86 Shares 6392 views

Skuteczne ćwiczenia na biceps w siłowni

Dziś modne jest uprawianie sportu, a nie jest to zaskakujące, ponieważ piękny dokręcone figura przyciąga nie tylko uwagę, ale również zwiększa samoocenę. Doskonały wybór do budowy ciała jest kulturystyka Sci. Siłownia – miejsce, gdzie praca i pot, a warto zauważyć, że dziewczyny też zaczął dawać pierwszeństwo treningu siłowego.


Biceps – wskaźnik męskiej władzy?

Co najbardziej kolorowy człowiek? Oczywiście, silne ręce. Dlatego ludzie koncentrują się na siłowni zapłacił biceps szkoleniowych. Wiele przypisać tę grupę mięśni jeden dzień, aby większość swojej pracy poprzez.

Ćwiczenia na biceps w siłowni są bardzo popularne wśród mężczyzn.

Co to jest biceps?

Dwugłowy – duża wrzecionowate dwugłowego, który znajduje się na górnej części ramieniowej, a składa się z krótkiej i długiej głowicy. Główne funkcje tego mięśnia są następujące:

 • biceps – ramię podbiciu będzie obracać się w górę dłoń;
 • zgina przedramię i ramię;
 • zakrzywia ramienia.

Na podstawie funkcji wszystkich ćwiczeń biceps są oparte na ramieniu gięcia.

Podstawy treningu biceps

W celu wzrostu mięśni, trzeba na każdej sesji treningowej to zranić. Powstające w trakcie pracy w mikrourazy hali podczas odzyskiwania porośnięte nowej tkanki, a tym samym zwiększa się mięśni wielkości.

Jednakże często uszkodzenie prowadzi się proces odwrotny, tak praktyce codziennie zmarnowany.

Podczas szkolenia optymalnie wykonać 3-4 ćwiczenia na biceps w siłowni. Reps należy zrobić około 8-12, a zbliża – 3-4.

Rodzaje ćwiczeń na biceps

Ćwiczenia na biceps w siłowni można podzielić na podstawowe i izolacji. Pierwszy przeprowadzono z użyciem sztangi i hantle, drugi – w siłowni. Doświadczeni sportowcy zauważyli, że podstawowe ćwiczenia promować wzrost i równolegle lepiej mięśni zaangażowanie w pracach innych włókien. Jednakże, jeśli chcesz trenować tylko jeden biceps, że tak powiem, żeby go odizolować, drugi rodzaj ćwiczeń będzie najbardziej mile widziane.

Najlepsze ćwiczenia na biceps w sytuacji siłowni

Podnoszenie brzana biceps. Aby wykonać ćwiczenie, trzeba postawić stopy szerokości barków, wziąć dolny chwyt brzana, lekko zginać w talii, ciało musi być trzymana prosto, opuść sztangę do bioder. Po głębokim oddechem, zginać ramiona, podnosi poprzeczkę do klatki piersiowej. Łokcie powinny być odłożony na boki, a nadgarstki są zablokowane. Na górze i zrobić pauzę wydechowy, a następnie upuścić sztangę do pozycji wyjściowej. Ważne jest, aby wyprostować rękę do końca, utrzymując napięcie w biceps.

Ciężarkach na biceps. Położenie ciała, podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu, ale wziąć hantle, tak aby wyglądały na siebie, prosty chwyt. Wdechu wyciąg hantle, obracając w kierunku na zewnątrz, w punkcie końcowym dłoni powinny być skierowane ramionami. Gdy hantle są blisko ramionach, konieczne jest, aby zatrzymać się i oddychać. Obniżamy hantle, nadgarstek odwrotu.

Podnoszenia pręta odwrotny chwyt. pozycję podobną począwszy, weź laskę tak, że dłonie skierowane w dół – do tyłu uchwyt na oddech podnieść poprzeczkę do klatki piersiowej, łokcie w czasie wykonywania powinna zostać przesunięta na boki i stałe. Na szczycie wydechu i pauzy, obniżyć poprzeczkę.

Hammer. Weź hantle konwencjonalnych chwyt obserwować wychylenie w tył, weź wdech, unieś lewą hantle na lewym ramieniu, pauza, wydech i sprowadzić ją. Robimy to samo na prawej strony wag.

Zablokować aparat treningowy. Weź uchwyt kabla na szyi od dołu, umieścić szerokość barków nogi, wyprostuj łokcie lekko ugięte. Na wdechu wyciągnij szyi do klatki piersiowej, łokcie naciśnięciu pauzy, wydech i obniżyć poprzeczkę.

Zwijają się między blokami. Weź uchwyt D-chwyt od dołu, stać się centrum symulatora. Na wydechu, pociągnąć za uchwyt na głowę, aż dłonie są umieszczone na ramionach, pauza i wydech pominięte.

Ćwiczenia na biceps siedzi

Skuteczne ćwiczenia na biceps w siłowni posiedzenia:

Ciężarkach na biceps. Usiedliśmy na ławce, prostuje się, obserwując ugięcie w plecy, wziąć hantle konwencjonalnych chwyt. Na wdechu podnieś hantle tuż nad biodrami i zacząć obracać pędzel w górę, gdy hantle będzie blisko ramiona, dłonie trzeba patrzeć w sufit, pauza i wydech, zaczynają obniżać hantle, odwracając dłonie.

Wzrost ławce EZ brzana Scott. Weź dolną poprzeczkę chwyt, usiąść na ławce naciska triceps muzyka stoją na pominięcie w słupek, ale łokcie podlega w lekko wygiętej pozycji i wydechu podnieść sztangę do pozycji pionowej przedramienia, zrobić wydechowy pauzę i pomijają niemal do końca.

Skoncentrowany wzrostu. Usiedliśmy na ławce, wziąć hantle uchwyt dolny, umieścić stopy szerzej niż barki, pochylić się do przodu tak, że dolna część mięśnia dwugłowego oparła prawe udo, jedną ręką przeciwko kolanie. Na wdechu podnieś hantle do klatki piersiowej, pauza, wydech i sprowadzić ją stopniowo. Robimy to samo z drugiej strony.

Na podstawie tych ćwiczeń, można stworzyć dowolny zestaw ćwiczeń biceps na siłowni.

Program szkolenia biceps

Schematy ręce trening dużo, można użyć różnych ćwiczeń, inną liczbę zestawów i powtórzeń, użyj nadzbiorami, trisety. To wszystko zależy od celu treningu.

Przykładowy program, że ćwiczenia wykonywane jedna po drugiej. Pierwsze podejście do 15 powtórzeń, a pozostałe trzy – na 8.

 1. Zwijać z hantlami siedząc na symulatorze.
 2. biceps curl na przemian na ławce pochyłej.
 3. Stojąc pozwijane ze sztangą.

Mięśnie w końcu przyzwyczaić się do obciążenia. Aby utrzymać je w stresie do dalszego wzrostu, konieczne jest, aby okresowo zmieniać program treningowy i zwiększenie masy ciała.

Co do wyboru: szkolenia z instruktorem lub samokształcenia?

Najczęstszymi początkujących błąd w hali – usług autokarowych ignorując. Zazwyczaj debiutantem w sali wie nic o tym, jak prawidłowo wykonywać nie tylko ćwiczenia na biceps w siłowni, ale także zadanie dla wszystkich innych grup mięśniowych. Tak często można obserwować publiczność mylić klientów, którzy nie rozumieją, o co symulator pochodzą, jak to zrobić, aby rozwijać niektóre grupy mięśniowe powinny być połączone w jednym treningu, a co – nie.

Jeśli chcesz, aby osiągnąć dobre wyniki w hali trener nie może się obejść. Co sprawia, że trening z instruktorem:

 • prawidłowa technika ćwiczeń;
 • plan szkoleń ;
 • Zasady prawidłowego żywienia;
 • Informacje na temat żywienia w sporcie;
 • monitorowanie wykonywania;
 • minimalizowanie urazów;
 • Szybkie osiągnięcie rezultatów.

Trenować biceps sam nie ma sensu, wymaga kompleksowego podejścia. Oczywiście, ćwiczenia na biceps, triceps w siłowni najbardziej popularne wśród mężczyzn. Właściwy ręce pompowanie pomaga budować mięśnie i poprawić wygląd.

Ale nie zapominamy o innych grup mięśniowych, które w organizmie jest za mało. Na tej podstawie, konieczne jest włączenie ćwiczeniem na kilka grup. Na przykład, ćwiczenia na ścięgna na siłowni mogą być połączone z ćwiczeniami na mięsień czworogłowy uda i łydki, trening klatki piersiowej mogą być łączone z tyłu i tak dalej.