801 Shares 3091 views

Jak do cięcia ukośnego grzywkę w domu?

Kwestia jak wyciąć skośną grzywką troskę dla wielu kobiet, ponieważ to sprawia, że włosy modne i stylowe. Przede wszystkim to pasuje do sprawiedliwego seks z prostymi włosami, ale może również wyglądać dobrze z kręcone zamków i zamków, które zostały poddane trwałej ondulacji. Ta asymetria i udekorować włosy krótkie i długie włosy, fryzury z grzywką jak skośny zawsze wyglądają wspaniale.


Nie koniecznie odwiedzić salon piękności, aby ukośnym grzywkę, wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi w tym artykule i pokroić go samodzielnie.

Wybór długości i kształtu skośnych grzywką

Przed cięciem włosów należy przygotować narzędzia i akcesoria: spinki, klipsy, 2 grzebień – z częstymi zębów, a także z ostrym końcem, przerzedzenie nożyce (grzywka daje naturalny wygląd), nożyczki z zaostrzonymi końcami.

Przed cięcie ukośne grzywki, trzeba natychmiast przygotować wszystkie niezbędne narzędzia i włosy, ale w lewo na grzywką, zaczesane do tyłu, trzymaj im zakręt lub gumką.

Teraz trzeba ustalić lokalizację ukośną grzywką (po lewej lub po prawej stronie twarzy) i jego długości. Osoba ludzka ma wyraźnej symetrii. W tym względzie prawo grzywka nie wygląda absolutnie drogę w lewo. Każda osoba musi wybrać swoją lokalizację, w zależności od jego indywidualnych cech zewnętrznych.

Następnie należy określić długość w lewo i prawo, że jest długi i krótki odcinek z grzywką. Należy również zwrócić uwagę na kształt twarzy. Jeśli jest to rodzaj kwadratowe lub okrągłe, najlepiej nadaje się skośne długie grzywka. Jeśli twarz jest okrągła, a następnie, jako opcja, możliwe jest, aby ukośny kwadrat z grzywką – tak będzie wyglądać bardziej proporcjonalna i harmonijna. Jeżeli osoba ma wydłużony kształt owalny typu, rysy twarzy są raczej małe, to najlepiej zrobić krótką grzywkę.

Jak do cięcia ukośne grzywka i włóż ją?

Musisz umieścić nożyce pionowo do podłoża i równoległe do twarzy. Na początku skośnych pasm grzywka fryzury jest najwygodniejszym odłożyć na bok. Jeśli nić przejść między palcami – Bang Dokładnie. Jeśli trzeba uzyskać „efekt” rvanki – lepiej jest zmniejszenie masy. W procesie ścinania nie jest pożądane, aby zbyt dużo włosy nożyczkami. To nie powinno być mokre kosmyki przed ich cięcia – długość jest krótsza niż wymagana kolei.

Gdy prosto grzywka może zrobić wszystko dokładnie tak samo z wyjątkiem jednej cechy – jest to niezbędne do podjęcia boki niewielkich pasm włosów i wyciąć z nich.

Odpowiadając na pytanie dotyczące sposobu cięcia ukośne grzywka, konieczne jest, aby podkreślić, że taka fryzura wymaga nieco uwagi. Mogą być cięte od lewej do prawej lub od prawej do lewej, ale niekoniecznie. Możesz zacząć od środkowej i drugich grzywką część zepchnięte na drugiej stronie.

Teraz trzeba iść filirovachnymi nożyczki na końce włosów. W przypadku braku nożyczek może zrobić to zwykle – utrzymać je pod kątem 45 stopni i leczenia uderzać krawędzi.

Na tym etapie, fryzury trzeba usunąć gumę lub wsuwka włosy i ocenić wynik. Jeśli uzyskany ukośne grzywka nie wygląda na włosy i muszą być poprawione – lepiej jest ustalić grzywkę.

Włosy będą pięknie zapakowane, jeśli szczotka grzebień i utrwalić lakierem. No, jasne spinki do włosów daje wspaniałe widoki.