Wlać uzyskany płyn przez szkło, a następnie dekoracji wiśni i grejpfrutowy (lub wapno). Można wybrać jedną rzecz.

Napój daje bardzo aromatyczny i bardzo smaczny. To nie jest całkiem zwykła opcja jest odpowiednia dla dużej firmy, to są ustawione na pozytywne i chcą się dobrze bawić. Jednak sam pisarz raczej nie pić. Cierpienie w ostatnich latach z powodu cukrzycy, unikał cukru w napojach.

Drink dla artystycznej

Absynt jest uważany za napój arystokratyczny. Uważa się, że jest to bardziej korzystne dla estetów i artystów. Być może opinia ta powstała ze względu na nietypowy zapach napoju. Ponieważ oprócz alkoholu i różnych olejów, w tym istnieje wiele pachnących i aromatycznych ziół. Wśród nich piołun, koper, rumianek, kolendra i anyż. Można sobie tylko wyobrazić, jak każdy z nich jest ujawniony w napoju.

Nie ma recepty na przygotowanie niezwykły koktajl „Hemingway” z absyntu. Jego wyjątkowość polega na tym, że za przygotowanie wymaga tylko dwóch głównych komponentów – 100 g szampana „Brut” i 30 gramów absyntu.

Przygotowanie koktajlu jest również bardzo szybko. Drink Wystarczy obrócić powoli wlać do szklanki wypełnionej lodem. należy zacząć od absyntu. A bąbelki szampana będzie następnie stopniowo ujawniają swój smak i aromat. Hemingway był pełen szacunku do absyntu. Ale zwyczaj ten napój nie był tak silny, jak Van Gogha.

jednostka napojów

Cierpi na cukrzycę, Hemingway nie mógł sobie pozwolić na wiele różnych rzeczy. Na przykład, słodkie napoje. Jest znany przez jego przyjaciół i towarzyszy. Dlatego też, gdy w jednym z pubów jego przyjaciel barman o imieniu Constantino Ribalaygua przygotowanej dla niego prywatnego napoju, który następnie został nazwany cocktail „Hemingway Speshl”.

Pierwotnie sformułowana zawarte cukru, ale został zastąpiony przez soku owocowego i alkoholu. Wynik był następujący skład: 50 ml Roma „Góra Guy srebra”, 40 ml soku grejpfrutowego, 25 ml alkoholu „Maraskino” ananasowy 20 ml i 15 ml soku z cytryny.

Przygotowanie napoju w znany sposób:

 1. Wszystkie elementy muszą być wypełnione w shakerze wypełnionym lodem. Lepiej, jeśli będzie to raczej posiekane kawałki niż kostki koktajlowych.
 2. Mieszać do momentu wytrząsarki jest dostatecznie zimna.
 3. Powoli spuścić mieszankę do kieliszka.

Napoje dekoracji można użyć cytryny spadek (jeśli chcesz).