170 Shares 6315 views

Instrukcje: jak otworzyć Panel sterowania w Windows 8

Będziemy teraz zastanowić się, jak otworzyć Panel sterowania w Windows 8. tej funkcji w Windows 8 ma prawie taką samą funkcjonalność jak podobny do Windows 7.

panel operacyjny

Między innymi, Windows 8 Panel sterowania umożliwia właściciel komputera osobistego, aby rozwiązać następujące pytania siebie: zmiana tła i kompozycji pulpitu, bezpieczeństwo rodziny, ustawienia mocy, rozdzielczość ekranu.

Za pomocą których panel sterowania, zostaną omówione później, ale teraz z powrotem do głównego tematu. Fakt, że nie każdy użytkownik Windows 7 będzie w stanie zrozumieć od razu, a także zrozumieć, jak otworzyć Panel sterowania w Windows 8. Dlatego ten problem należy więcej uwagi.

Jak otworzyć Panel sterowania w Windows 8 – opcje

Przede wszystkim należy wiedzieć, że Windows 8 ma dwa interfejsy: klasyczna metra. Teraz przyjrzymy się pod względem interfejsów danych możliwe opcje wyszukiwania wymagane nas do „Panel sterowania”. Z wbudowanym systemem znanym „Szukaj”, Windows 8, można znaleźć wszystko, nawet „Panel sterowania”, zarówno w interfejsie „Classic” i „Metro”.

Można również znaleźć żądane narzędzie w „Dodatku”. Jeśli używasz interfejsu „Classic” standard „Explorer” i odpowiedzieć na pytanie, gdzie jest centrala, jeśli jest to stosowne zapytać.

Magic Touch

Teraz coraz więcej komputerów, które są wyposażone w ekrany dotykowe. Mając to na uwadze, należy zastanowić się, jak otworzyć Panel sterowania w Windows 8 na takich urządzeniach.

Konieczne jest, aby rozpocząć proces korzystania z funkcji „Szukaj” funkcji. Uważamy tę metodę jako przykład interfejsu „Metro”. Jednak w systemie „Classic” „Szukaj” działa dokładnie tak samo, a podobne działania powinny być wykonywane. W przypadku, gdy nie masz pod ręką klawiaturę i mysz, używać rysika lub palca, oznacza to, że jesteś właścicielem urządzenia z ekranem dotykowym. Co ciekawe, w naszym rodzimym języku rosyjskim niedawno pojawił się specjalny słowo «i palca” (pochodzący z angielskiego – Ifinger). Chodzi o palcem, co jest konieczne, aby stale utrzymywać czystość, aby móc korzystać z tabletu lub smartfona, nie brudząc je w tym samym czasie.

kuglarstwo

Aby otworzyć żądaną sekcję my tak szybko, jak to możliwe, przesuń palcem od prawej strony ekranu. tam mały panel przed sobą, co jest na górze przycisk „Szukaj”. Dotknąć „Szukaj”, aby go otworzyć. Wpisz w oknie tej funkcji bez cudzysłowów Wyrażenie „Panel sterowania”.

Naciśnij (rysik, mysz lub palcem) na specjalną ikonę lupy, które można znaleźć w „Szukaj” barze na końcu. Tak więc, należy uruchomić „Szukaj”. Po zakończeniu tego procesu w ikonę żądanej tacy jest wyświetlany. Dotknij go palcem (lub rysika) i zobacz „Panel sterowania”.

Jeśli używasz myszy, można przejść do następującej ścieżki. Zsumowanie wskaźnik myszy nad prawym górnym rogu ekranu, a potem trochę w lewo. Innymi słowy, od góry w odpowiednim kątem zrobić przesunąć mysz od prawej do lewej. Pojawi się panel, w którym najpierw jest przycisk „Szukaj”. Ponadto, „szukaj” wpisz ten sam sposób jak powyżej, bez cudzysłowów frazy „Panel sterowania”. pojawi się ikona żądanego narzędzia.

Pozostaje tylko kliknąć na nim, aby przejść do „Panelu sterowania”. Możliwe jest również, aby nie wprowadzać żadnych kombinacji jest „Szukaj”, jak opisano powyżej. Wystarczy zapoznać się z „Dodatku”. Powoli przechodzić od prawej do lewej strony ekranu z palca „Applications”, dostać tytuł „Dziennik – Windows». Tu, wśród aplikacji „serwis” ukrywa niezbędną osłonę.