291 Shares 3721 views

Aktor Mettyu Makfeden: biografia, życie osobiste. Najpopularniejsze filmy

Mettyu Makfeden – aktor, który można nazwać ulubieńcem fortuny, jak był w stanie odgrywać rolę, z których inni członkowie profesji mogą tylko pomarzyć. Publiczność zna go głównie jako szlachetnego pana Darcy'ego, którego obraz Anglik znakomicie zrealizowany w jednej z filmowych adaptacji powieści „Duma i uprzedzenie”. Jakie inne projekty filmowe i seriale telewizyjne z jego udziałem są godne uwagi, że wiadomo o życiu gwiazdy narracji?

Mettyu Makfeden: dzieciństwo i dojrzewanie

Przyszłość „Pan Darcy” urodził się w październiku 1974 roku, było to radosne wydarzenie w małym brytyjskim miasteczku. Działalność ojca chłopca nie mają do czynienia z kreatywności, pracował w przemyśle naftowym. Ale jego matka grał w teatrze, łącząc tę działalność z nauczaniem sztuki dramatycznej. Nic dziwnego, że z powrotem w szkole Mettyu Makfeden odnotowano w Teatrze Studio, odwiedź że lubił.

W pierwszych latach życia, niewiele wiadomo na Anglika. Kiedy był dzieckiem, jego rodzina często zmieniać miejsce zamieszkania, ponieważ wymagana działalność zawodową ojca. Mettyu Makfeden musiał żyć w Brazylii, spędzić trochę czasu na Dalekim Wschodzie. Studiował medium chłopak, praktycznie ignorując najmniej ulubione tematy, ale lubił sportu.

Po szkole następnego „Pan Darcy” został przeszkolony w jednej ze szkół teatralnych w Londynie, studiował aktorstwo. Jego pierwsza rola wymagająca – Antonio, ten bohater Mettyu Makfeden zagrała w sztuce „księżnej Malfi”.

debiut

Anglik nie widzi siebie jako bardzo teatralny aktor, jego sen miał wgląd w świat kina. Życzenie się spełniło dzięki wielofunkcyjnym filmu „Wuthering Heights”, historia pochodzi od słynnych dzieł Emily Bronte. Filmowcy powierzone Matthew wykonania siostrzeńca obrazu Heathcliff, jego bohater był Girton Earnshaw. Macfadyen później przyznał, że trudno było się przyzwyczaić do roli nieprzyjaznym, szorstkim facetem, ale on poradził sobie z zadaniem.

Okazało się sukcesem dla początkującego aktora w 1999 roku, kiedy po raz pierwszy zagrał na centralny charakter. Prywatna Alan Dzheyms, cieszy się piłka nożna stała się w tym czasie postać grana przez Mettyu Makfeden. Filmografia nabył jego malarstwo „żołnierze”, ze względu na udział w którym miał spędzić długie godziny w siłowni.

gwiazda rola

Pierwsi fani byli młody człowiek w 2002 roku, kiedy brał udział w ekranizacji serialu „duchów”. Jego postać stała się dzielny oficer wywiadu Tom Quinn, specjalizujący się w walce z terroryzmem, stosując zaawansowaną technologię. Akcja toczy się w codziennej walce z niebezpiecznymi terrorystami, wiele uwagi poświęca się wewnętrzny świat bohaterów, ich życiu osobistym. W sumie, aktor zagrał w trzech sezonach uznanej serii.

„Duma i uprzedzenie” – najsłynniejszy projekt filmowy, który wystąpił Mettyu Makfeden. Filmy, w których grał przed i po, nie mógł osiągnąć taką samą popularność. Krytycy byli zachwyceni drodze Anglik dał publiczności jego pan Darcy. Udało mu się znakomicie lakoniczny sposób, prywatny człowiek o doskonałych manierach.

Najsłynniejsze filmy

Trudno jest wybrać najbardziej udanych projektów filmowych od tych, które zagrał brytyjski aktor. Zawsze warto adaptacja wygląd „Trzech muszkieterów”, w którym brał udział w 2011 roku. Twórcy serialu nie mylili gdy jest instruowany przez Mateusza ucieleśniać wizerunek szlachetnego Athos, odrzucając wiele innych pretendentów.

Kolejny rewelacyjny filmu z jego udziałem – „Anna Karenina”, obraz został przedstawiony opinii publicznej w 2012 roku. Makfedenu dostał rolę brata głównego bohatera, który jest stale potrzebują jej pomocy. Fani byli jednomyślni, mówiąc, że aktor jest niezwykle wąsy, ale natychmiast po strzelaninie, że ich ogolone. Warto również wspomnieć, jest komedia „Wszystko jest możliwe, kochanie”, w którym Anglik działa w nieoczekiwany sposób ohydny szefa.

rodzina

Wielu aktorów zachęcające dziennikarzom ulotne romanse i skandaliczny rozwód, ale ta kategoria nie należą do Mettyu Makfeden. rozliczane życie osobiste Gwiazda w 2004 roku, kiedy Anglik żonaty Kili Houz. Z przyszłą żonę poznał dzięki strzelaniu do „duchów”, ona również jest aktorką. Para ma syna i córkę.