653 Shares 9267 views

Zastanawiam się, ile Żanna Friske roku?

Patrząc na wspaniały rysunek, uroczy uśmiech, młodzieńczej twarzy i tężyzny, przypadkowo zadaje pytanie: „Ile lat Jeanne Friske rzeczywiście” Wydaje się, że tej młodej nimfy, ale na scenie przez długi czas. A jej nazwisko w show biznesie jest bardzo znajome. Przekonajmy się wszystkie informacje na temat gwiazdy pop.

Biografia i kariera

Żanna Friske, których wiek jest interesujące nie tylko dla fanów jej twórczości, ale także do wszystkich ludzi, urodził się w stolicy Federacji Rosyjskiej. Stało się to w dniu 8 lipca 1974 r. Ojciec był artystą w młodości, gdy zaangażowany w prywatnym biznesie. Rodzina Jeanne przeniósł często, co było doskonałe szkolenie dla harmonogramu Tour gwiazdy. Interesujące jest to, że ma siostrę Natalię, która miała miejsce w grupie „Brilliant”.

Jak Jeanne Friske lat, nie od razu domyślić. Dziewczyna z mojej szkoły zaangażowane w tańca, gimnastyki, akrobatyki, baletu. To miejsce, gdzie dostała taką idealną sylwetkę i zgrabne nogi! Gwiazda studiował na wydziale dziennikarstwa i choreograficzna wydziału, ale nie ukończył żadnego z nich. Próbowałem wiele różnych zawodów, Jeanne został solistą grupy dziewczyna, gdzie pracowała do 2003 roku. Opieka „brilliant” zapoczątkowało karierę solową, a ponadto próbowała się jako aktorka i brał udział w wielu wystawach i projektach rozrywkowych.

życie osobiste jest genialna kobieta

Wiek Żanna Friske w paszporcie nie odgrywał rolę, ponieważ ona zawsze wyglądała świetnie, a to przyciąga płci męskiej. Pomimo faktu, że gwiazda jest starannie ukrywane przed dziennikarzami swoje miłosne sprawy, jej chłopak, znany publicznie. Jeanne miał poważny związek z biznesmenem Ilya Mitelmanom, który wprowadził ją do wielu prawych ludzi w show biznesie. Ale piękny ślub nie zostały zakończone. Ona nadana powieści takich wybitnych ludzi jak Vlad Topałowa, Dmitry Diużewa, Mitia Fomin, Alexei Sierowa, Sergey Amoralov.

Ale prawdziwe szczęście Jeanne dała prezenter Dmitry Shepelev, z którą od 2011 roku. Wie jak Zhanne Friske roku faktycznie, ale to nie przeszkadza mu. Kilka starannie ukrywała swój związek, ale nie zamierza się poddać, choć i zarejestrować małżeństwo też. W kwietniu 2013 roku w Miami, urodziła się owoc ich wielkiej miłości – Chłopiec Plato. I mówią, że Dimitri Jeanne i wreszcie przygotowanie do tego ślubu!

test

Nie tak dawno temu okazało się, że nowa gwiazda spadła trudny test. Lekarze odkryli, że ma straszną chorobą: guz mózgu. Dopóki nie zobowiązują się powiedzieć, na jakim etapie jest rozwój raka, i czy jest to uleczalne. Krewni i przyjaciele wzywają wszystkich do modlitwy za Joan i utrzymać dobre słowo, jak ona walczy o swoje życie.

Więc już nie jest tajemnicą, ile lat Jeanne Friske. Życzymy jej nie tylko odzyskać, ale także dobre zdrowie, rodzina samopoczucie, oszczędny ups, inspiracji i energii, aby zrealizować wszystkie nasze plany. Niech wszystkie testy zostaną przezwyciężone, a życie staje się piękne każdego dnia!