292 Shares 5365 views

Jak wyrównać ściany z płyt gipsowo-kartonowych naprawy mieszkanie?

Krzywe ściany z fal od osnowy czasu materiał może inspirować tylko doświadczonych żeglarzy i miłośników antyku, ale tak naprawdę nie pasują do nowoczesnego pokoju. Jeśli zdecydujesz się raz na zawsze położyć kres tym wszystkim bałagan, to powinieneś przeczytać nasz artykuł! Tak jak wyrównać ściany gipsowo-kartonowych? Po pierwsze, trzeba wiedzieć, że w tym przypadku użyto dwóch standardowych metod: z ramką i bez niego.


Nietrudno się domyślić, w pierwszym przypadku, arkusze materiału są montowane na specjalnie stworzony dla podstawie okazję. Szybciej i łatwiej przenieść je bezpośrednio do ściany (metoda bezramowa), ale w tym przypadku powinna być co najmniej nieco różni się od powierzchni starych przedziałach zbiornika. Tak często wolą wyrównać ściany własnymi rękami płyt gipsowo-kartonowych, montażu ramy. Zgodnie z ogólną zasadą, uczynić ją z drewna, ale materiał ten posiada szereg irytujących wad technicznych:

  • Jak dziwne, jak może się wydawać, ale ten projekt jest znacznie trudniejsze do zainstalowania.
  • Niestety, często zapominamy o dokładnym wysuszeniu materiału, powodując w ścianie może przejść dokładnie te same fale, które były na niej przed naprawą. A rozdrobnione kawałki tynku postawić pytanie, w jaki sposób wyrównać ściany gipsowo-kartonowych, jest po prostu bez znaczenia.

Tak więc naprawa nie jest naprawdę radzę zapisać na materiały eksploatacyjne dostawców. Gdzie bardziej niezawodne i łatwiejsze w montażu profilu metalowego, który ma także większą niezawodność i trwałość.

Ponadto, za pomocą metalowej naprawy mogą być wykonywane w siedzibie każdych warunkach zastosowania i obsługi. Wilgoci, materiał ten nie boi, więc nawet jeśli krople dzienne temperatury w formacji pokojowej i kondensacji, nie można się martwić o stan swoich ścianach. Czy wciąż zastanawiasz się, jak wyrównać ściany gipsowo-kartonowych? Przede wszystkim, trzeba kupić przewodnik i regałów elementy. Nie zapomnij również o poziomie jakości budowy, prostokąt, ruletki i śrub.

Po pierwsze, podłoga i sufit powinien być przykręcony z profili prowadzących, jak je wyrównać i zabezpieczyć, a następnie można zacząć łamać złącznych. Pamiętaj, aby pamiętać, że trzeba zrobić krok równa szerokości arkusza materiału. Więc jak prawidłowo wyrównać płyt gipsowo-kartonowych ścian możliwe tylko przy starannym przestrzeganiu technologii, zapomnieć o pośpiechu. Powiedzenie o siedmiu wymiarów w takim przypadku staje się niezwykle ważne.

Po zmontowaniu tusza musi być gotowy do konsolidacji arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Najlepiej jest zastosować ten standard czarne śruby, które są wykonane z utlenionego metalu. Z reguły wystarczy długość 25-32 mm. Na każde 30-40 cm od powierzchni wykonanych przez jedną śrubą.

Do połączenia między arkuszami nie wyglądać jak kraterów, muszą kit. Pierwszą rzeczą, aby obsłużyć te miejsca, gdzie przykręcania śrub. Ponownie wykonać procedurę specjalną za pomocą siatki, która spowoduje, że wypełniacze opadanie. Twoja ściana jest gotowa! Więc nauczyłem się wyrównać ściany gipsowo-kartonowych! Nic skomplikowanego, ale ponieważ nie jest łatwo poradzić sobie z nawet początkujący.